Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LEPI USNJENI MOŠKI COPATI?

LEPI USNJENI MOŠKI COPATI?

Pozdravljeni,
zanima me kje bi dobila lepe, usnjene, moške copate. Enkrat sem videla ene lepe, takšne bol na špico na stojnici in mislim, da jih izdeluje en privatnik v Tržiču. Nujno rabim za darilo do petka.
Ali morda veste kdo jih izdeluje oz. kaj podobnega?
Hvala Tarja

Trgovina Alenka.

Če si iz Lj v trgovini LOLA blizu čevljarskega mosta
so bile pa decembra tudi stojnice v City parku, kjer so meli lepe copate mislim, da Vučko

Samo en obroben nasvet: pazi na podplate, da ne bodo trdi in glasni. Ker eni tako topotajo, da ponoči, če gre dotična oseba, ki jih ima obute, npr. na WC, zbudi z njihovim topotanjem vse okoli speče. Žal skusili na lastni koži oz. spanju. Smo morali zato drage in lepe copate zavreči.

V Ljubljanskem Cityparku(BTC) prodajajo lepe usnjene copate na eni od stojnic- postavljena je v bližini New Yorkerja, Hervisa.

Morda iščeš tole:

Lepo

moške copate za nataknit, usnjene

Pred par leti sem jih videla v M centru v Šiški v eni od trgovin s čevlji. Sedaj jih ni več nikjer.
Rada bi klasične, usnjene natikače (copate) za doma. Ima kdo idejo, kje jih dobiti?

moške copate za nataknit, usnjene
[/quote]

Na stantih v trgovskih centrih jih dobis.

Včasih jih je imela Alpina. Še ne dolgo tega /leto,dve/.

v pritličju štant supernova rudnik so

Se jih da dobiti kje v centru Ljubljane, ali za Bežigradom, v Šiški? Ali ile v btc-ju in na Rudniku?

Ena trgovina (žal ne vem kako se imenuje) pod Smeltom ima usnjene copate. Vsaj do pred kratkim so jih še imeli.

Za darila, sploh v tujino, kupujem Alpinine
https://www.google.com/search?q=alpina+copati&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=69OhG0FkqKiiBM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}253A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}252Ccpis6qIYeUIEKM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}252C_&vet=1&usg=AI4_-kTUhh1kbrXd_kPIShmd9mpIz3p5Sw&sa=X&ved=2ahUKEwjgx6CM-rHiAhUvzYUKHc37B_EQ9QEwAXoECAkQBA#imgdii=4-KGooAphUNhKM:&imgrc=3ubmJKhbBJeVDM:&vet=1

Tukaj ne vidim usnjenih moških copat (natikačev).

Tukaj ne vidim usnjenih moških copat (natikačev).
[/quote]

Na drugi strani so. Zelo elegantni. Ampak prisežem da so bili pri mojem prvem ogledu na prvi strani.

Na drugi strani so. Zelo elegantni. Ampak prisežem da so bili pri mojem prvem ogledu na prvi strani.
[/quote]

Druga stran? Jaz lahko odprem le eno. Ne vidim?

Druga stran? Jaz lahko odprem le eno. Ne vidim?
[/quote]

Link Kupujem te ima http in klikneš na njega. Odpre ti stran od Alpine. Na dnu piše Google str 1,2,3,4… Klikneš na stran 2. So v prvi vrsti drugi iz leve proti desni. Številke spodaj povečaš tako da se s palcem in kazalcem dotakneš in prsta malo razširiš. In ti odpre stran 2.

Link Kupujem te ima http in klikneš na njega. Odpre ti stran od Alpine. Na dnu piše Google str 1,2,3,4… Klikneš na stran 2. So v prvi vrsti drugi iz leve proti desni. Številke spodaj povečaš tako da se s palcem in kazalcem dotakneš in prsta malo razširiš. In ti odpre stran 2.
[/quote]

Jaz bi tudi to pogledala. Ne morem odpret. Nekaj je narobe.
Bom šla kar do Alpine /trgovina/. Saj jih morajo imeti.

New Report

Close