Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Kako postaneš "******"???

Default avatar

buši-buš

Torej: kako postaneš ****** do deca?!? Ja sej vem, zdej se bo usulo en kup odgovorov na temo: pol te bo pa varal, boš jokala,pa ne boš zadovoljna, tralalala.....

Moj lahko počne kar se mu pač srce zaželi, pride pozno domov, se kratkomalo preobleče, obuje in pravi, da gre na fešto. Ga en k.... briga kdo je dal otroka spat, kakšne nedeljske načrte imam jaz, da je v njih morda tut on vključen, kakšne želje imam jaz,.....

Kako mu naj vrnem milo za žajfo, ko pa ne znam biti taka bitch. Preveč sem poštena. Pa očitno tut preveč neumna. Ja, odnašam mu rit. Kako naj se naučim bit ****** in poskrbet za svojo rit?

Sem se spihala, še jaz!
Default avatar

Asya

Učitelja imaš pred nosom. Torej, opazuj ga in se uči, kar od njega.
Default avatar

buši-buš

Maš prov!
Default avatar

Novi forum

Mogoče bi bilo modro, če bi Ta prava Monica odprla in vodila nov forum "Učinkovita in smotrna uporaba in zloraba moških".
Default avatar

alkohol nas gor drži

To je pravi ded, uči se od njega - hik hik
Default avatar

Podobno

Nikoli ne bit "******", ker boš škodila samo sebi. Bodi to kar si, kot praviš, bodi poštena. Ker vse se vrača, vse se plača. Vem, da ti je hudo, ampak tako je, moški "bežijo" če se le da od malih otrok, od obveznosti. Pa saj, kdo nebi šel rajši v "lajf" v soboto zvečer s prijatelji ? Raje kot otroka doma čuvat. Počasi bo verjetno sprevidel in se bo še vse obrnilo na bolje. Nikar ne zganjaj panike, raje se odpočij, bo že boljše. In raje kot "pr....", bodi kraljica v svoji družini. Pa kakšno knjigo o medsebojnih odnosih in vzgoji otrok "prelistajta" skupaj.
Default avatar

[email protected]@

alkohol nas gor drži je napisal/a:
To je pravi ded, uči se od njega - hik hik

Da nisi ti men slučajno dolžna tvoje original slike? ;)
Default avatar

buši-buš

"Podobna" iz tvojih ust v božja ušesa, al kako se že temu reče. Do sedaj sem tut na to opcijo računala, pa še ni prišlo do kaj boljšega. Torej moram še čakat? Kako dolgo? Koliko časa moški potrebuje, da pogrunta, da ima družino, da ima otroka, .... pa mogoče ženo (ajd, sej zame je itak vseeno)? Pri katerih letih? 40+? Pismu, ta bo še dolga! Naj kdo reče, da prej!
Default avatar

avtori-teta

Ne bo ti všeč tale moj komentar, pa vseeno: zakaj si imela otroka s takim ... otrokom?
Default avatar

buši-buš

A veš, da zadnje čase veliko premišljujem, kako bi odgovorila na takšno vprašanje kot je tvoje!
Default avatar

avtori-teta

Zdaj je, kar je, noben odgovor ne bo povrnil stanja.

Jaz sem tudi pred časom bila s kakim tipom, s katerim sva se najprej dobro ujela, potem pa ... enostavno ugotoviš, da si to osebo prerasel.
Default avatar

rdeca strela

Oko za oko, zob za zob? Potem bosta pa oba slepa in skrbasta... Bedarija!
Default avatar

zakaj sploh?

in zakaj pri vragu si s takim dedcem? samo zarad denarja?
Default avatar

Podobno

avtori-teta je napisal/a:
Ne bo ti všeč tale moj komentar, pa vseeno: zakaj si imela otroka s takim ... otrokom?
Zato, ker je tako najbolj prav. Ker je ta otrok edinstven na tem svetu, tako kot vsak otrok ! Vse se počasi "urihta", samo potrpljenje. Poznam primer iz svojega okolja, fant je bil pravi barabinček, tudi še nekaj let po poroki. Ampak imel je pametno ženo. Vztrajno in potrpežljivo ga je vodila. Tako ga je " zrihtala", da je bil čez par let vzoren mož in oče. Tako, da ne pišite tu vse v negativi, ne jemljite mladi ženi poguma ! Še en pregovor: "Najmočnejše žensko orožje sta postelja in kuhinja". in še eden : "Žena, ki iskreno ljubi, ne more biti ne zlobna, ne nezvesta."
Default avatar

mat*kurja

Podobno je napisal/a:
Zato, ker je tako najbolj prav. Ker je ta otrok edinstven na tem svetu, tako kot vsak otrok ! Vse se počasi "urihta", samo potrpljenje. Poznam primer iz svojega okolja, fant je bil pravi barabinček, tudi še nekaj let po poroki. Ampak imel je pametno ženo. Vztrajno in potrpežljivo ga je vodila. Tako ga je " zrihtala", da je bil čez par let vzoren mož in oče. Tako, da ne pišite tu vse v negativi, ne jemljite mladi ženi poguma ! Še en pregovor: "Najmočnejše žensko orožje sta postelja in kuhinja". in še eden : "Žena, ki iskreno ljubi, ne more biti ne zlobna, ne nezvesta."
je kvečjemu neumna, če takega dedca prenaša, in čaka...
kaj in zakaj že? da se bo čez par let urihtal, če se bo?
do takrat pa ovca vleci, leta in leta, mu rit odnašaj, toleriraj, požiraj, na robu potrpljenja, v večini primerov dokler ju smrt ne loči, otrok pa je vse te vzorce obnašanja, matere in očeta, vsrkaval in jih bo imel za normalne !!!, in ne ni edinstven, takih je žal malo morje, ker tako funkcionira vsaka druga slovenska družina
Mat** me pogreje taka miselnost, me mine vse potrpljenje
Da ga čaka da se zgoni, kakorkoli že in potem pride ves reven nazaj aloo kje vam je pamet !!!
Tam kjer je ljubezen, spoštovanje in odgovornost vse drugače funkcionira. To je normalno.

******/ica ne moreš kar naenkrat postati, tak se rodiš ali pa se tega že v ranih letihi naučiš
Po drugi strani, ti postati ****** ne bo pomagalo, taka kot si poskrbi zase in otroke, če si zdaj sama za vse, ti bo brez njega lepše in boljše, ena skrb manj, tudi če bo treba bolj skromno živet.
Boljša skleda zelja kjer je mir kot pitan vol kjer je prepir.

Podobno, si mu bila ljubica?
Default avatar

pa daj, no

Podobno je napisal/a:
Pa daj, no, iz katerega stoletja si ti?
A ti v letu 2010 verjameš v "Kinder, Küche, Kirche" in se tega tudi pridno držiš, tip pa naj se vlači okrog ali kaj?
In seveda s tem daješ super vzor otrokom.
Se sploh ne čudim, da je toliko neuspešnih vez in razhodov - številni fantje so od doma naučeni, da je tak način (oče se ne briga za družino, on ima svoj lajf - enak kot pred prihodom otrok), mama pa naj doma podpira vse štiri vogale in očetu samo pridno kima.
Default avatar

huda k kača

Daj mu ultimat, en vikend ti v lajf, drugi on. Takoj mu bo žal, ko bo sam moral čuvati otroka in za vse biti sam.
Če se ne bo strinjal, začni razmišljati o razhodu, saj nima smisla vztrajati v taki vezi.
Default avatar

ne pričakuj

da se bo spremenil - ja se bo, ampak na slabše. Lahko delaš ne vem kaj , pa ga ne boš spremenila. Poznam kar precej takih moških, pa se še nobeden ni spremenil. Na žalost je še moj eden od njih. Kot si napisala - boli ga ****** za vse - važno, da je njemu lepo, pa da je za njega denar, za ostalo mu ni kaj dosti mar. Zraven pa še zajebava v nulo, če se mu slučajno postavim po robu - same grožnje, same pizdarije - pa se mi zdi, da je z leti samo slabše. Namesto, da bi postajal vedno bolj odgovoren in resen, je ravno obratno - katastrofa - resno razmišljam o ločitvi.
Default avatar

huda k kača

ne pričakuj je napisal/a:
da se bo spremenil - ja se bo, ampak na slabše. Lahko delaš ne vem kaj , pa ga ne boš spremenila. Poznam kar precej takih moških, pa se še nobeden ni spremenil. Na žalost je še moj eden od njih. Kot si napisala - boli ga ****** za vse - važno, da je njemu lepo, pa da je za njega denar, za ostalo mu ni kaj dosti mar. Zraven pa še zajebava v nulo, če se mu slučajno postavim po robu - same grožnje, same pizdarije - pa se mi zdi, da je z leti samo slabše. Namesto, da bi postajal vedno bolj odgovoren in resen, je ravno obratno - katastrofa - resno razmišljam o ločitvi.
Ne razmišljaj, naredi!!!
Ženske resno se sprašujem, zakaj zabijate življenje ob takih Jackih??