Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek en dobeer..ampak malce krut (vic)..

en dobeer..ampak malce krut (vic)..

Bok, srce moje, tata je na telefonu…. Možeš mi dati mamu?

Ne mogu, na katu je u sobi sa ujkom Davidom.

Kratka šutnja…

Ali, zlato moje, ti nemaš ujaka Davida…

Imam, imam, u sobi je sa mamom!

Dobro, OK, onda, evo što ćeš napraviti: spusti telefon, odtrči gore,

pokucaj na vrata sobe i vikni mami i ujaku Davidu, da je tatin auto

upravo ušao u garažu…

Dobro, tata…
Par sekundi kasnije, curica se vrati na telefon.

Napravila sam što si rekao, tata.

I šta se dogodilo?

Pa, mama je počela vikati, skočila je iz kreveta sva gola, počela je

svugdje trčati, poskliznula se na tepih, pala je kroz prozor, i sada je

skroz mrtva!

Isuse Bože! Bože! Bože!… A ujak David?

Pa, on je skočio iz kreveta skroz gol, počeo je svugdje trčati, i onda

je skočio kroz stražnji prozor u bazen… Ali je zaboravio, da si prošli

vikend ispraznio bazen, da ga očistiš, i sada je i on skroz mrtav…’

Duga tišina… Onda tata kaže:

Bazen? Koji bazen? Jel’ sam ja dobio broj 6549 226?

Ne!

O, izvinite, pogrešan broj!

Ali je to srbohrvaški forum ne da bi jaz to vedela?

tudi ti pišeš resnico…res je dober 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

ne kompliciraj…preber vic, se nasmej al pa tih bod

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

ne kompliciraj…preber vic, se nasmej al pa tih bod[/quote]

Naj ga preberem? Ti bereš vice v jeziku, ki ga ne razumeš? Vsi pač ne razumemo srbohrvaško, dajte si to že dopovedat, nismo več v Jugoslaviji, ko je bila povsod forsirana srbohrvaščina, slovenščina pa v ilegali.

ne kompliciraj…preber vic, se nasmej al pa tih bod[/quote]

Naj ga preberem? Ti bereš vice v jeziku, ki ga ne razumeš? Vsi pač ne razumemo srbohrvaško, dajte si to že dopovedat, nismo več v Jugoslaviji, ko je bila povsod forsirana srbohrvaščina, slovenščina pa v ilegali.[/quote]

Lej, če si ti nerazgledano bitje, je to tvoj problem. Normalni ljudje tole zlahka razumemo. Tudi če nismo živeli v Jugi.

Dober, čeprav krut vic…

spet se je našel nekdo, ki bo zaradi enega vica celo štalo naredu…jejejjeje

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Če ne razumeš nekih tretjerazrednih jezikov, ki jih govori par stotisoč ljudi, si nerazgledan? Jej, jej ljubica, jaz govorim SVETOVNE JEZIKE: angleško, nemško, francosko, pa še kaj bi se našlo, pa se s temi jeziki povsod znajdem, tudi na Hrvaškem (kamor sicer ne hodim pogosto, grem le zato, ker imata tašča in tast vikend), ti pa kar guli srbohrvaščino, vendar z njo po svetu ne boš daleč prišla.

lej samo vic je..in ni ti treba zdaj o zgodovini in jezikih predavat…lahko novo temo odpreš, če ti je do tega

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Pičkice a angleško pa vsi znate, jebemti babe.

Vici (šale po slovensko) so smešni, v tem zgoraj pa jaz ne vidim čisto nič smešnega. Tuja smrt in tragedija je lahko smešna le osebam, ki imajo nek manjko.

ABC..ČDE.. omejena slovenka

kaj ti pomaga znanje svetovljanskih jezikov, če sosedov ne razumeš? eni znamo tako sosedske, kot kakega svetovnega, smo pač na boljšem.
ti se pa buni na forumu…

sicer pa, evo ti ta vic, samo zate, original, v angleščini

http://www.djmick.co.uk/laughs/joke-time-mummy-is-upstairs-with-uncle-paul/

kaj ti pomaga znanje svetovljanskih jezikov, če sosedov ne razumeš? eni znamo tako sosedske, kot kakega svetovnega, smo pač na boljšem.
ti se pa buni na forumu…

sicer pa, evo ti ta vic, samo zate, original, v angleščini

http://www.djmick.co.uk/laughs/joke-time-mummy-is-upstairs-with-uncle-paul/%5B/quote%5D

A naši sosedje so Srbi in Bosanci? Od kdaj pa to? Vedno sem mislila, da so sosednje države Slovenije ITALIJA, AVSTRIJA, MADŽARSKA in HRVAŠKA. Avstrijce razumem zelo dobro, saj govorim odlično nemško, Italijane razumem delno, drugače se pa z njimi sporazumevam angleško, Madžarov res ne razumem, toda veliko Madžarov govori nemško, na Hrvaškem pa govorim izključno angleško ali nemško, iz principa, saj smo mi njihovi gostje, torej bi se ONI MORALI NAUČITI SLOVENSKO, ne da se mi njim prilagajamo.

kaj ti pomaga znanje svetovljanskih jezikov, če sosedov ne razumeš? eni znamo tako sosedske, kot kakega svetovnega, smo pač na boljšem.
ti se pa buni na forumu…

sicer pa, evo ti ta vic, samo zate, original, v angleščini

http://www.djmick.co.uk/laughs/joke-time-mummy-is-upstairs-with-uncle-paul/%5B/quote%5D

A naši sosedje so Srbi in Bosanci? Od kdaj pa to? Vedno sem mislila, da so sosednje države Slovenije ITALIJA, AVSTRIJA, MADŽARSKA in HRVAŠKA. Avstrijce razumem zelo dobro, saj govorim odlično nemško, Italijane razumem delno, drugače se pa z njimi sporazumevam angleško, Madžarov res ne razumem, toda veliko Madžarov govori nemško, na Hrvaškem pa govorim izključno angleško ali nemško, iz principa, saj smo mi njihovi gostje, torej bi se ONI MORALI NAUČITI SLOVENSKO, ne da se mi njim prilagajamo.[/quote]

jezus kristus, ti pa imaš probleme, v luft skačeš zarad brezveznega vica. pa šovinistka si tud. na tvojem mestu bi preverila krvni pritisk, če imaš visokega, ne bo dobro na dolgi rok.

ps
ljudje, ki se znajo nasmejat, načeloma živijo bolj dolgo. na srečo bo tvoje mizerno življenje bolj kratkega roka.

Ne gre za vic, gre za to, da se hoče načrtno izpodrinit slovenščino in gre za miselnost nekaterih ljudi, ki radi spet vpeljali komunizem in bratstvo in enotnost = beri hlapčevanje Slovenije pod srbskim škornjem ter financiranje celega Balkana, kot včasih.

WTF…ampak ti pa res nimaš vse pošlihtano…pa kaj je s tabo narobe…si forum zgrešila????
obrni se raje na kakšnega, kjer ti bodo kakšno pomoč nudili

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

haha hlapčevanje slovencev pod srbskim škornjem…še dobr da mamo namest srbskega..kr pahorjevega..to nam je lahko v ponos..nam slovencem..prijetnim,nasmejanim,nealkoholiziranim,tolerantnim,nezakompleksanim bitjem haaaaaa

A veš, da si ena hudo zatežena primitivka, ki ji manjka zelo veliko vsega, da bi bila za silo normalna.

Jaz se pa strinjam z ABC, ima popolnoma prav!

Kaj ne razumete? Pohvaliti se je morala, koliko jezikov govori in potem misli, da se ji morajo vsi klanjati:-)) RES BOLANO!

Matr si zatežena…veš kaj ti povem…govorim odlično angleško, nemško, francosko, italijansko in povprečno špansko…in ne moreš verjet ODLIČNO HRVAŠKO.

In res si omejena in totalna šovinistka, ki mora kaj razpucati v svoji glavi…zakaj pa v avstriji in italiji ne govoriš slovensko in ne zahtevaš, da se oni tebi prilagodijo???? Zakaj to zahtevaš samo od Hrvatov???? Imaš bolane principe, res….Pa ko prideš v Francijo kot gost, tudi pričakuješ, da bodo s tabo govorili slovensko….matr mi gre na jetra ta dvoličnost….

kaj ti pomaga znanje svetovljanskih jezikov, če sosedov ne razumeš? eni znamo tako sosedske, kot kakega svetovnega, smo pač na boljšem.
ti se pa buni na forumu…

sicer pa, evo ti ta vic, samo zate, original, v angleščini

http://www.djmick.co.uk/laughs/joke-time-mummy-is-upstairs-with-uncle-paul/%5B/quote%5D

A naši sosedje so Srbi in Bosanci? Od kdaj pa to? Vedno sem mislila, da so sosednje države Slovenije ITALIJA, AVSTRIJA, MADŽARSKA in HRVAŠKA. Avstrijce razumem zelo dobro, saj govorim odlično nemško, Italijane razumem delno, drugače se pa z njimi sporazumevam angleško, Madžarov res ne razumem, toda veliko Madžarov govori nemško, na Hrvaškem pa govorim izključno angleško ali nemško, iz principa, saj smo mi njihovi gostje, torej bi se ONI MORALI NAUČITI SLOVENSKO, ne da se mi njim prilagajamo.[/quote]

Hahahhahahaha samo tole je pa šala dneva!! Lepo te prosim kateri Italijan pa angleščina???:)))))

Tebi ABC, ki ne razumeš srbohrvaškega vica naj povem, da nekateri ne razumemo angleščine, ker se je nismo učili. Pa me čisto nič ne moti, da marsikdo od vas tukaj kaj napiše po angleško. Pač ne razumem.

Za Bacin pa: To, da Italijani ne znajo angleško je pa tudi kar tako en stereotip. Tudi Italijanski izobraženci po večini govorijo angleško. Sem delala z njimi in moj šef je z njimi govoril angleško.

Da ne boš uboga reva, ki ne razume vica. Ker je res fleten:

Hi, my heart, dad on the phone …. Can you give me a mom?

I can not, on the floor in a room with uncle David.

A brief silence …

But you do not have Uncle David …

I have, have, in the room with Mommy!

Well, OK then, here’s what you do: drop the phone, run upstairs

knock on the door and said to mother and uncle David, the father’s car

just entered the garage …

OK, Dad …

A couple seconds later, the girl returned to the phone.

I did what you said, Daddy.

And what happened?

Well, mom started to yell, jumped out of bed all naked, she began

run everywhere, slipped on the carpet, fell through the window, and is now

completely dead!

Jesus God! God! God! … And Uncle David?

Well, he jumped out of bed completely naked, he started running everywhere, and then

jumped through the rear window into the pool … But he forgot, you’re gone

Weekend emptied the pool, to cleanse it, and now he is completely dead … ‘

Long silence … Then Dad said:

Swimming pool? What pool? Did I get the number 6549 226?

No!

Oh, sorry, wrong number!

New Report

Close