Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drhal na demonstracijah

Drhal na demonstracijah

Čeprav sem rekla, da se ne bom več oglašala, glede na včerajšnje dogodke moram nekaj zapisati.

Kdo so ti izrodki človeške vrste, ki so včeraj stali pred parlamentom?
Kdo so starši teh izrodkov, ki so v vzgoji dosegli tak neuspeh katerega rezultat je bil včeraj viden na naših in tujih televizijah?
So med njimi morda tudi monovski sončki?
Zanima me kaj ste oziroma bi naredile če ste oziroma bi na posnetkih prepoznale svojega sončka?

Ta drhal ni vredna, da prestopi prag katerekoli fakultete, kaj šele, da se napaja z otroškimi dodatki in štipendijami iz proračuna.

Obrazi so iz posnetkov lepo razvidni, naj jih identificirajo in vsem podelijo izpisnice iz fakultet in srednjih šol. Prav tako naj identificirajo ljudi, ki so te izrodke rodili in vzgojili. Zanimivo bi bilo videt katera imena se skrivajo za temi podivjanimi obrazi, iz kakšnih družin prihajajo, kakšno izobrazbo imajo njihovi starši in še kaj drugega.

Prav tako me zanima zakaj ta drhal ne meče granitnih kock v svoje starše, ki so nesposobni poskrbeti za svoj propadel zarod? Če ste jih rodili, si jih sami preživljajte. Če nimate denarja za fakulteto, naj pa avte šraufajo.

In ne nazadnje. Reveži ne boste nikoli stopili ob bok boljše situiranim. Nobena socialna korekcija, nobene državne štipendije in noben otroški dodatek vam ne bo pomagal, da boste njim enaki.

Zanima me tudi od kje tem izrodkom denar za alkohol in cigarete?? Naj šparajo, da bodo lahko plačali šolnine, hrano in stanovanje. Ne pa da tisti denar, ki ga od svojih neumnih staršev dobijo za sendvič zapravijo za šteko Laškega.

Žalostno. Včerajšnji dan je pokazal, da so določeni ljudje res nevredni starševstva, saj je bil jasno viden rezultat njihovega dela-vzgoje. In včerajšnji dan je bil dan poraza tistih, ki so to golazen spravili na svet in vzgojili s pomočjo otroškega dodatka.

… se podpišem….

sramota

Strinjam se z vsako zapisano besedo. Sramota, res.

nova
Uredništvo priporoča

IN AMEN.

Mene moti to, da nekaj študentov/dijakov sploh zares ni vedelo zakaj so tam. Kot drugo, steklenice Jaegermeistrov…tega si še jaz komaj privoščim, študenti pa so se ga ulivali. Kot tretje, uničevanje kipov, stavbe, itd…kaj pa vem..mene bi skrbelo

sramota,sramota sam to znate,svet pa se vrti naprej..vase zgrazanje nebo ustavilo sveta pred vrtenjem

Meni je pa tole posploševanje čist mimo. Kdo je pa rekel, da so granitne kocke metali revni študentje? Največ časa za popivanje in take izgrede, ki jih očitno počnejo iz čistega dolgčasa, imajo študentje s polno ritjo, torej otroci dobro situiranih staršev, ker jim je to pač fora. Tisti, ki morajo delat za to, da lahko študirajo so bili včeraj bodisi v službi, bodisi so študirali, če se že torej gremo posploševanje.

Dajte se že sprijaznit s tem, da tudi nobene demonstracije ne bodo ustavile sveta pred vrtenjem, sploh pa ne takšne kot so bile včeraj.

Počakajmo na končno številko nastale škode, potem pa prosim iz tiste številke izračunajte koliko štipendij bi lahko podelili tistim, ki so vredni imena študent.

Vso nastalo škodo bodo pa poravnali iz proračuna, kjer ziher ni denarja od staršev te drhali, ker najbrž vsi že itak živijo od davkoplačevalskega denarja.

Mene tudi moti to zgražanje. Ne pozabimo, da je to naš skupni problem. Sami kot družba smo spravili mlade v tak brezizhoden položaj. Najprej smo jih ovijali v vato, rastli so v družbi brez vrednot, kjer je bila edina vrednota potrošništvo in potem šok z recesijo, kjer mladi zase ne vidijo prihodnosti, boriti se pa ne znajo, ker se jim nikoli ni bilo potrebno. Jaz bi se raje zgražala nad samimi…Saj to je le slika naše družbe, ki je producirala mlade takšne kot so.

Vse čestitke študentom. Namesto z zgradbo bi morali obračunati s prebivalci zgradbe, ki ne opravljajo svojega dela. Parlament bi moral biti hram Demokracije in ne leglo korupcije ter zaslužkarstva. Eako se dogaja s študentsko organizacijo. Najprej je treba razčistiti s študentsko organizacijo, ločiti pleve od semena in nato nadaljevati.
Upam, da so nam bili študenti dober zgled in ne bomo dopuščali, da nam razbijajo orehe na glavi. Enako bi se morali zbuditi še delavci, ki s sklonjenimi glavami nastavljajo hrbet.

Korajžno naprej 🙂

Glede na to kako so izgledali in kako so bili oblečeni in glede na to kako so se obnašali niso dajali vtisa, da prihajajo iz izobraženih in dobro situiranih družin. In ne vem zakaj bi tisti, ki ima denar demonstriral?? Briga tiste za otroške dodatke, štipendije in študentsko delo.

OMG!

To ni noben skupen problem. To je problem tistih, ki nimajo denarja in se razmnožujejo. In še enkrat: ZA SVOJE PAMŽE POSKRBITE SAMI!!!! Če nimate denarja, se kastrirajte in si kupite hrčka.

Glede na to kako so izgledali in kako so bili oblečeni in glede na to kako so se obnašali niso dajali vtisa, da prihajajo iz izobraženih in dobro situiranih družin. In ne vem zakaj bi tisti, ki ima denar demonstriral?? Briga tiste za otroške dodatke, štipendije in študentsko delo.[/quote]

Dej dej…tiste cote, ki zgledajo vojaško-hipijevsko-skejtarsko- klošarske, so lahko glih tko firmske….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Dajte se že sprijaznit s tem, da tudi nobene demonstracije ne bodo ustavile sveta pred vrtenjem, sploh pa ne takšne kot so bile včeraj.

Počakajmo na končno številko nastale škode, potem pa prosim iz tiste številke izračunajte koliko štipendij bi lahko podelili tistim, ki so vredni imena študent.

Vso nastalo škodo bodo pa poravnali iz proračuna, kjer ziher ni denarja od staršev te drhali, ker najbrž vsi že itak živijo od davkoplačevalskega denarja.[/quote]

ida ti pa si optimistka-about money,cestitam,jaz bi bila tudi rada,me vzames v solo?

prvo ves ta denar ce bi ostal(da nebi bilo razbitih stavb)nebi sel za stipendije ampak v zepe posameznikov,kar ti kaze ze sama praksa,tako da v koncni fazi si na istem..no bojo pa vsaj upam da kaka manjsa zidarska podjetja dobila delo-da nebo spet korupcija naredila svoje(pac stavbo je treba popravit) in s tem njihovi delavci place,otroci pa cokolado..

Pa kakšen brezizhoden položaj? Posploševanje brez primere … pa saj sploh še ne vseste globalno, kaj je kriza in brezizhoden položaj … v Sloveniji so zelo čudni kriteriji za to, kdaj je položaj brezizhoden …

Razen, če mislič brezizhoden v smislu razkroja in izumiranja moralnih vrednot, manir, delovnih navad ….

Glede na to kako so izgledali in kako so bili oblečeni in glede na to kako so se obnašali niso dajali vtisa, da prihajajo iz izobraženih in dobro situiranih družin. In ne vem zakaj bi tisti, ki ima denar demonstriral?? Briga tiste za otroške dodatke, štipendije in študentsko delo.[/quote]
haha ida jaz se bojim prav teh lepo oblecenih,ti so sele mojstri unicenja.ampak niso studentje,so kar lepo nasi voditelji..

zakaj bi bogati strajkal hahaha,ida ti pa nas res zajebavas-prav ti dam!

OMG!

To ni noben skupen problem. To je problem tistih, ki nimajo denarja in se razmnožujejo. In še enkrat: ZA SVOJE PAMŽE POSKRBITE SAMI!!!! Če nimate denarja, se kastrirajte in si kupite hrčka.[/quote]

haha tiho bodi,zdaj jih bos fasala od monovk

@Ta prava Monica: pa a si res tako naivna, da misliš, da se denar v bodoče ne bo več delil med točno določene ljudi? Pa kje živite? Mene to ne moti. Zase sem poskrblea in zase imam dovolj prilivov. Če bi imela tri otroke, bi najbrž gagala, zato jih med drugim tudi nimam. Pa nimam bajne plače ali karkoli, imam pa dovolj zase.

Samo nekaj bom napisala: iz lastnih izkušenj vem, da so otroci, ki so zrasli v manj situiranih družinah veliko bolje vzgojeni, kot tisti, ki jim je bilo že od začetka nudeno prav vse.
V takih družinah je poudarek tudi na drugih vrednotak, ne samo na potrošništvu. In taki otroci kot študentje znajo preživeti, saj so navajeni minimalizma. In roko na srce – taki študentje si res ne morejo kupiti dragih žganih pijač, jajca si pa raje spečejo za večerjo (saj jim dol visi za razne Kitajske, Tajske in ne vem kakšne restavracije)

ja sej to pravim denar se bo delil med tocno doloceno elito,ostali pa jeb.te se..jaz sem probala bit malo optimist -kao upam da nebo korupcije,da bo neko manjse podjetje dobilo nekaj dela..kako mi gre tole od rok, optimizem mislim,a kaj napredujem uciteljica?

Ja sem tudi zase poskrbela,imam bajno placo in enega mulca,ampak dejstva so dejstva pa ce imam kaj ali pa nic..sem proti kraji in goljufiji..

zdej se moram pa malo na delo spravit,cel dopoldne ze kofetkam,cist ste me zasvojili s tem monom

Kot pravim, dajmo jih identificirati. Izpisati seznam imen, poleg tudi imena, izobrazbi in dohodke njihovih staršev, potem bomo pa videli kdo in zakaj je razibijal.

vse to je bilo inscenirano, vprašajte se kdo ima korist od študentskega razbijanja?

se popolnoma strinjam dodala bi pa še samo to,ker starši so morali svojim dijakom podpisat dopise da se strinjajo da gredo na štrajk, zdaj pa naj vse šole te dopise pošljejo na ministrstvo in oni naj vsem tem pošljejo na dom kazen da bodo poravnali škodo, ki so jo nareili, za študente, ki se jih da lepo razvidet iz slik pa naj velja isto, naj jim pa ukinejo štipendijo in otroške da se bo poravnala škoda, ker to je pa že višek, potem se pa gredo neko študiranje, kvečemu sram jih je lahko, potem bi pa radi še več, še to jim je potrebno vzet, ker se je točno videlo da denar imajo za pivo, cigarete.
To je sramota za vse dijake in študente, res ne vem kje nosijo glavo verjetno jo imajo samo za frizerja. Če pa niso sposobni končati šolo v roko pa naj grejo ceste pometat pa še tam jih nihče ne bi hotel, sedaj se je pokazalo kakšno mladino imamo-bljak.
Res bi prav rada videla njihove starše,da njihovi otroci pa že niso taki, da so prifdni in da redno študirajo.Tisti, ki redno in v roku študirajo tisti nimajo časa cel dan biti na štrajku ampak so na predavanjih in v šoli.
Danes bi morali to svinjarijo, ki so jo pustili za sabo sami počistit, za jutri jim pa ta njihov ples odpovedat pa v soboto in nedeljo v šolo, nič druga to ni bilo kot kazanje njihove lenobe.


tebi bi jaz dal izpisnico z mona, glede na nebuloze, ki jih pišeš; še tako skrben starš nima vpliva na to, kar počne njegov odrastel otrok…vsi so polnoletni in sami odgovarjajo za svoja dejanja….in predvsem bi se morala preimenovati iz zaskrbljene v neumno ido

Ti bi zdaj vse po vrsti identificirala, ko je pa tebi Primož malo zažugal z identifikacijo, si se pa posrala. Ok, korajža velja, dejmo se vsi identificirati, kar začni prosim.

New Report

Close