Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najlonke in smrdeče noge

najlonke in smrdeče noge

Tiste, ki ste celo dopoldne v najlonkah, povejte a vam res nič ne smrdijo noge. Meni ja. Zato se moram skoz mazat s kremo za noge. Težko verjamem, da nekaterim pa sploh ne smrdijo noge po celodnevni nošnji najlok. Imam usnjene čevlje.

itak, da smrdijo, pa ni važno če so čevlji usnjeni al ne. No, mal že pomaga, prav veliko pa ne. Prva stvar, ko pridem domov je umit noge, pa čevlje preluftat.

žal.

pa nobene krema ne pomaga. brezveze mazat

Kot najstnica sem ne vem kako in zakaj verjela, da so najlonke najtoplejše nogavice, ki jih lahko pozimi nosim. In sem posledično celo srednjo šolo nosila najlonke.

In me je zeblo in noge so smrdele.

Sedaj, ko sem velika, pa nosim bombažne hlačne nogavice – ‘žabe’ ( se dobijo lepe, z vzorci, barvne ) ali bombažne dokolenke. In me ne zebe in mi noge ne smrdijo.

nova
Uredništvo priporoča

Ampak če pa nosiš vidoke pete, pa ne moreš nosti bombažnih dokolenjk pod hlačam ali pač?

Kaj nosite ve pri petkah?

podobno tistemu dejstvu, da ljudje, ki se nočejo umivati, se pa parfumirajo, mažejo itd. Packe nemarne!

Ti NEpacka,NEnemarna, tudi če so noge zjutraj umite in cel dan v najlonkah in zaprtih čevljih, noge smrdijo in tista ki to zanika, ali laže,ali pa ima OGROMNO srečo!!!!!!!
Kar se pa mazanja tiče,so pa punce mislile verjetno kremo proti (ali vsaj manj) potenju,ne kakšne parfumske na umazane noge….

Sicer pa saj itak se najde katera ki “smeti” po vsaki temi!!!!

po čem vam smrdijo noge?

Ja o tej kremi proti potenju sem govorila. In valjda se namaže na čiste in suhe noge.

Meni po celodnevnem nosenju najlonk ne smrdijoo noge nic bolj kot drugace, ko mi v bistvu sploh ne smrdijo, zelo malo svicam v noge. Smrdijo pa najlonke.
Glede cevljev pa jaz ne razumem, ampak meni usnjeni cevlji iber smrdijo, pa naj bodo natikaci, salonarji, skornji… Zdaj sem res zacela kupovati neusnjene in ne zaznam takega vonja.

In iz česa si to razbrala???? Vsako jutro se namažem s kremo proti potenju na čiste in suhe noge.

Pomoje je pa precej odvisno tudi od kvalitete najlonk.

Še dobro, da govorite o ženskih nogah, ker če bi o moških smrdečih nogah, bi takoj skočila u luft – dedec nemaren, in ga poslala noge umit z žajfo. Ker pa je govora o ženskih nožicah, ne glede na to, da smrdijo enako ali pa še bolj, je pa že prav, da se ukvarjamo z najlonkami in drugimi materiali, ki so seveda vzrok za smrad. Ker ženske in umazane noge nikakor ne gredo skupaj. Tako je prav. In samo, da slišim kakega dedca, ki si upa mislit drugače, ga bom takoj nakurila, dedec nemarni.

Lidera krema malo pomaga.

kaj tolko žlendriš?!!

Nič ne žlendrim, sem samo mislila, da je simpozij o tej temi, zato sem bolj intelektualno tudi sama pristopila k njej. Ker je res pomembna, saj so smrdeče noge zaradi najlonk velik problem, ki ga morajo ženske rešiti. Nujno. Da ne bo smrdelo.

Meni tudi smrdijo noge v najlonkah, tudi v usnjenih čevljih.
Ampak ne tako zelo, da bi jih drugi zavohali, hvala bogu.

Meni res nikoli ampak nikoline smrdijo noge, no ne vem, če si jih nebi par dni umila, bi mi verjetno tudi zasmrdele.

Ampak, mojemu možu obupno smrdijo, pa sem kupila že pred leti kremo: “GEHWOL med” v sanolaborju, pa v lekarnah jo imajo – povem da je super.
Ena je taka, s katero se namažeš npr. 1x na teden in daš gor bombažne nogavice npr. za čez noč, ker je zelo mastna – smradu ni cel teden.
Druga pa je taka fina osvežilna, kot nek gel, npr za poleti, za vsak dan, ni mastna in se hitro vpije in ima nek vonj po menti – tudi super – obe ista firma in so res učinkovite.

Imajo pa še veliko drugih krem istega proizvajalca, npr. za trdo, razpokano kožo in kaj vem še vse.


Madona, od kdaj najlonke? Ali je to en “dedec” pisal, ki je še v 50 letih prejšnjega stoletja ! Ali v trgovini rečete ene najlonke prosim? In pol štrumpantle nosite ali samostoječe nogavice! Je pa treba kot povsod kakšen ojro več dat, pa tudi noge v samostoječih ali hlačnih nogavicah ne bodo smrdele. Več gnarja, več muzke tud pr štunfih !


Madona, od kdaj najlonke? Ali je to en “dedec” pisal, ki je še v 50 letih prejšnjega stoletja ! Ali v trgovini rečete ene najlonke prosim? In pol štrumpantle nosite ali samostoječe nogavice! Je pa treba kot povsod kakšen ojro več dat, pa tudi noge v samostoječih ali hlačnih nogavicah ne bodo smrdele. Več gnarja, več muzke tud pr štunfih ![/quote]

Ma nehaj no! Zakaj pa mojemu možu smrdijo noge v bombažnih nogavicah in v usnjenih čevljih???
Več dnarja za najlonke? Seveda ja potem ne bodo smrdele noge – neumnost!
Najlonke ali kakorkoli jih že ti imenuješ so iz umetnega materiala in pika, pa so lahko Diorjeve ali pa Levi đo… Čevlji pa so vsekakor pomembni, da niso ravno vsi “plastični”!

To ni res. Ok, če imaš težave s tem, ti bodo itak noge v vsakih nogavicah smrdele. Sicer pa sprobaj razliko med najlonkami različnih cenovnih razredov, pa boš videla.

kako je med pedri, ko (ženski) peder nosi najlonke?

kolk to mora smerdet :)))

odvisno je od znojnic, ki jih imate na nogah – več jih je, več je znoja
znoj pa se zaradi najlonk (umetnega materiala) usmradi

meni noge nikoli ne smrdijo, ne glede na to, koliko časa sem v najlonkah, kaj imam obuto …
ker očitno nima nič znojnic na nogah, zato ima tudi obupno suho kožo

imam pa zato več znojnic pod pazduho in se zato precej bolj potim tam – kar je pa spet zoprno

sodelavka pa ima lahko oblečeno majico tudi par dni, pa se ne bo prepotila ali zasmrdela, pravi pa, da se ji noge zato toliko bolj potijo

tako, da eni se bolj potijo v noge, eni pod pazduho, eni v glavo …

Jaz prav zaradi tega smrdenja v najlonkah ne nosim petk, ampak čevlje brez pete in bombažne nogavičke.
Tiste, ki od vas služba nekako zahteva, da imate petke in najlonke pa poskusite še s tem, da vsak dan obujete druge čevlje. Bolje imeti več salonarjev, pa vsak dan druge – četudi niso ne vem kako dragi in usnjeni, kot pa ene ful drage dan za dnem.
Ponavadi se čevelj navzame vonja in čeprav daš noter čisto nogo in najlonko, takoj zasmrdi. Enako kot če bi sveže stuširan dal gor prešvicano majco.

Najlonke (štumfi) smrdijo na vsaki nogi, pa so lahko armanijeve ali mercatorjeve (ene ali druge dela kitajc), edin mrežaste nogavice so ok in ne smrdijo:)), vsaj pri meni ne….

New Report

Close