Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ledena kava

ledena kava

Kje imajo izvrstno ledeno kavo (prava smetana, izdaten sladoled, bogata vsebina itd. in da je še cena zmerna!!??

Nikjer.

Lokacija?

naj dodam, da je v baru v leclerku Lj res dobra in natančno pripravljena! Kje še?

na Zbiljskem jezeru je enkratna

Doma 😉

Na ljubljanskem gradu; sladoled je Carte d’or, smetana prava, cena pa tudi ni pretirana (cca.4 evre), medtem pa lahko samo pokritizitam ledeno kavo v Zvezdi. Nič posebnega, smetana zanič, cena pa 6€…Drugje pa še nisem bila.

Tudi ena zadnje čase se ni zdela vredna zahtevanega denarja. Od zdaj naprej le še doma…

Kako pa naredite ledeno kavo doma? S kaksno kavo? A daste cca 1,5 dcl kave?

Ljubljana – Semafor (mal naprej od Drame)

jaz jo kupim od pomurskih mlekarn…

sladoled, ledenko, kavo in sladko smetano…sama je pa itak ne pijem, ampak pravijo, da je dobra

Slaščičarna Berzo na Vrhniki. Tista na Stari cesti zraven cerkve Sv. Lenarta. Prava kava, velika kepica sladoleda, prava smetana … Prava kalorična bomba, ampak dobra za umret. Cena, mislim, je 4,5€.

Matr, za eno ledeno kavo 6 EUR – ma nekje je to cena celega kosila 😉

Tale Zvezda je res pretirano nabildana s cenami, čedalje bolj razmišljam, da je namenjena japijevsko usmerjeni klienteli 😉 Jah, lokacija, najemnine – kar pa definitivno ne upraviči kvalitete pri določenih njihovih izdelkih!

Jaz sem pa zadnjič dobro ledeno kavo pila v slaščičarni Julija v Trebnjem – odličen sladoled, prava in ne umetna rastlinska smetana, dodatno vafelj, mleti posuti lešniki po smetani: cena 3,60 EUR.

SLaščičarna Berzo ima najboljšo ledeno kavo!!
Prava smetana, prava kava, ogromna količina in zmerna cena 2,90€!
pa dobr tek 🙂

A v ledeni kavi je tudi rum oz liker ali Ne?

New Report

Close