Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ohranjeni moški po 40 letu

Default avatar

superkreten

Radoveden je napisal/a:
Včasih so nas učili - kdor laže tudi krade. A mogoče kradeš? Ker lažeš že, kot pes teče,

Dr. Gostečnika predobro poznam, da bi nasedala na tvoje provokacije. Da te ni sram!! Navajaš imena kot bi metal smrklje iz nosa! Bi se lahko za začetek še sam predstavil s pravim imenom? To pa ne, ane? Saj že vse vemo kdo si: blefer in večni drkadžija, za povrh pa še lažnivec.
Default avatar

kar naenkrat 40

Letnik, sploh ne vem, kdaj so vsa leta zbrzela mimo, tako kot pravite nekatere, res so to leta, ko prides malo k sebi, ko se je treba umiriti, seveda je pa treba bit fit in ohranjat kondicijo, potem pa gre. Vsi mladi-tudi vi greste za nami.
Default avatar

ne bo držalo

Se kar strinjam z opisom radovednega, ampak najboljši dečki imajo od 35 do 45 let. Dvižni mehanizem kar lepo dela, ne se bat. Sploh pa če hočeš kvaliteto, če pa želiš kvantiteto . Mojmu sam na gumb pritisneš in salutira. Da, vsem so všeč takile vojaki, brez uniform. Upam da bo še dolgo vojaški obveznik.Od 20 do 30 let pa itak še išče, se išče in jih zamenja najbrž več kot gat. Kar ni nič hudega ali novega, hormoni delajo. Kasneje pa začne še velika glava delat, da malo glavo pa le ni dobro povsod vtikat.
Default avatar

sovražiš svoj spol?

[quote=""ni tako""]
Za ženske pa žal ne velja, da so po 40 krasne in se razcvetijo, to si samo želijo in mislijo, da je tako, seveda vse okoli sebe tudi prepričujejo v to. Ženske prej dozorijo, telesno in umsko, moški pa počasi. Mladi mulci so čisto nezanimivi, pa otročji. Moški postanejo zanimivi šele po 38 letu. Ženske se hitreje starajo, moški počasi zorijo in so vedno boljši. Včasih so kaki 60 letniki hudo šarmantni, kar za ženske v teh letih nikakor ne moremo reči, pa če so še tako zbotoksirane, nategnjene in namazane. Na žalost živijo v lažnih utvarah, da dobro, pa mlajše izgledajo. Jok! Moškim gube in sivi lasje pašejo, ženskam pa ne koristijo. Ženske po 45 postabejo čisto nevidne, moški zanimivi. Tako pač je. Ko sem imela 16 let stoletje nazaj, so se mi zdele 25 letnice staaaaare kot zemlja in sem upala, da nikoli ne bom taka. Potem se te meje dvigujejo.[/quote]

Zanimiv primerek si : ženska, ki sovraži in omalovažuje ženske - torej lastni spol. Ain't that so interesting. Le kaj te muči, da se tako sovražiš? Koliko si pa stara?? Jaz naletim na enako zanimive moške in ženske v 50., 60., 70.,80--- Ni ga čez mojo teto,gajstno in vražjo babo, ki bo zdaj 90., pa sama vsak dan pomije tla, gre po fasungo, kofetka s frendicami, deca ne mara pogledat že od svojga 45. leta, pa je do nedavnega prejemala ženitne ponudbe! Zdaj so vsi njeni snubci že v trugi, ona pa ima en sam recept za srečno in dolgo življenje: dedce stran, pa se vse poštima! Je razgledana, živahna, bistra, pizdi čez politike in jebe božju mater vsakemu, s katerim pride navzkriž. Soseda je pred par leti namlatla z vrati, ki jih je izruvala s tečajev!!! Všeč mi je, ker je prava kopriva. Mislim in upam, da sem vsaj malo taka.
Default avatar

vprašanje je

Ni tako - sedaj jih imaš pa najbrž petindvajset. Ne boj se , greš za nami, meje se višajo. Boš znala povedat, ko boš na tem. Šarm je ali ga ni. Pa bodi 30 let star ali 60. Tako razmišljajo samo 25 - 30 letnice. Šarm pač z botoxom in plastiko nima nič opraviti.
Default avatar

Radoveden

Hotel sem pripopati podobo, kateri sem po pripovedovanju okolice zelo podoben, pa ni šlo (nepravilen tip datoteke). Podoben sem Supermanu.

Po vsem kar preberem od tebe, bi rekla, da si (po Freudu) izrazito analen tip, zaradi stroge katoliške vzgoje spolno in osebnostno zavrt. Delo ti prinaša uteho, skrivaš se v anonimnosti forumov in ta ni edini, na katerega pisariš, v jalovem upanju, da boš naletel na sorodno dušo. Vsaka te takoj 'prečita'.

Če lahko razložiš, kaj je to analen tip? Ne, nisem homoseksualen, če to misliš, čeprav sem take žaljivke poslušal od sodelavcev, ko sem povedal, da nimam nobenega dekleta.

Imel sem strogo katoliško vzgojo, to je res. Kaj pomeni osebnostno zavrt, prosim, če obrazložiš.

Delo mi prinaša uteho, to je jasna stvar, značilna za vse device, po horoskopu in tudi sicer.

Upam, da bom naletel na sorodno dušo, tu ni kaj skrivati. Le kdo si ne bi žele sorodne duše?

Nisem pa debel in plešast in ne vem kaj še. Kako bi pa to izgledalo pri mojih 200 cm in 100 kg?

Aja, pa ohranjen sem tudi zato, ker ne pijem, ne kadim, ne s.....
Default avatar

teta-rita

Radoveden je napisal/a:
Brezvezno posploševanje. Imam visoka merila pri izbiri moškega pa zlomka denarja ni na listi. Uspešna ženska se preživi sama in le taka lahko tudi izbira med uspešnimi moškimi.

Gube pa zame nikakor niso nobeno merilo. Genska zasnova proti kateri nimamo moči. Fizična kondicija, urejenost to je v naši moči. In ko pogledam okoli sebe vidim ravno toliko ''zanemarjenih'' moških kot ''zanemarjenih'' žensk.
Default avatar

devičnik

Res nima smisla. Ohranjen ker ne kadi, pije, seksa si najbrž hotel reči. Ker se po katoliškem nauku seksa samo da se otročke naredi, a ne. Če človek pije - pri dobri večerji malo dobrega vinčka, pomeni da zna uživat življenje. Če kakšno pokadi po kosilu - mu pač paše. Če kakšno nat.... po večerji, mu paše in uživa življenje. Vse to tebi manjka - si pa drugim folž in jih takoj mečeš med alkoholike, kurbirje, pušače. Srečna tista ki te je zgrešila in te še bo. Devica - bežim od njih, velika večina dedcev devic je pa itak zaprta školjka. Se moraš matrat da ti zaupa, skrivnosten je, ko ti sicer zaupa , se odpre. Samo da se nam ne da tolk časa z njimi ubadat. Upam da najdeš kakšno ki se ji bo dalo in bo imela potrpljenje. A misliš da je vredno ?!
Default avatar

Imam izkušnje

O tem, katera leta so privlačnejša, lahko debatiramo samo tisti, ki smo si po letih podobni. Vse drugo je prepucavanje.

Je pa tako, nekateri so privlačnejši, ko so mlajši, potem pa izgubijo ves čar, nekateri pa se razcvetijo ravno na 'stara leta'. Vekja tako za moške, kot za ženske.

Če se zapustiš, si neprivlačen v vsakih letih.
Default avatar

metulka

Uf.
Radoveden, eno je moški v najlepših letih (in moški začnejo pešati po 20. letu, sploh spolna moč), drugo so pa najlepša leta življenja.
Si gledal film As good as it gets? Kaj pa, če je to to, če bolje ne bo nikoli? Kaj šele, če je sedanjost edino, kar imaš, in tistega obdobja po 50. sploh ne bo? Živi zdaj, pozabi najlepša leta.
Pa še to: glede žensk si pusti svetovat komu, ki ima z njimi dejansko opraviti tudi v mesenem smislu. Župniki so v redu ljudje, samo osvajati pa vsaj tisti najboljši ne znajo. In tudi verne ženske znajo razmišljat s svojo glavo.
Default avatar

Radoveden

superkreten
Re: Ohranjeni moški po 40 letu
29.07.10 18:07
Citiram:
Radoveden
Kdo je čepinka? A kakšna, ki počepne pod tabo, hi, hi?

Nisem jaz občutljiv na leta, ampak ženske. Kdaj mi bo pa rodila tri otroke? A po 42 letu? Težka!

In me obtožiš, da imam staromodno miselnost? Kakšna pa je novomodna, prosim lepo?

Me prav zanima, kaj si ti našla v lifu, kot pišeš?

Včasih so nas učili - kdor laže tudi krade. A mogoče kradeš? Ker lažeš že, kot pes teče,

Dr. Gostečnika predobro poznam, da bi nasedala na tvoje provokacije. Da te ni sram!! Navajaš imena kot bi metal smrklje iz nosa! Bi se lahko za začetek še sam predstavil s pravim imenom? To pa ne, ane? Saj že vse vemo kdo si: blefer in večni drkadžija, za povrh pa še lažnivec.

Smem vprašati, kaj sem se zlagal? To so pa hude obtožbe! Bolje, da sedajle nisi zraven mene, sicer se ne bi lepo končalo - zate.

Pridi jesen na Študentski večer, vsako sredo ob 20.20, po Čopovi navzdol, po stopnicah navzgor, kot da greš v cerkev, ampak ne greš na desno, ampak na levo, po hodniku, pa zadnja vrata desno in prideš v dvorano, izbereš zložljiv stol in se vsedeš po elipsi. Ko pride dr. Gostečnik, se najprej odpoje ene 4 pesmice, potem pa začne on svoj znameniti: Fant mora imeti za punco denar, čas in prostor. Če tega nima, naj nikar nima punce. Ko gre fant do punce, naj nikar ne skrene mimo cvetličarne in zlatarne. Punce vedno nasedejo na prijaznost...

Ne vem, zakaj bi ti dokazoval, da nisem lažnivec. Kaj pa, če si to ti? Glede na to, da Dr. Gostečnika dobro poznaš, pa povej, kolko ima sester oz. bratov, ali je v sorodu še kakšen duhovnik, redovnica? In kam nosi vsak mesec denar? Zakaj mislim, tako - ker vem, da je on zelo nedostopen. Tiste petke ob 7.00 sprejme kvečjemu 4 osebe, več ne.

Ka je to drkadžija?
Default avatar

metulka

Radoveden je napisal/a:

No, s tem si pa vse povedal.
Default avatar

Superman

Radoveden je napisal/a:
Samo obleko imaš Supermanovo

Slika
Default avatar

večvrednostni kompleks

Radoveden je napisal/a:
Poleg tega da si analen tip in glede na svojo višino absolutno predebel, ter večni devičnik, trpiš tudi za hudo narcistično motnjo osebnosti (glede na tisto s supermanom) in ti resnično predlagam posvet pri psihoanalitiku.

Pusti krščanarje, najdi si kakovostnega psihiča, ki te bo analiziral in ugotovil vzroke tvojega sovraštva v tvoji zameri do matere.

V google pa zdaj takoj vtipkaj analni tip in boš izvedel, kar rabiš. Naj ti razložim še, kako prideš na google?
Default avatar

o bog

Pa kaj ti hodiš v ku klux klan proti ženskam, če takole začnete. Ne vem, kdo je in niti ne želim vedeti. Ampak, a veš kako bi ti rekel pokojni dr. Rugelj.....škoda me je, grem na kavo, čik in mogoče enga takratkega. Da ne bom ohranjena. Ker bom pa omamljena, se mi bo pa jeb.... za to, če sem neohranjena. Pa zate tudi.
Default avatar

nasilen katoličan

metulka je napisal/a:
On je pač nasilen katoličan, za povrh še računalniško nepismen - ne zna pripeti datotek, ne zna narediti quotea (citata), ipd.... še googlea ne zna uporabljati... heh... heh...
Default avatar

za metilko

In kaj bi ti storila z nekom, ki ti reče da lažeš in kradeš? Bi jo poljubila na obe lici in povabila na kavo?
Default avatar

Radoveden

Zakaj bi bil glede na svojo višino absolutno predebel? Menda je idealna teža višina - 100.

Brez skrbi, nisem tako grd kot tisti na sliki. Se mu že dela pleša.

Samo lepota za ženske ni važna. Važno je, da ima moški dovolj denarja.
Default avatar

x.xy.y

Jaz pa poznam enega ki je pri svojih 40tih tolk hud, da se vsi 25 letniki skrijejo, res je njami.
Default avatar

analni tip = radoveden

Analni tip ćemo prepoznati po:

Ne može! (ovdje može biti riječ o nižem tipu što radi kao portir /ali ne noćni/ na nekom ulazu, ili čuvau parkirališta, jednako kao i tajnici muških osobina, ili o članu "komisije za odabir filmova i inih projekaza za sufinanciranje")

Vidjet ćemo. (U prevodu - nikad.)

Analni tip nalazi zadovoljstvo u UZIMANJU od drugih, u uksrkaćivanju, bilo informacija (niži tip srećemo na zljezničkom kolodvoru kad od nadležne osobe nemremo dobiti informaciju kad stiže taj prokleti vlak iz Munchena koji ide ne prek Budapešta već...ili od pekarice koja ne zna kad će stići nova tura buchtli s džemom..), bilo onoga što je toj osobi posao.

Tragedija je mnogih klijenata, da su osobe koje su zapraff plaćene pomagati drugima i biti im na usluzi, psihički determinirane zakidati svijet oko sebe.
To znači da kad nam nešto ne pođe od ruke, možda i nije zavjera niti nas ta osoba osobno mrzi, jednostavno je to analni tip koji radi ono što umije . negira naša prava i uskraćuje nam ono na što imamo pravo.

Ovdje sad treba ubaciti još jednu popularnu psihološku alatku zvanu - kompenzacija. Nadomjestak za naš imaginarni psihički cilj, za naš graal, koji nikad nećemo dohvatiti, ili ga barem uvijek dosegnemo prekasno...
O tomu u slijedećem nastavku.

vir: http://imagineall.4.forumer.com/a/psiho ... st110.html