Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čepinka na dvoru

Čepinka na dvoru

Žurka

sej ni čudn zakaj majo tujci tako mnenje o slovenkah…

Meni se smili, ker se očitno ne zaveda kakšno sramoto si dela. Najprej jo je cela slovenija spoznala po njenem neumnem obnašanju, zdaj pa se ji še cel balkan smeji. Ne bi rada bila na njenem mestu, ko bo prišel čas streznitve in ji bo vest potrkala na možgane. Kakšna žalost!

#

Ova Urša je dno dna, katastrofa, ološ od ženske, sramota za svet, samo traži kurac, to joj je zanimanje, haha. Ne mogu da verujem, da može jedna žena koja ima sina i predstavlja neku državu biti tolika kurvetina. Grozna je i sramota za Sloveniju, verovatno kad se vrati, če se morati izseliti iz Slovenije. Napolje glupača, dno dna!
passat61868 pred 26 minute
passat61868 pred 26 minute

Bože kako je ružna ova Urša, sva je plastična, grozna, fuj, fuj! Nije mi jasno kako je iko može poljubiti, ništa na njoj nije lepo ili simpatično! Kurvetina, svako je može,….. katastrofa. Sramota za Sloveniju, izbacite je hitno, kurva, kurva, kurva.

no komentarji povedo vse…

adejte no,njihove pa niso kurve,ni vecjih plasticnih lutk kot v srbiji,neves katera je bolj umetna in katera bolj trazi kurac al kako recejo v zameno za sponzoriranje..pes laja na psa haha

Ja ampak to slovenci pišejo komentarje, kar je še bolj žalostno. Ne vem kdo se tolk sekira zaradi nje, sama bo pojedla kar si je skuhala. Itak da noben ni tako neumen, da bi zdaj vse slovenke z njo enačil.

Hehe. Ampak zanimivo, nihče pa ne bo nikoli kakšnega moškega obiral do kosti, da je kurbeše, da se vlači, da vsaki da, se nastavlja, da dela sramoto vsej državi. Pa če 5 otrok pusti doma…

Žal mi je, ampak očitno je popolna vlačuga. Upam, da je to samo njena vloga in da bo za to dobro plačana. Ker če je v resnici taka….

Meni se pa ženska smili. Očitno je toliko potrebna ljubezni oz. bližine, da se predaja čisto vsakemu, ki se mu dvigne ob njej. Škoda, ker drugače je po moje čisto v redu punca.

Na stran kako se obnaša na Dvoru (kolikor je pač možno), mi je po svoje čist simpatična in zabavna.


seveda ne,najbolj glasne so pa zenske haha..saj ves moski lahko,zenska ne..

Pa kaj so to za eni čudaki na tem Dvoru?!

joj ženske … mene je prav sram, da sem ženska, ko berem vaše tupe komentarje. zakaj ne obrnete stvari v drugo stran … zakaj pa teh tipov ni sram, da se petljajo z eno te isto ženko? a oni so pa frajerji če se pred kamerami drmajo z njo? đeki, jebaĆi, al kako? nej si da ženska duška, če jo hočejo in ona njih … zakaj pa ne? komu pa naj polaga račune? svojemu ex?

Komentarji povedo vse, res. A je ženska (ki je tudi mama) zadrogirana? Kaj je narobe z njo? In ja, res nam je sramoto. Saj poznate tisti rek Dalmatincev: Tako mlada, pa več Slovenka.

Komentarji povedo vse, res. A je ženska (ki je tudi mama) zadrogirana? Kaj je narobe z njo? In ja, res nam je sramoto. Saj poznate tisti rek Dalmatincev: Tako mlada, pa več Slovenka.[/quote]

a to rek damlatincev, največjih JEBAČEV? :)))) ki jim je edini smisel lajfa čim več turistk podret? o jaka fora rers :))))))))))))))))))))))))

namest, da bi ženske skup držale, jo pa tkole raztrgate
res je kar je napisala katarina…deci so pa face al kaj…

Zadrogirana ni, opita se mi zdi, pa kar precej.

se ravno pogovarjam s prijateljico ki gleda dvor redno. pravi, da čepinka samo rajca tipe, da ko je treba do konca it pa stisne rep med noge. a zato nam dela sramoto, ker NE DA DO KONCA? :))))))))))))) za to jo je pa res treba dat je*at. to pa je sramotno ja. bom prišla v beograd pa bodo vrli srbski fantje mislili, da se samo zafrkavam kot čepinka, da v resnici ne bom dala. jojojojo kako škodo mi dela ženska … :)))))))))))))

ma to je babnice strah,da nebi kaka ala urska omerizila njihovega zlatega dedca

hahaha, dobro napisano ;))

kot da bi gledala vojake iz fronte na odmaranju v bordelu……………

Dečko iz dan 12 pa ni napačen, tisti, ki se brani Urške…….ha.ha….

Ma bomo gledali vsak dan…………se še kaj naučim, ni vse slabo………velik je pa igra…..

in mi smo bli kao jedno u jugi?
Mi smo si različni ko pas i mačka pa še 100 let nas ne bomo niti prbližn podobni. Razen, če jih pride sem tolk, da nas sploh nau več.Pol bo pa itak slo padla na balkanski oz srbijanski nivo.

Upam, da bo Bog posredoval v kratkem in končal tako neokusen razvrat.

New Report

Close