Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dopisovanje moža z bivšo –kaj naj si mislim o tem ??

Dopisovanje moža z bivšo –kaj naj si mislim o tem ??

Prosim dajte mi nasvet ali mnenje kaj si mislite o tem. Včeraj je bil mož na računalniku in je dobil poziv iz službe in je šel. Nakar sem se jaz usedla za računalnik in videla, da je pustil vse odprto na facebooku sporočila. Drugače nikoli ne štefnam po njegovih stvareh, ampak je bilo vse odprto in direkt sem videla sporočilo od ene ženske

Moj mož: Pa kje si mala moja, ti si mene pozabila…Že dva tedna se mi nič ne oglasiš…da se nisi spet zaljubila in mene pozabila….?
In potem ona dogovarja: Saj veš kako pravijo daleč od postelje daleč od srca.
Pol pa moj mož: Kdaj lahko pridem do tvoje postelje… Samo reci in pridem
Ona: Kaj ti bi se vozil 200 kilometrov v drugo državo za en sex?
Moj mož: Dobro veš, da ne gre sam za seks…. Zakaj me spet zajebavaš…
Ona: Zakaj pa gre? Po moje bi si ti rad malo ego napollnil in jajca spraznil he he
Moj mož: Ma nehi… a res misliš, da bi ti toliko časa pisu zarad enga sexa…?
Ona: Mah ne vem kaj naj si mislim, sam si pa res vztrajen, da me 10 let že pecaš 🙂
Moj mož: Ne pecam te, sam rad bi te vidu, kaj je s tem narobe….

In pol ona ni nič odgovorila. Mene je pa firbec matral in sem odprla vsa sporočila in cel kup jih je, dopisujeta si že, odkar se je on prijavil na facebook. In skoz on njej piše kje si mala moja, kda je to bom vidu, itd. In iz teh sporočil sem dojela, da sta bila skupaj in da se tud po sms pišeta, ker je mož njej pisal recimo zakaj mi ne odgovarjaš na sms in podobno in potem ona njemu, da je imela obisk pa da bi njuno smsanje trajalo celo noč kot ponavadi in zato ni hotla itd

Sploh ne vem kaj naj si mislim, to me ful razjeda, njega ne bom nič vprašala, ker bo znorel, če bo zvedel, da sem mu brala sporočila. Ampak kakor sem razumela iz sporočil me ne vara, ampak me vsen matra, zakaj piše z bivšo.

Aja pa najhujše sporočilo pa, ko ji je napisal, da je bil čez vikend pri starših in kako je tam lepo (to je na vasi) in zakaj ona nikoli več ne pride, in da je obujal spomine ko sta se spoznala, ko sta bila še mulca, in potem ga ona vpraša, če se misli, preselit nazaj tja, ker tako pogosto hodi, pa on dogovori: ko bom v penziji bom s tabo tam živel….
To me je ful pretreslo, zakaj z njo ne pa z mano??
In še par takih je bilo, ampak se ne spomnim zdaj vsega

Aja pa še to, ona njega sprašuje, kako se ji upa pisat sms, ko je pri starših, kaj pa žena in otroci. In potem on: ma pustva zdaj njih dej mi raje povej, kdaj boš prišla sem, da te vidim….

Pustva zdaj njih???? Svojo družino, to me je pa res prizadelo

Kaj si mislite o vsme tem?

jaz bi si to sprintala in mu vrgla pod nos.
potem pa spakirala.

se prej mu pa fejst racun sprazni,jaz praznih rok nebi sla nikamor.

s tole te ne vara
te pa zihr s kako drugo.
tip te ma za okras, ne pa za ženo.

Eto, zaradi takih stvari je bilo pa meni ful pomembno, da sem jaz tista ta prva, ki mu je zmesala glavo.

Kaj naj ti recem, ali je tvojemu mozu posteno dolgcas in si je nasel malo usekano zabavo ali pa je pac ni nikoli zares prebolel. Ne bos vedela dokler ga ne vprasas.

kar pomeni, da moraš ostat z mulcem, ki si ga spoznala pri sedemnajstih, ne glede na to, kak kreten se izkaže da je.

kar pomeni, da moraš ostat z mulcem, ki si ga spoznala pri sedemnajstih, ne glede na to, kak kreten se izkaže da je.[/quote]

Sej pri 35-ih tud je kreten, če se že 20 let pusti mešat glavo…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

ti si razumela, da te ne vara, jaz pa razumem, da bi te že zdavni sam, če bi bla ona malo bližje in to je isto sranje. Ej lej, tle sploh ne gre za to ali je že prišlo do fizičnega kontakta ali ne, gre se da so njegovi nameni jasni in je samo vprašanje časa…..in ti si še tolk smotana, da mu tega sploh ne boš vrgla pod nos…kaj a zdej boš čakala in se žrla vsak dan, kdaj ti bo gospod prjavu, da ma službeno pot …in kaj pol boš šla za njim..a ga morš dobit na njej al kako?
Takoj ko boš zbrala dovolj poguma mu enostavno reč; možek dragi, drugič pa zapiraj FB in lepo tko kot ti je svetovala ˝sprintala˝ z dokazi na plano…pa začni počasi razmišljat, da morda pa to ni zakon, ki lahko obstane…good luck

pri moskih nikoli neves,katera mu trenutno mesa glavo..

Jaz bi lahko bila tiho točno 1. uro. Pa še to ne.

kar pomeni, da moraš ostat z mulcem, ki si ga spoznala pri sedemnajstih, ne glede na to, kak kreten se izkaže da je.[/quote]

Ah, sploh ne! 😉

Če bi bila bliže in bi sploh bila za. Joj, kakšen bednik, ne morem rečt drugega.
Moraš se soočit z njim, naj se odkrijejo karte, ker tole ni dobro, sploh ni dobro.

Naj povem, da je drugače med nama vse uredu. In do zdaj nikoli nisem imela razloga za posumit karkoli, ampak po teh sporočilih me je pa začel najedat črv ljubosumnosti, ker ji je kar dost lepih stvari napisu, pa že 10 let ji piše, to ne more bit kar en hec, po drugi strani pa sme ziher, da me ni prevaral.

Ful me matra, da bi mu šla v mobitel pogledat, ampak ga nikol ne spusti izpred oči in zdaj, ko se spomnim mu dostkrat tud ponoč piska, ampak reče, da je poslovno. pa tudi, ko sva pri njegovih starših čez vikend si non stop dopisuje, šele zdaj mi je sumljivo, ker mi jasno iz facebooka, da se z njo dopisuje.


jaz pa toliko cas,dokler si nebi prilastila njegovih financ(odskodnina),pol pa nebi imela casa razlagat,bi se mi mudilo ziveti..

tudi pri ženskah ne.
eni se samo zezajo, eni pa takoj zagrabijo

predlagam ti da pozabi na facebook,za zenske kot si ti je slepota blagoslov in samo v slepoti lahko zivite mirno..

Nočem biti kurir s slabimi novicami, ampak on te vara. Že dolgih deset let. Varanje ni le vtikanje penisa v tuje vagine, ampak tudi hrepenenje po drugi, sploh takole … Kar sta si napisala, sploh kar je on napisal njej, je pljunek tebi v obraz. Ne moreš božati žene in saditi rožic drugje. Ne gre skupaj.

tudi pri ženskah ne.
eni se samo zezajo, eni pa takoj zagrabijo[/quote]
tudi res

kot so ti že svetovali najprej mu sprazni račun. Pomoli print pred nos in razčisti zadevo. !!


Ker že sprašuješ za mnenja. Eno je fizično prevara (ki bi jo osebno še pogojno oprostila), drugo je čustvena prevara. Pri slednji ni šans, da pozabim in zaupam. Kaj se pri njemu dogaja boš morala ugotoviti sama.

Če bi jaz kaj takega odkrila, potem bi se zagovarjal prvo sekundo, ko bi stopil v hišo. Iz teh dialogov se jasno razbere, da se mu dobesedno “šmirgla” za familijo in si je zdaj za igrce izbral pač bivšo simpatijo. Očitno je, da bi (oz, verjetno se) dobiva tudi ta trenutek z eno drugo.

In če bi mu te čitabule vrgla pod nos, ja valda da bi ponorel, saj mačka tudi zacvili, ko ji stopiš na rep. Game over baby!!!!

Zdaj sem se spomnila še na ena sporočila. On njej piše, da je bil zjutraj po dolgem času spet v cerkvi, ker je bil na krstu (to me tudi moti, ker stalno piše jaz, ne pa mi- mislim družina) pa smo bili na tem krstu skupaj, ker se spomnim.
In ga ona vpraša, če se je spovedal za vse svoje grehe.
Pa on piše, da jih nima.
In potem ona, da je želeti druge ženske eden največji grehov.
In potem on: drugih si ne želim, samo tebe si želim….
Ona pol ni nič odgovorila

To me je tudi ful zadelo, mi je ful žal, da nisem vse sprintala, ampak zdaj nimam več dostopa do njegovega profila, sam ene stvari sem si skor napamet zapomnila, ker kar nisem mogla verjet, da to moj mož piše.

kaj pa, če pogledaš v mobitel, ko gre na wc ali se tuširat?

Zakaj – kaj ni že dovolj jasno?

A ti mu še nisi spakirala?

Mater, jaz bi mu jajca odtrgala in obrala do zadnjega centa.!Pol naj se pa slini po drugi.

New Report

Close