Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako negativne misli obrniti v pozitivno sme

kako negativne misli obrniti v pozitivno sme

Ali mi lahko prosim kdo da kaj namigov, kako negativne misli obrniti v pozitivno smer, da bodo pozitivne, vedre, polne optimizma, ne pa negativne, žalostne in polne pesimizma?

Meni je pomagal tek. Vsak dan vsaj pol urce, da si zbistrim misli in razrešim kakšno negativno sama s seboj.

lp

ja spomni se na kakšen vesel dogodek pa bo

ali pa glej kakšne oddaje, ki te spravijo v smeh

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj
nova
Uredništvo priporoča

Spremeni vzorec razmišljanja!

Meni je to uspelo, pa sem bila globoko v črnih mislih. Afirmacije delajo čudeže, če jih vzameš zares.

Sprva se ti bo zdelo, da sama sebi lažeš, a moraš!!! ponavljati to ves mesec. Jaz sem se en dan odločila, da poskusim in sem se tega res držala. Človek kar ne more verjeti kako lahko en stavek, ki ga ves dan ponavljaš v glavi spremeni pogled na svet!

Res… ti globoko priporočam afirmacije.

do fula pesem, ki ti najbolj sede

Točno to,pa ne samo ena.;)

Ja, silno enostavno. Obrni, vsakič ko se zalotiš v tem, da negativiziraš…

Tudi meni pomaga tek, predvsem v “tistih dneh v mesecu”….. balzam za telo in dušo…

vse lepo in prav sami odlični nasveti zdej pa problem.

tudi sama sem probavala preusmeriti misli, ampak kaj se je zgodilo, bolj ko sm furala pozitivo bolj se mi zdi sem se borila z negativo in mi je vn butal ravno kontra od afirmacij. sej poznate to ko se nečemu uperaš pa se tisto še bolj … tako sem nehala z afirmacijami.

rezultat trenutno je stanje mirno s tem pa sem več kot zadovoljna. sem obupala nad vsem pa je kr prišlo do preobrata.

Ja, to pa sm zadnjič brala eno raziskavo, da na nekatere te pozitivne afirmacije vplivajo kontra in postanejo še bolj zabedirani kot pa so bli prej brez njih…

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

kaj so to afirmacije? Mi lahko na kratko razložiš, prosim?

Tako torej. Nakladanje o afirmacijah, ko pa kdo vpraša, kaj to je, pa nihče ne ve odgovora ali se pa pričakuje, da smo vsevedi. Ne vem, no.

Afirmacija ni, če si govorim: nisem stara nisem staraaa, ampak: sem lepa, rada se imam, vse je dobro, dobro mi gre … itd.

Afirmacije – to so pozitivne misli.
Edino pravilo pri afirmacijh je, da ne smejo biti napisane v nikalni obliki.
Namesto, da rečeš – nikoli se ne bojim – rečeš: Pogumna sem.
Pa naj bodo kratke. In takšne, da odgovarjajo na tvoje potrebe (sicer na netu najdeš kup

če pustiš mejl, ti bom jutri razložila malo bolj, sedaj me lovi čas.

Razumem afirmacije. Zdaj mi pa naj kdo prosim pove, kaj je nasprotno od osamljen?

Npr.: Rada sem v družbi s sabo.

amirmacije so tako tako, če je nekdo nesamozavesten in si začne govoriti samozavesten sem, globoko v sebi ve, da to ni res in se lahko počutiš še slabše in udari nazaj kot buberang lahko tudi čez mesece….. kot so nekatere že napisale zato je bolje recimo, da si govorimo poskušam biti bolj samozavesten vsak dan bolj kar je pa že bliže nam in v to lahko verjamemo!

od osamljen bi lahko bilo

imam veliko prijetnih ljudi okoli sebe

Kaj pa recimo: kok fajn, da sem sama in se nihče ne vtika vame. 🙂

Osamljen ….

Rada sem v družbi pozitivnih ljudi in misel na prijetne, nasmejane ljudi mi je všeč:-)

sinonim to je to. hvala.

to je potem očitno meni pomagalo, ne da sem začela čisto pozitivo furat, ampak sem samo svoje misli negativne malo omilila v smislu, pa saj ni tako hudo, pa saj se lahko še spremeni, če se bom potrudila … to me je pa nehalo bedirati in moram reči, da potem dobiš prve pozitivne spremembe. upanje pri sebi, ki da nov zagon za naprej. očitno s tem, ko si res neki + dopoveduješ se lahko že omejuješ, ker, kaj pa, če ne uspeš pa je pol to še en poraz in še en -.

HVALA SINONIM!!!

Preberi knjigo Skrivnost

New Report

Close