Najdi forum

prsi

Ok. Ko je že toliko govora o višini, teži, obsegu….. pa dajmo še o prsih. Sama sem že obupala, da bom še kdaj dočakala svojo lepo, polno košarico B. Namreč po dveh porodih, od tega je že nekaj let, so prsi ostale majhne. 🙁 Imam košarico A. In ja, sem FOLŽ vsem joškaricam. Res. Vsaka majčka, bodi, oblekica lepše pade in izgleda na ženski s polnimi prsmi.
Eh, samo, da smo zdravi, a ne

Lp,

Moja košarica je pa D :))))

in je kr fajn 🙂

so lepe majhne prsi in nič modrčka pod majčko (sam glih povešene ne smejo bit preveč)

zelo polna 75 C košarica. kakšen model tudi 75 D.
se ne pritožujem. od nekdaj sem imela večje prsi kot vrstnice.
pa mojemu dragemu so tudi všeč.

enako 😀

Dandanes so operacije povečanja prsi že povsem rutinske. Če te majhnost prsi tako zelo moti, si jih boš pač dala povečati.
Le nikar ne pretiravaj. To, da imamo moški radi velike prsi je stereotip, ki sploh ne drži. Pomembna je proporcionalnost.

Ja, saj povešene niso. Samo nikjer jih ni!!! Če se spomnim….
A zrasle pa ne bodo najbrž več 🙁

Ok, moje prsi so bile po samem porodu in potem, ko je šlo tisto mleko ven, obupne… Prav tisto “izpraznjene”, par mesecev… Potem so se pa same popravile- pridobile nazaj na polnosti- in sedaj dobro leto po porodu (drugem sicer) sem ful zadovoljna… Imam svojo stalno 75C in ne bi menjala…

Sem že pomislila na to. Pa ne bi pretiravala. Dobro, lepo, polno B. Vendar imam kup pomislekov.

Ampak res, samo da ste boljše, ups, večje…

Pomladna, če te moti samo izgled za druge, so podloženi modrčki krasna rešitev (imajo jih tudi določeni modeli kopalk). Za sam izgled lahko veliko narediš tudi z vajami za mišice, ki držijo prsi – večje ne bodo, bodo pa lepo stoječe.

Osebno so mi manjše prsi precej lepše za pogledat kot veliki baloni, poznam tudi precej moških, ki razmišljajo enako. Pa nikoli ne bom pozabila sošolke iz srednje, ki je blazno trpela s svojim velikim obsegom, ker so jo ovirale pri športu in sploh povsod. Sanjala je o zmanjšanju.

No, evo,… nikoli nam ni prav 🙂

Jaz pa nosim košarico E in bi TAKOj menjala za A!
Nobena majčka mi ne pristoji, če je oprijeta poudari moje ogromno oprsje, če je pa malce bolj ohlapna pa zgleda kot da bi imela full trebuh,.. nič od nič. Pri manjših prsih še vseeno lahko kombiniraš z različnimi nederčki, ki optično poveča oprsje, pri velikih pa lahko še tolk kupujem nederče(minimajzar) pa ni videti nič manjše 🙁

Tako, da mi je vedno nočna mora, kadar kupujem majčke, kopalke,…. GROZA od GROZE 🙁

Lep pozdravček

Ja, saj povešene niso. Samo nikjer jih ni!!! Če se spomnim….
A zrasle pa ne bodo najbrž več :([/quote]

Glej res… meni je ful bolj rajcig, če ima ženska tko kot sem zgoraj napisala al pa čist un ta tanek nederček in majčko.

Ker zdej je vse neki na push up pa 500 blazinic notri… Pol pa dekote in nek se vidi raskoš… Večina se jih ne zaveda, da nimajo VELIKIH lepih joškic… ampak da tisto zgoraj zgleda sam eno špehovje in nič več… Povsod pa objavljajo, da imajo C/D košarico…

Sama imam B/C… nič posebnega. Bi pa takoj zamenjala za A in bolj pokončne 😉

Po koncu dojenja se tudi jaz kakšno leto nosila “čajne vrečke”. Potem pa so prišle k sebi in so zdaj čisto take kot so bile pred obema porodoma: 70B niso največje ampak meni ravno prave.

haha zrastle pa verjetno res ne bodo več 🙂

sama imam 70a, ker se težko dobi primorana na kupovanje 70b in je zakon!!!!!!!!!! ne menjam! velke joške bi me samo pr športanju ovirale (sem pač zelo aktivna) in boge une k niti laufat, skakat ne morjo. vse skače. ko sem se malo poredila in začutila svoje obline me je že skoraj začelo motit. haha da ne govorimo kok je križ obremenjen, večje in težje ko so …

zate pomladna09 začenja se sezona plavanja, 2x na teden naredi tako lepe prsi, ramena trebuh, go girl! če hodiš začni uporabljati pohodne palice za čvrstost prsi je to najbolje, pozimi pa tek na smučeh in ne bo nobenih problemov. :-)))))))))))))

drugače pa ja cosmo, kar si napisu, drži. važna je proporcionalnost. preverjeno pri moških. sama sebe se pri dokaj drobni športni postavi z nekimi joškami sploh ne predstavljam haha. pa še to btw poznam več moških, k dajo več na lepo in čvrsto rit, kot prsi 🙂
aja prav zaradi čvrstosti in majhnosti največkrat sama modrcem sploh ne uporabljam, čez zimo nikoli. oprijete spodnje majčke so čisto dovolj. poleti pa zaradi oblike je modrc deu moje garderobe.

S športom se da prav pri drobčkenih veliko doseči, kar poskusi, kot ti svetujejo že zgoraj, pomaga pa že samo tek in kake vaje za roke (z utežmi in drugimi pripomočki).
Jaz sem tudi skromno obdarjena, vendar sem cela drobna, tako da mi kaj večjega sploh ne bi pristajalo, pa še oviralo bi me pri športu. Sem si kupila neke podložene kopalke in je bilo tega oprsja čisto preveč za moj okus, sem jih dala sosedi 🙂 Svakinja mi je dala dva drugače super modrca VS, brezšivna in pushup in vse to, samo sem v njih taka joškarca, da se kar ne prepoznam. Tako da ju sploh še nisem nikoli oblekla.

Operacija – ne razmišljam o tem, ker me je že nujnih operacij strah kot psa, možne so komplikacije, okrevanje je dolgo plus rabiš redne remonte (in torej do konca življenja kar lepo zalogo denarcev samo za to).

Push up dela čudeže. Košarico A takoj zamenjaj za B in zmanjšaj obseg, če nosiš sedaj 75, kupi 70. Se pravi globlja košarica, manjši obseg, pa bodo pri ta prave. Pa seveda podložen modrček, obvezno. Vzemi si enkrat čas in mal poskusi kateri model ti odgovarja. Če nočeš metati ne vem koliko denarja ima New Yorker super modrčke.

Hvala vsem za odgovore. Ja, saj povešene niso. Lepo stojijo. Tudi mišično so podkrepljene. Žalosti me edino dejstvo, da ne bodo dosegle svoje velikosti. Tako kot so predhodnice pisale, so se jim prsi povrnile v njihovi velikosti. Meni pa…..

Nosim košarico 80-85 Cali D. Meni so veliko prevelike. Možu so všeč, take kot so, mene pa so vedno ovirale pri spanju, teku, skakanju… sploh pri spanju me boli, če ležim na trebuhu. Po dveh porodih in dojenjih so rahlo povešene.
Imam pa še eno vprašanje za tiste, ki imajo velike. Se vam delajo gube na dekolteju? Ker mene boli pri spanju na trebuhu (moja najljubša poza), zato veliko spim na enem ali drugem boku. Takrat se moje “bogatstvo” prevesi na stran in sem vsa gubasta. Na začetku samo zjutraj, zdaj pa so gube že orenk vidne, sem po dekolteju skoraj kot kakšna starejša mama. Imate enake težave?

Takšne so moje 😀
Pa nism FOLŽ nobeni joškarci, ampak srečna, ker imam majhne (sem si vedno takšne želela) in tko nikol problemov z njimi- me ne ovirajo pri delu, me ne boli hrbet zarad njih, nosim zgolj športne modrce in tko mi odpade iskanje vseh tistih modrcev s košaricami in ubadanje s ciframi…
Poleg tega sm večino časa itak brez modrca, kar mi je še bolj kul, ker men modrc nekako utesnjuje…
Ja, pa še gravitacija nanje nima vpliva.. haha 😀

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

Žal ti na vprašanje ne morem odgovoriti, bi ti pa odsvetovala spanje na trebuhu – zeloooo slabo za hrbtenico. Pobrskaj malo po netu o tem.

Tudi moje prsi so odšle v deželo Oprsje in so tam ostale, meni pa je ostalo bolj malo v primerjavi s časom pred porodi.

Pa zdej bolj puš ap gledam, včasih mi pa ni bilo treba.

Enako :-p
Vaje za krepitev prsnih mišic, masaža, kakšna dobra krema za dekolte in to je to 😉

Žal ti na vprašanje ne morem odgovoriti, bi ti pa odsvetovala spanje na trebuhu – zeloooo slabo za hrbtenico. Pobrskaj malo po netu o tem.[/quote]

imam isto košarico z malenkost manjšim obsegom (75-80) in nimam nobenih težav – spim OK, pri teku me ne ovira, na trebuhu pa le redko ležim 😛

nosim pa sedaj modrčke, ki podloženi z zelo tanko peno. včasih jih sploh nisem marala in mi še na misel ni prišlo, da bi kakšnega takega kupila. nekaj mesecev nazaj mi je pa ena prodajalaka v trgovini svetovala tak modrček in najprej sem se upirala, potem je pa rekla naj vsaj probam. sedaj nosim le take in so super – dobro se počutim in lepo oblikujejo 🙂

joj pa sm misnla da sm edina k ne nosm modrčkov 🙂

športne majček zakon 🙂 nobenih problemov zakon 🙂 tebi avtorica pa če so čvrste potem splon ni noben problem. joj smo si različni js sm se pa malo poredila in nimam več tako majhnih kot lani pa bi rada prejšnje stanje nazaj 🙁

a ne, nikol nismo (čist) zadovoljne s tem kar mamo. js bi recimo mela še malo bolj skravžlane lase in se bo zih oglasila ena skravžlana, k bi dala vse za valovite ali čisto ravne. hja takle mamo 😀 važno pa da se v svoji koži počutmo ok. take nas majo tudi moški radi.

avtorica članka zakaj pa si tako srčno želiš na staro stanje? itak pa se nam telo skoz preoblikuje, kaj nas šele čaka.

kaj naj pa jst rečem, ko imam A pa še temne dlake okrog areol!! za umret!!! sm že tko zakompleksana, da se vn ne vidm. in čist resno razmišljam, da bi šla na povečanje. a ima še katera dlake okrog? jih pulite? mene to tko boli, da je za znort!! jst kr mislm, da sem zato pri 30 še sama. druzga razloga pr seb ne vidim!

New Report

Close