Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek turistična agencija Palma

turistična agencija Palma

Kakšna izkušnje imate glede ponudbe turistične agencije Palme? Oz. če iščete dopust preko agencije za katero se odločite?

odvisno od destinacije. dolgo let sem delala v tem fohu, tako da je to moje merilo. vem kdo kaj dela in kdo je v tem tudi dober. vem kam rem čisto v svoji režiji, in vem kam grem raje z agencijo.
sicer pa greš lahko v Palmo, ker so dobri. potem pa odvisno kam potuješ. saj so zastopniki tudi za druge agencije.

Samo na Hrvaško, v turistično naselje Horizont bi šla. Nič posebnega.

nova
Uredništvo priporoča

DOPUST:
jaz sem bila 1x z njimi na dopustu in mi je bilo vse OK. agencije zelo menjam, ker nimajo vse agencije destinacije, ki jo želim in potem mi je prioriteta hotel in šele nato agencije.

POTOVANJE:
vedno gremo sami, edino v Egipt bomo šli z njimi.

ma za Horizont, mislim da nobenega problema. zrihtajo, itak.

Ja, ne pride me nič ceneje, če pokličem direktno na Hrvaško in tam rezerviramo oz. preko interneta. Zato, bi kar pri agenciji.

Palma je o.k agencija.

Agencije so načeloma dobre, vprašanje je kakšen je vodič-ka, ki ga angažirajo za potovanje.

Velikokrat se izkaže ceneje potovati v lastni organizaciji, kar seveda zahteva malo več časa za pripravo kot obisk agencije.

s Palmo nikoli več, plačala sem hotel s 4*, dobila s 3* (poleg drugih nevšečnostih). Po poslani pritožbi ob vrnitvi domov, nisem dobila vrnjenega nič denarja.

Skrajno neodgovorna in prevarantska ”agencija”.

Se popolnoma strinjam s neodgovornostinprevara

Odsvetujem da greste s Palmo, ker so prevaranti in nateguni, skrajno neprijazni. Vedno in v vseh primerih delujejo samo v svojo korist.

 

Škoda izgubljati besed.

 

No, ena lastovka še ne prinese pomladi. In en nezadovoljen gost še ne pomeni, da je Palma slaba agencija.

Z njimi sem potovala štirikrat in vedno je bilo vse ok. Nimam pa izkušenj z letovanjem.

Pod “Madrid in Kastilja”, posebno letalo iz Ljubljane, so nam prodali 12-urno potovanje v Madrid. Informacijo o letu “Iz Ljubljane”, s prestopom v Zagrebu!, so nam sporočili teden dni pred odhodom, ko je bilo seveda že vse plačano. Torej z letalom iz Ljubljane v Zagreb, nato iz Zagreba v Vittorio in nato še 3 ure in pol dolga vožnja z avtobusom do Madrida. Res: Madrid s posebnim letalom iz Ljubljane v 12ih urah –  EKSKLUZIVNO PRI PALMI!

Upam, da s to objavo komu prihranim, da ga Palmovci nategnejo.

 

New Report

Close