Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oborožen rop v Kresnicah pri Litiji, uslužbenka naj bi umrla

Oborožen rop v Kresnicah pri Litiji, uslužbenka naj bi umrla

V Kresnicah pri Litiji je prišlo do oboroženega ropa pošte. Po poročanju nekaterih medijev naj bi umrla poštna uslužbenka.

Na PU Ljubljana so za zurnal24.si dejali, da se je v omenjenem kraju zgodilo kaznivo dejanje, več podrobnosti o dogodku pa nam niso mogli posredovati, saj si policisti še ogledujejo kraj dogodka.

Po poročanju portala brezcenzure.si je v ropu umrla poštna uslužbenka. Storilca pa naj bi bila dva – pobegnila naj bi z vozilom VW golf serija 5, vozilo pa naj bi bilo spuščeno, ima aluminjasta platišča in zatemnjena stekla. Eden izmed storilcev pa naj bi imel oblečeno modro-rdečo trenerko.

Zaradi dogodka je policija že zaprla vse bližnje ceste. Na pošti so nam potrdili, da se je zgodil oborožen rop, ostalih informacij pa zaenkrat ne dajejo. Na kraju dogodka so poleg policistov tudi nekateri predstavniki pošte.

Eden izmed tamkajšnjih prebivalcev je za Zurnal24.si povedal, da trenutno kraj preletava helikopter, ki išče storilca. Podatka o smrti ženske ni mogel ne potrditi ne zanikati, so mu pa policisti povedali, da je šlo za večji rop – podoben tistemu leta 2009. Takrat je zamaskirani neznani moški uslužbenki pošte zagrozil s pištolo oziroma predmetom podobnim pištoli, potem pa z nekaj tisoč evri gotovine zbežal.

joj joj joj, kaj se to dogaja! se mi zdi, da je iz tedna v teden huje, kam to pelje res ne vem, po takem bi si želela, da bi blo res 2012 konec sveta…:))))

Upam, da je tole le “nepreverjana” novica za boljšo branost novice in da se izkaže, da je bil le rop, ne umor.

jaz prihajam lihkar iz Kresnic in so mi tam povedali, da je tudi umor. Policajev res ogromno…

Iščem še pogum, da ene znance pokličem, pa vprašam, kako in kaj, ker sorodnica tam dela. :-S

Zgleda, da je žal res umrla – bila je zabodena. Groza.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/oborozen-rop-poste-v-litiji.html

Vse jasno! Spet tisti na IĆ!!!!
Pa naj se dežurne rdeče monovke razpočijo od sramu!

Ma grozno no. To ni več res. Ne razumem, ali je namestitev ene fu*king kamere (če ni keša za pravo, naj bo vsaj fake) res dražja od življenja uslužbenke?? Ker kolikor vem, je bil ta pošta že večkrat tarča roparjev. Očitno lahka tarča.

….fičnike je branila s svojim življenjem, medtem ko KK davkoplačevalske milijone …. skupaj s Pogačarjem …..

A lahko ne politizirate vsaj takrat, ko gre za smrt človeka?

Politika je kriva, da so ljudje lačni, da morajo ropati!

Ti, tudi ko se cedita med in mleko, je en toliko ljudi, ki se raje gredo kriminal in jim ne pade na kraj pamet delati.

Še enkrat, iz spoštovanja do gospe, ki je umrla, vsaj te teme ne zasvinjajte s politiko.

Kako različne informacije. Od drugod poročajo:
Na PU Ljubljana so za SiOL povedali, da ropa še ne morejo potrditi, so pa potrdili, da se je v Kresnicah zgodilo kaznivo dejanje. Policija naj bi zaradi ropa zaprla vse okoliške ceste.

Po poročanju medijev, naj bi roparja uslužbenko pošte zabodla, ta pa naj bi umrla. Spletno Delo medtem poroča, da je bil storilec sam in da je uslužbenko ustrelil s pištolo, ukradel pa naj bi 300 evrov gotovine.

Storilca sta nato pobegnila z osebnim vozilom znamke Volkswagen golf. Avto naj bi imel aluminijasta platišča in zatemnjena stekla, eden od roparjev pa naj bi bil oblečen v modro-rdečo trenirko, poroča brezcenzure.si.

Mogoče so samo snemali film o vsakdanjiku prebivalcev Fužin?

Full mi je grozno, neštetokrat sem šla tja na pošto, gospo nekako poznala … uboga gospa, da je morala umreti za 300 evrov. No, saj enako bi mislila, tudi če bi ukradli milijon evrov. Človeško življenje se ne da oceniti. Uboga ženska.

Lačni ne kradejo To delajo objestni ker nihče ne naredi ničesar
Vse je dovoljeno v nai ljubi Sloveniji

Ali lahko samo vprašam, za prvo črko priimka. Naši znanci se ne oglašajo na telefon.

Ali lahko samo vprašam, za prvo črko priimka. Naši znanci se ne oglašajo na telefon.[/quote]

L

Po poročanju Dela naj bi neznani storilec z brki, zamaskiran s kapo, okrog 14.30 s pištolo ubil poštno uslužbenko Anico Likovič v Kresnicah in vzel zgolj 300 evrov. Po poročanju 24ur.com naj bi jo storilec zabodel. Kot je razvidno s spletnih strani Pošte, je bila Likovičeva vodja izmene, v podjetju pa je delala že dobrih 30 let.

🙁

Ooo, shit no…

Pa ne da jo poznaš????

Ni res. Kriva je lenoba. Kdor dela, ima!

Joj, kaj za vraga se dogaja z ljudmi zadnje čase? Prejle sem pri dnevniku gledala poročanje o tej grozljivi novici…na posnetku se je videlo žrtvine najbližje, ki so jokali…tako žalostno…:(

Pa ne da jo poznaš????[/quote]

Ja, od moje prijateljice teta je. :-((((

Ta tudi ne bo dočakala penzije. Si predstavljate starko za okencem, če bi na referendumu glasovali za Pahorjev zakon?

New Report

Close