Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spoznavanje preko interneta

spoznavanje preko interneta

Spoznala sva se preko interneta. No, nisva se še spoznala. Spoznavava se… Veliko mailov sva si že izmenjala, veliko stvari zaupala, podobno razmišljava, imava podobne želje in interese… V glavnem – našla sva tisto, kar sva iskala. Do sedaj seveda.
Stvar je jasno prišla tako daleč, da je čas, da se tudi osebno spoznava. Sama sem to predlagala, saj dopisovanje v nedogled pač nikamor ne pripelje. Dobiva se v naslednjih dneh, mene pa se kar malo loteva strah, ker bom (lahko) izgubila to, kar imam zdaj. Ampak ja, itak da se bom dobila z njim. Samo razmišljam – kolikšne so sploh možnosti, da si bova tudi v živo všeč. Po moje tako zelo zelo minimalne…
Slikc si nisva izmenjala, raje se bova v živo srečala, pa bo kar bo.

Uh, če bi se še v živo take lep ujela, kot se po mailih… ampak to je že pravljica. 🙂

Ima katera v to smer kako podobno izkušnjo? Bom vesela, če jo napiše…

Jaz pa igram poker via net. Tudi ni lahko, ampak večinoma zmagujem. Mislim, da so vajine možnosti, da si bosta v živo všeč, višje kot 50 : 50.

Imam podobno izkušnjo. Spoznala sva se na ona-on, čisto sva not padla v dopisovanje, potem sva se pa končno tudi dobila. Tudi brez slike. Priznam, da sem bila na začetku malo razočarana, saj vizualno ni bil tak (itak!) kot sem si ga predstavljala. Ampak kljub vsemu so po parih srečanjih med nama tudi v živo preskočile iskrice. Bila sva skupaj 4 leta. Lepa leta.

Tako da kar pogumno! Pa ne vseh kart položit na prvi vtis, ko ga vidiš. Daj si čas, počakaj, da ga spoznaš tudi v živo, pa čeprav ne bo videti kot princ na belem konju.
Ne vem, koliko si stara, a sklepam, da nimaš ravno 20 let. In itak ti je jasno, da je lepota minljiva, a ne…

50:50??? Uh… se ti zdi?
Jaz še na 10:90 ne upam upati…

Lahko da bo čudovit … lahko pa okupator.
Pa saj to tudi pri spoznavanju v živo ne veš … skupno življenje pokaže resnico.
http://www.youtube.com/watch?v=HFHwrd41lGg

jaz sem preko interneta spoznal osebo ki mi je odprla nebesa, a izkazalo se je da mi je tlakovala le pot v pekel, na koncu mi je prinesla le veliko bolečino in mi prizadela rano na srcu…

še vedno me boli, ko samo pomislim na njo….

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ja, dej človeku pol še nekaj priložnosti, če ti njegova energija in izgled ne bosta takoj sedla, ker imaš zdaj določene predstave v glavi (kar je normalno…) in če se te predstave ne bodo ujemale, to še ne pomeni, da dečko ni kul…
No, lahko ti bo pa še ful bolj všeč;)

Upam, da se bosta imela fajn:)!

Hvala! 🙂
Saj se trudim ne ustvariti si neke vizualne podobe o njem. A kljub vsemu je v meni neka njegova podoba. Po vsem izmenjanih mailih bi bilo čudno, če je ne bi bilo. Pa ne mislim s tem lase, oči, višina, širina… ampak bolj taka bežna, nekonketna podoba. Kljub vsemu pa jo lahko srečanje v živo povsem sesuje.

No, saj bom videla. Bom upoštevala vaše nasvete in ne bom takoj vrgla puške v koruzo, če bo čisto drugačen…

enako, le da se gre za njega….

Evo, midva. Pred 12,5 leti sva se spoznala preko takratnega “irca” (čvek varianta), oba bruca. Še vedno sva skupaj, letos dobila otročka. Dopisovala sva se ene tri mesece, poslal mi je eno slikco, kjer si ga moral z lupo iskat, itak se ni nič videlo, jaz sem seveda svojemu izgledu dodala kak centimeter in par kil manj … :)))) Za prvi zmenek me je povabil v kino gledat Titanik, potem sva bila pa itak pečena. Ne vem, če sva se oba ravno zaljubila na prvi pogled (jaz na prvi pogled verjetno nisem bila ravno terna pri svoji višini in takratni kilaži, on me je pa takoj potegnil, ker je bil visok in športnik. :))) ), definitivno nama je bilo pa lušno skupaj in sva se družila vedno pogosteje, ostalo je sledilo povsem spontano. :))))

Ti kar zagrabi!!! Sej če bo kemija, bo kaj več, drugače bodi pa vesela, da si dobila fajnega prijatelja. Uživaj!

LP

Jaz sem na Ona – on spoznala svojega moža. Najprej sva se ujela preko e-pošte, potem sva se slišala po telefonu in tudi pri srečanju v živo sva hitro začutila iskrice. Eno leto in pol kasneje sva bila poročena, zdaj imava dva otroka, skupaj pa sva že šest let 🙂

Kar pogumno!

jaz imam pa zanič izkušnje
več pa ne bom povedal, ker je brez veze

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Spoznala sva se tudi na netu. Sva pa prej izmenjala fotki, tako že zaradi boljšega občutka. Trajalo je malo manj kot 5 let. Živela sva skupaj, skupaj načrtovala prihodnost. Pa se ni izšlo. Danes sem vesela, da se ni izšlo, čeprav je bilo tudi takrat lepo. Pa je bolezen posegla vmes in…
Zanimivo je, ko si dopisuješ in poln pričakovanj bereš dobljene mejle, si v glavi “rišeš” podobo nekoga, ki ti je blizu, vsaj po napisanem…Uh….metuljčki, metuljčki… ;))))
Želim vama vse lepo in dobro.
Poročaj nam kako bo. Saj veš, da smo firbčni! 😉

Kar ne preveč + izkušenj brat, ker se lohk tega “nalezeš” in boš pri sebi pričakovala isto- torej + izkušnjo…
Kadar se gre za spoznavanje prek neta, pa še to brez slike, ne dam niti 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da bo v reali tud tako super ali še bolj… Slika je za moje pojme že kar obvezna, če se greš tovrstno spoznavanje. In to najbolje kar na začetku. Namreč, s slike lahko tudi razbereš, da ti napr. dotičnež ne bo nikoli mogel biti všeč za kaj več in pol lohk tud mu to poveš in se odločita, če je še sploh vredno si pisat naprej…. Neko pisarjenje brez fotk je pa navadno mešanje megle…
Sicer dajem možnost, da drugi niste tko občutljivi na zun. videz… jst sem kar in vem, če bi bil na drugi strani nek redhair ali blondy, pol so šanse za kaj več zelo blizu zmrzišču…. Zato pa mogoč tud za ene ljudi spoznavanje prek neta je super, eni smo pa ugotovili, da je to precejšnja beda….

Drugače pa problem, ki se ne veže na fotke, ampak je tko splošn pri temu načinu spoznavanja, so predstave in pričakovanja… Človeka ne vidiš, pišeš si pa z njim tudi takšne stvari, ki jih ponavad ne govoriš kar tko enemu tujcu… A je res? V glavi ti med pisanjem nastaja neka slika in hkrati neko pričakovanje o tej osebi…. Slika je lohk pa totalno popačena, saj to ni slika, ki jo ustvarja ta oseba, ampak si jo ustvarjaš človek sam… Namreč ti bereš neke črke in neke smajlije… pa si lohk svoje misliš… V živo to odpade, je vse bolj pristno in šele tista slika je realna… ne pa ta na netu…

Bi blo pa supr, če se kaj javiš, kako bo deit potekal 🙂 Me zelo zanima :)))

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

po drugi strani pa ti slika lahko škodi

jaz recimo menda zgledam na sliki grši kot sem v resnici

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Kanjina, sem na istem kot ti.
Že kar nekaj časa (mesec in pol) “spoznavam” nekoga prek neta. Najprej prek emailov, zadnje čase pa prek klepeta. Skoraj vsak dan. Po več ur.
Razlika med tabo in mano je edino ta, da sva si midva izmenjala slikce. Ja, ni ravno terna kar se vizualnosti tiče (ampak tudi jaz nisem). Toda kot je nekdo rekel – lepota je minljiva, pa tudi – lepotca sem že imela. Pa je bil bedak na kvadrat.

On bi se zelo rad srečal v živo, jaz pa se tega precej bojim. Zaradi slabih izkušenj v preteklosti in zaradi zavedanja, da je podoba o človeku prek neta lahko tako zelo drugačna kot pa je v resnici. Seveda mi je jasno, da tole dopisovanje v neskončnost tudi ne gre. In sem pristala, da se srečava. Me res zanima kako bo izpadlo (nekega hudega upanja pa ne gojim ravno, če povem po pravici).

Kanjina, sem na istem kot ti.
Že kar nekaj časa (mesec in pol) “spoznavam” nekoga prek neta. Najprej prek emailov, zadnje čase pa prek klepeta. Skoraj vsak dan. Po več ur.
Razlika med tabo in mano je edino ta, da sva si midva izmenjala slikce. Ja, ni ravno terna kar se vizualnosti tiče (ampak tudi jaz nisem). Toda kot je nekdo rekel – lepota je minljiva, pa tudi – lepotca sem že imela. Pa je bil bedak na kvadrat.

On bi se zelo rad srečal v živo, jaz pa se tega precej bojim. Zaradi slabih izkušenj v preteklosti in zaradi zavedanja, da je podoba o človeku prek neta lahko tako zelo drugačna kot pa je v resnici. Seveda mi je jasno, da tole dopisovanje v neskončnost tudi ne gre. In sem pristala, da se srečava. Me res zanima kako bo izpadlo (nekega hudega upanja pa ne gojim ravno, če povem po pravici).[/quote]

Mogoče si dopisujeta z istim… 😀 Hec!
In kdaj se srečata? Poročaj :)))))

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

floating, si kruta. :)))
Glede tega, da si dopisujeva z istim.

Ma ja, saj vem, vse je možno. Pri takemle načinu spoznavanja moraš računat na vse variante, nikoli ne veš, kdo se skriva v ozadju in kakšni so njegovi nameni.

Te pa res takole dopisovanje tako potegne notri… In ko sem ob tem prvič začutila metuljčke, sem se umaknila. Vedela sem, da ne smem čutit metuljčkov pri dopisovanju z nekom, ki ga sploh ne poznam. No, pa ni odnehal, nadaljevala sva s pogovorom. Zaupala sem mu svoje pomisleke. Ma hecno je, poveva si čisto vse…

In ker je najino srečanje tik pred vrati, že razmišljam, da bo kmalu konec teh občutkov, ki jih imam sedaj. To pričakovanje, veselje, ko dobiš mail, sanjarjenje…
Če se s srečanjem ne bo izšlo in bova šla vsak svojo pot, potem bom vse to kar pogrešala. Ampak zaenkrat še lahko razmišljam pozitivno. 🙂

tudi jaz!!!, ti pa le zberi pogum in pojdi na srečanje. Pa upam, da tudi ti poročaš. Jaz se vsekakor javim drug teden in povem, kako je bilo. Držite pesti! 🙂

Lej, kadarkoli sem koga spoznala preko neta in šla z njim na kafe, sem imela vedno v mislih, da lahko vstanem in grem. Tudi mojega moža sem našla tam….kljub temu da začetek ni bil najbolj krasen, je pa sedaj življenje z njim toliko lepše.
Torej, če boš vizuelno malce razočarana, daj si malo časa in malce potrpi. Ne obupaj takoj, morda pa je on tisti pravi. Kot tudi sama veš, ni vse v lepoti…..
Držim pesti zate, da bi se ti kar najlepše izšlo.
Srečno.

Jaz ti držim pesti. Mogoče, pa je nov parček na vidiku! Vso srečo! Javiiii nam!

enako, le da se gre za njega….[/quote]

Enako.

Nikoli se ne bi dobila brez slike, brez pogovora po telefonu, brez da spoznam kakšne vrednote ima ta človek. Ni mi pomembno, da je tip ko maneken, ampak neko simpatičnost vseeno moram začutit ob pogledu na njegovo fotko.

ravno tako gledate na te simpatičnosti k da je v igri samo seks

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

a mogoče s pomočjo slike spoznaš njegove vrednote???

mogoče kolk ma velzga
tud to je ene vrste vrednota :))))))))

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

New Report

Close