Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cirkus Monte karlo

Cirkus Monte karlo

Je že kdo bil? Je vreden ogleda?

Jaz sem bila…dvakrat, ampak ne z namenom it pogledat Monte Carlo….enkrat kot izlet iz Nice, drugič pa na ATP turnirju, obakrat smo si mesto malo ogledali, ne bi pa šla tja izključno za ta namen. Je za videt….sproti. Super je akvarij in muzej, res kvalitetna oba….drugače pa, odvisno kaj ti je všeč….če se hočeš nagledat najboljših avtomobilov recimo, potem se splača…

Če imaš v mislih cirkus, ki gostuje v Lj, potem ja. Smo bili in je fajn, sploh za otroke. Je pa to manjši cirkus skoraj brez živali, imajo samo pse.

nova
Uredništvo priporoča

Bila v cirkusu Moire Orfei in cirkusu Krone v Munchnu pri svojih šestih letih pred mnogo več kot 30-imi leti…..OK, klovni, artistične točke akrobatov še sprejemljivo…..Ampak točke z živalmi pa ne: že pri šestih letih sem razumela, da tukaj nekaj ne štima in da je pokanje bičev grozno tudi za živali, ker so dresure naučene z njimi. In od takrat do danes se sitem dresure ni popolnoma nič spremenil.
Ne obiskujem več cirkusov, tudi svojih otrok nikoli nisem in ne bom vozila na oglede, ker sem mnenja, da je prisiljena dresura mučenje živali in ne financiram tega z denarjem za vstopnice. Samo toliko….

ti si pa mal zamešala mesto Monte Carlo in cirkus Monte Carlo, ki gostuje te dni v LJ :)))

New Report

Close