Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sex z njim se mi je zagnusil

Sex z njim se mi je zagnusil

Čisto sem že obupana in ne vem kaj naredit. Že več let je pač tako, da se pri nas zelo poredko sexa. Lahko celo samo 1x na mesec. Ali pa še to ne. Nekoliko so krivi majhni otroci, ki ponoči ne spijo. Nekoliko je krivo tudi kronično vnetje (gljivice), ki se jih na noben način ne morem rešiti. Še dodatno pa me sedaj od sexa odvrača moj mož. Ker si on seveda želi moje bližine in sexa se mi sedaj že zelooo dolgo ponuja na vse možne načine. Zadnje pol leta pa me dejansko prav posiljuje s sexom. Ali tako, da mi medtem ko spim vtika penis v usta, ali ko pride zvečer izpod tuša in mi s svojim udom opleta povsod okoli in ga vtika praktično v vse moje odprtine in me dobesedno posiljuje s tem, da bi sexal. Vendar namesto da bi s tem v meni vzbudil poželenje se dogaja ravno obratno – zagnusil se mi je. Enostavno vsak večer v strahu čakam, kdaj bo prišel iz kopalnice in kaj si bo izmislil. Nič nežnosti, nič božanja, nič romantike/osvajanja. Samo “tiča” ven in gremo. In meni se je sex z njim zagnusil. Ne samo sex, ampak tudi on se mi je zagnusil. Pa je lep moški in skrbi zase in za svojo postavo. Vendar se mi je zagnusil. Ko se poskušam z njim pogovoriti. Ko mu povem, da ko imam težave z vnetjem, ko srbi, boli, peče – mi resnično ni do sexa. In sex vnetje samo še poslabša. On se samo užaljeno obrne in gre stran, misleč da ga nočem več. In dejansko je sedaj prišlo do tega, da si ga ne želim več. Prav zaradi tega njegovega obnašanja. Ljubim ga še vedno in me še vedno privlači kot nekoč, ampak sex z njim se mi gnusi. Kaj naj naredim? Kako naj mu dopovem, da me bo s svojim obnašanjem samo še bolj odrinil stran? Sem že čisto obupana in razmišljam celo o ločitvi, ker me to stanje spravlja v obup.

:))))) He he, tole mora bit pa prizor :)))

Sami brezvezni izgovori. Pa jezik in zob te tud boli da ne moreš fafat, si še pozabila napisat.
S takim početjem ga dobesedno porivaš drugi ženski v objem.

nova
Uredništvo priporoča

Upam, da ima kako ljubico ker ob taki ženski kaj drugega sploh ni možno.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Navade ima res precej neobičajne. Moški večinsko menimo, da tako kot se mi ob pogledu na golo žensko telo vznemirimo, da enako velja tudi za ženske. Velikokrat pa ženske ob tudi povsem postavnem golem moškem bruhnejo v smeh.
Moraš pa svojega moža razumeti, da se mu od nenehnega odklanjanja že meša. In tvoja izjava o privlačnosti in ljubezni, istočasno pa tudi gnusu, je milorečeno čudna.
Predlagaj mu naj si poišče ljubico. On bo potešen, ti pa ga boš lahko v miru, brez gnusa, ljubila.

Medtem ko boš ti razreševale filozofski problem, bova midva že ….. tole pa je vrh ledene gore. Pametna ženska, ki ima pač take probleme, najde sto načinov da zadovolji sebe in svojega. Ni se ti zagnusil seks z njim, očitno se ti je res zagnusil on. Če imate male otroke je star med 30 in 40 let, tanartnatoljš leta, a zdej nej pa čaka da bodo glivice same odpadle. Izgovori, izgovori, še kaj drugega je moglo kje počiti . Če mene en fejst dec rajca s tičem, pa ni hudič da si ga ne poželim. Seks enkrat na mesec, vau, dobr sem, oz. vse je v redu z mano. Ker si seksa večkrat poželim kot 1 x na mesec, kot si ga nekateri očitno. Če bi se meni takole zgodilo, obletam vse ginekologe, pa dohtarje, ni vrag da me en ne pocajta in mu ob vsem tem še tole povem. Kaj naj naredim,. želim seksat pa peče, srbi…. bi rekla. Če peče in srbi, pa kondom kot mladoletniki, pa bo. Vse se da , če je želja. Ampak želja ne vem no. Vse smo imele male otroke, vsem nam je takrat najbrž mal presedel, ampak otroc kmal mal porastejo, pa vse notri prinesemo. . Saj tvojega pa najbrž roka peče, boli…hvalabogu da samo to zaenkrat. Ko se bo naveličal biti fizični delavec, pol bo pa ena nič kriva – prasica.

naravnost mu povej, da si ti pripravljena na akcijo in da si je zelooo želiš, ampak, da se pri ženskah začne predigra že zjutraj,…majhne usluge, sodelovanje pri gospodinjskih opravilih, ..klic v službo, da te ima rad in te pogreša…in potem presenečenje: da je organiziral varstvo in te pelje na večerjo. ja, tako je to. v bistvu te nekako lahko razumam, ker meni je moj dragi neznansko privlačen, ampak kadar ima pa kakšen podoben navdih, ko pride izpod tuša, se pa koj skregava in za tisti dan me vse mine. če pa si vzame zame čas in gledava TV, se pogovarjava, potem vse skupaj pride bolj spontano, romantično, nežno, ..i…se lahko razvije v 5 minutah tudi v strastno in divje.in to je tisto, kar nam je ženskam všeč. ja, povej mu, ni kaj, pogovor rešuje še vojne med državami, pa ne bi vajine zveze??!!

Pozabljate, da menda velja tole:

– da se moški počuti ljubljenega, potrebuje dober sex
– da ima ženska lahko dober sex, se mora počutiti ljubljeno…

včasih ne gre skupaj takrat in na način, ki bi si ga želel eden od patnerjev…… pogovor, pogovor, pogovor….. kar pa je moškim ponavadi malo odveč……

jaz sem mela glivice dva meseca, pa sva vsak dan seksala, mi na misel ni padlo, da bi bilo to izgovor za ne seks. če me je zlo bolelo sem mu ga pa fafala, pa tudi analno sva, pa mislim vse mogoče. če imaš nekoga rad, če te privlači spolno potem ni nobenega izgovora za ne-seks. pa še neki … ne seksa se samo zvečer, ampak otroc so tak dober izgovor.

govori zase, prosim, ker meni ni nič všeč če gledam v dvoje tv, se pogovarjam in pogovarjam. jaz sem ena tistih, ki svojega samo vidim stopiti skozi vrata pa se že nastavljam, dajem noge narazen, ga vabm mednje. ženske smo take in TAKE, se pa ne čudim, da toliko moških skače okoli. ve bi se samo pogovarjale … bog sveti, pa to je ja takooo duhamorno.

pupa…stopi do ginekologa pa ti naj canesten predpiše….mislim, kakšni izgovori.

še dobro, da ga poriva vate….čez čas ga bo v drugo.

Že zjutraj ko se zbudi mora začeti misliti na to a bo zvečer akcija al ne. O matr vola, sej se sploh ne čudim,da jih tolk vara. Ko se zbudi najprej pomisli : pismo spet bomo zamudil v vrtec, pa še njo morem pelat v aslužbo, pol bo pa še šef zašinfal, ker zamujam. In vse to, ker sem moral cel večer Mariota gledat, pol pa tuš, pa zobe umit, pa tamalim pesmice pet. Ko pa pridem ves vesel da se bova mal muckala, evo ti nje za likalno mizo. Pa a glih tole morš jutr obleč. Jasno prazna omara. A ne bi ti raje moje hlače mal zlikala, aja sam moram, saj smo enakopravni. Ok, ženkica pusti prižgan likalnik, si bom hlače zlikal, tele nosim že cel teden. Ph, vroče je za likalnikom. Zasmrdel sem, grem še enkrat pod tuš. Gotovo, valjda bo v redu. Odprem vrata, se stisnem k moji, ji zašepetam sladke mesede : muci……. odgovor ni mijavkanje : ja muci, ampak ……….grrr, matr komi sem zaspala. Dej pust me, zjutraj moramo zgodaj v vrtec. In je splaval po vodi ves dnevni manever. mariota sem gledal stuširal sem se, otrokom pesmice pel, hlače sem si zlikal. Kaj sem pa spustu. Sej sem jo poklicu v službo, pa me je nadrla da zdaj pa nima časa. Pa rožce sem tudi kupu, pa me je že čuden gledala :” a imaš ti mogoče kakšno skrivnost “. Ja, jasno, seksal bi žena moja zlata. Kje si dekle s pegicami, zdaj jih s pudrom skrivaš. Pa dej ti mene enkrat takole sam enkrat, kot si znala ko sva se spoznala, zapelji . Samo enkrat, bom priden cel mesec, dva če bo treba. Dost imam, bom pa mal našo tamlado v službi pohecal, kako kaj njen ljubezenski življenje.

Odkar imava otroke sva čez dan seksala samo, kadar so bili le-ti slučajno vsi naenkrat v varstvu. Je enako skoraj nikoli. Parkrat zgodaj zjutraj, v glavnem pa zvečer, ko otroci zaspijo. Daj razloži, kako vidva to urejata. Me res zanima, da si popestrim svoje spolno življenje.

Slabo da ti mora druga praviti kdaj naj ti seksaš. A imaš ti tudi kakšne…. a tolk otrok imaš, no pol pa takrat kot – ko si jih tolk naredila. A takrat je pa bil cajt.

Meni se zdijo kravje kupčije v smislu “če boš priden, boš dobil seks za nagrado” čisti podn. Stokrat rajši se s svojim pošteno dam dol kot pomivam posodo, čisto nič me ne briga, če posoda leži v koritu magari tri dni, saj nikamor ne uide 🙂 In če mi moj maha s tičem pred nosom, je ne bo srečno odnesel, pa če imam ne samo glivice, ampak še gada in močerada v tamali.
Torej, punca, imaš problem, pa ne s seksom, ampak s svojim odnosom do svojega partnerja, in kar nehaj se slepiti, da ga ljubiš, ker ga ne, najbrž ti je pa z njim dovolj udobno in si prestrahopetna, da bi ga pustila. Naslednja stopnja bodo “metuljčki ob srečevanju sodelavca, moj zakon je že nekaj let mrtev”, tudi to smo brali že tolikokrat, da je že dolgočasno.

Odkar imava otroke sva čez dan seksala samo, kadar so bili le-ti slučajno vsi naenkrat v varstvu. Je enako skoraj nikoli. Parkrat zgodaj zjutraj, v glavnem pa zvečer, ko otroci zaspijo. Daj razloži, kako vidva to urejata. Me res zanima, da si popestrim svoje spolno življenje.[/quote]

midva lepo otroke pošljeva v dnevno, prižgeva tv in imava še dve tri ure časa. to je med vikendi. med tednom greva potem, ko doma nardiva vse kar je treba malo počivat otroc se pa igrajo v dnevni ali na vrtu – nimava divjakov, se znajo obnašat a veš, tko da ni problema da bi kaj nardili v tistem času. pa spet lahko seksava, pač malo manj časa, ampak vseeno. pa zvečer po dnevniku ne buljiva še v tv, ampak se greva crkljat, ker grejo otorci tko al tko ob 8 spat. delava pa glih vse kar nama paše.tudi davi me včasih.

Ubogi tvoj mož. Čudno, da ti še ni zbrisal, ampak imam občutek, da ti bo kmalu. Toliko izgovorov, kot jih imaš ti, pa zlepa ne slišiš. Pa saj imamo vse ženske kdaj glivice in razne težave, ampak zato vseno sexamo. Kakšen zakon pa je to brez seksa? V enem stavku trdiš, da ga imaš rada, pa da ti je privlačen, v drugem pa, da se ti gravža. Tole pa nekako ne gre skupaj. Če bi ga imela rada in bi ti bil privlačen, bi z lahkoto sexala. Najbrž ti je privlačno samo to, da imaš moža, si gospa, ima dobro plačo, navzven ste krasna družina, ampak za to fasado ti ne bi nič naredila. Nimaš pojma, kako bo potem, ko bo odšel k eni normalni ženski, ko boš odvisna samo od svoje plače, ko boš sama za vse. Ja, sexat ti pa res ne bo treba in nihče ti ne bo silil ogabne reči v vse tvoje odprtine. Zdaj se pa sploh ne čudim več, da je toliko samohranilk. Očitno ko ženske dobijo otroke, postanejo možje odveč, dobri so samo za delo in prinašanje denarja pa za ustvarjanje privida srečne družine. Za to je pa na žalost treba narediti mnogo več. Imam občutek, da si zabredla že tako daleč, da ni več poti nazaj in boš kmalu imela popolni mir. Ne predstavljam si moškega pri teh letih, da lahko živi bez sexa in tudi tvoj te bo nehal prosjačit in odšel v normalno prihodnost. Ženska trapasta!

Lahko imam 2, lahko jih imam 10. Nema veze. Zanima me res, kako ona to ureja, ker že omenja otroke za izgovor. Očitno jih nima.

Jaz pa ne morem verjet, kakšne avšarije pišete. Same vedno za akcijo, potrebne itd. mačke, pa še same sebi verjamete. Bi rada videla, ja.

Pri meni je bil razlog premajhnega libida hormonsko neravnovesje, vse skupaj se je začejo zelo počasi, dokler mi ni vse skup zablokiralo (sex le 1x na mesec). Šla sem na pregled, ukinila tabletke, tako se mi počasi uredili hormoni in izginili so tudi poblemi z vnetji.
Še danes ne morem verjet kako močan vpliv imajo name hormoni. Sedaj sem spet divja kot sem bila včasih, nobeni otroci, zmatranost, itd. mi ni ovira za dober sex.

Odkar imava otroke sva čez dan seksala samo, kadar so bili le-ti slučajno vsi naenkrat v varstvu. Je enako skoraj nikoli. Parkrat zgodaj zjutraj, v glavnem pa zvečer, ko otroci zaspijo. Daj razloži, kako vidva to urejata. Me res zanima, da si popestrim svoje spolno življenje.[/quote]

midva lepo otroke pošljeva v dnevno, prižgeva tv in imava še dve tri ure časa. to je med vikendi. med tednom greva potem, ko doma nardiva vse kar je treba malo počivat otroc se pa igrajo v dnevni ali na vrtu – nimava divjakov, se znajo obnašat a veš, tko da ni problema da bi kaj nardili v tistem času. pa spet lahko seksava, pač malo manj časa, ampak vseeno. pa zvečer po dnevniku ne buljiva še v tv, ampak se greva crkljat, ker grejo otorci tko al tko ob 8 spat. delava pa glih vse kar nama paše.tudi davi me včasih.[/quote]

Hvala za pojasnilo. Tole se pri naju ne bi izšlo. Prej ali slej bi kdo prišel pogledat, kaj počneva, en je pa tako ali tako še premajhen, da bi bil brez nadzora. Ga risanke še ne zanimajo.

Jaz pa danes bi. Pa sem sama. A mi posodiš tvojega?

uboga avtorica tega posta.

Po mojem ni pričakovala da se nihče een bo strinjal z njo.

Če takrat nisi spraševala kdaj jih naredi, je tudi zdaj ne rabiš kdaj dej pa mal za užitek. Užitek – vedno se lahko, kot vse v lifu, če se hoče. Aja ti rabiš predigro, ki traja dlje kot risanka. Ja, nč ne bo, so prekratke. Mogoče na slo rtv vprašaš če imajo kakšne dalješ – risanke. Avša – a ti bi pa samo gledala, kaj sama ne moreš več. A smo rekle da vsak dan petkrat. To bi bilo hvalisanje. Če pa je tebi in pisoči 1 x na mesec dost. Nam ni. Vsaj 1 x na teden. A bo tko uredu. Saj ne za užitek, sam da ne gre dec kam drgam iskat. Stisnemo zobe, pa je. hahaha

rajš nič ne seksam kot samo zato, da moj dedec ne bo drugje iskal.

New Report

Close