Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek varne hiše

varne hiše

Kje so varne hiše v Ljubljani?

varna hiša Ljubljana (031)736 726

Ena se nahaja na Tromostovju. Je pod milim nebom.

Kam pa bom to poklicala – v katero lokacijo? Mobitel mi je mož razbil, telefona (stacionarnega) pa nimamo več.

Če prav vem, je fora teh hiš v tem, da je njihova lokacija iz upravičenih razlogov tajna. Poklič pa od sosede, prijateljce, iz službe, magar s polcije.

Lokacije niso javne.

Lokacija varnih hiš je skrita,ni javna,ravno zaradi svojega namena,oziroma naziva VARNA!
Kdor upravičeno rabi namestitev v njej,mu je verjetno vseeno na katerem koncu je,samo,da se lahko vanjo umakne.
Da so to brlogi-raje ne bi komentirala,upam samo,da nikoli,ampak res nikoli ne boste potrebovali njihovega zatočišča!

seznam in kontakti po Sloveniji:

http://www.maminajdi.si/pomo-v-stiski-mainmenu-175/varne-hie-mainmenu-127

Točno tako, kako naj mi vemo, da nisi ti slučajno mož, ki išče svojo pobeglo ženo.

Ali gre lahko v varno hišo tudi moški, ki ga ženska trpinči? Mene je ravno žena udarila.

Pokliči policijo, bo dobila prepoved približevanja. Se pravi, da bo ona morala od doma.

….svojo hišo ponudila za varno hišo. odhajamo v tujino za dalj časa, hiše ne moremo prodati, bi jo pa raje kot v najem komurkoli dala v uporabo za izvajanje tega projekta. je to možno?

New Report

Close