Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ajde,bejbe,pomagite!

ajde,bejbe,pomagite!

Takole je:
zaradi ločitve se selim na Savinjski konec.
Sem dolgoletna poslovodja v velikih trgovskih hišah(cca 100 ljudi,2500kvm) ipd.
Govorim odlično nemško in angleško.
Obvladam organizacijo poslovanja kakršnekoli hiše,v različnih branžah.
Iščem službo na novem koncu ali v okolici,tako bližnji kot širši.
Na oni forum “delavec-delavcu”:) ne grem,ker je neresen.
Delala sem tudi v gostinstvu,za delo z ljudmi mi ni para:)

V glavnem-delala bi skoraj karkoli,moj delavnik je dolg povprečno 12 ur.
Bo kaj zame?
Vedno hvaležna…..jaz.

Če je tako, pa pridi k nam v Dom duhovnih vaj sester Logar. Pričakujemo vestno izpolnjevanje krščanskih dolžnosti!

Sestra Štefka Logar iz Logarske doline

Pa bom s tem delom prehranila svoje otroke?

Pri nas imamo veliko hišo – cel hotel. Tu imate možnost za nastanitev. Za njim je velik vrt, kjer pridelamo vso zelenjavo. Mleko in meso dobimo pri sosedu, sorodniku. Hiša se ogreva z biomaso. Gozdove imamo tudi. Šele nekje od slapa navzgor se začne območje ljubljanske nadškofije. Če berete Družino, imamo kar naprej duhovne skupine; samske, poročene, ločene, razporočene, ovdovele, družine,…invalide, kmete,…dela je dovolj za vse.

Zanima me še vaš mož.

Oprostite,glede njega vam pa ne morem nič povedati,saj se razhajava,oz.sva se že razšla.

To pa potem ni za nas. Mi smo poštena hiša.

Ampak, ne obupati. Ni še vse izgubljeno. Pridita oba sem na pogovor, bomo videli, kaj se da storiti. Razmišljajte o pobotanju.

Imate vse zakramente?

V google poglej Š.Logar in jo pokliči.

Čarovnica!
—————-

O moj Bog,a potem jaz nisem poštena???!!!
Zato,ker me je dedec varal in goljufal sem jaz nepoštena?
S kakšnim razlogom se imenujete poštena hiša,če ne ločite med poštenim in nepoštenim?
In katera božja zapoved je to,oceniti,da je nekdo nepošten,ker se je razšel s prevarantom?

Ma,dajte nehat.

Kaj resnih služb pa ni?

Z veseljem bi ti pomagala, vendar se tudi sama iz tega konca vozim na Lj. konec na delo, ker dejansko dela na našem koncu skoraj ni, če pa je že, je pa tako slabo plačano, da je groza… še posebej če primerjam s tem, koliko zaslužim sedaj…

Ponudila sem vam možnost. Če pa nimate vseh zakramentov, ste s tem že pokazali svojo neresnost do življenja v Božjih očeh.

draga Štefka, prav smilite mi se. O bog, zakaj dovoliš,da berem take neumnosti

Saj ne vem, ali se ga. Štefka heca ali kaj…….:)))

Avtorici pa iskreno želim, da najde službo, ki ji bo po godu. Ne obupat! Srečno!

Res carsko se norca delat iz tuje stiske, ja…

Če ima s. Štefka ima res čas za klofanje po monu, sem jaz papežinja Ivana II.

Pa kdo je ta nora baba,ki “odgovarja” avtorici?
Očitno novači uboge posameznike za svojo sekto.
No,kot vidim,avtorica na srečo ni tako uboga:):):)
Vso srečo ti želim!

Štefka,ti pa se zliži z Majo-sta pravi dve avši za skupaj,norici!

A je polna luna, al je kej druzga u luftu?! Ženska je v stiski, ta ji pa nabija z zakramenti! A tiste z zakramenti pa ne ostanejo brez službe in se jim dedec ne more skurbat?
Drugač pa tud sam žal ne morem dat kakšne uporabne info. Z znanjem nemščine in angleščine in organizacijskimi sposobnostmi bi mogoče lahko našla kaj v turizmu.. Za začetek mogoče priložnostno. Mal povprašaj po kakšnih hotelih (Logarska) pa turističnih društvih. Vsaj toliko, da navežeš stik, dobiš kakšno dodatno smer..

Ja,sem že naredila korak v to smer.Terme imajo mogoče tudi kaj zame:?
Oh,ja,saj bi delala tudi kot sobarica,gospodinja,prodajalka,receptorka….
Ma,ni,da ni.

Ja,zakramentov pa res nimam vseh:):):)
Pa me zato še ne bo hudič vzel!:):)

Eto…vidiš zdaj hudiča; kaj pa nimaš vseh zakramentov. Bi ziher dobila službo za 5000 eur. :)))

a mlaj še seka?
Daj,ti,ki še ne poveš ,kdo si,ne zasekiraj se zaradi takih bolnikov.Saj veš,da si ne morejo pomagati.
Sem čisto z drugih logov,sorry!

Štefka Logar iz Logarske:)

Štefka se heca, saj živi v šolskem centru 🙂

Pa nima pojma o internetu.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]


nasveta za službo na žalost nimam……

imam pa eno basen o hudiču in poštenih ženskah:

Hudič želi najti žensko zase, ampak noče kakšne kakšno kurbico, temveč pošteno žensko.
Vpraša za nasvet kako jo najti, pa mu povedo, da naj na ulici požvižga za tisto, ki mu bo všeč. Če se obrne je sigurno kurbica, če se ne obrne je poštena.
Hudič posluša nasvet, žvižga, pa žvižga, vse se obračajo. Končno se ena ne obrne, hudič jo pograbi in odvleče v pekel.
Poanta: če nisi kurba, te bo hudič vzel;))))))))))

p.s.: pa ne preveč resno vzet……..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

ha ha ha ha ha

WildWind – učasih mislim ” oj kakšna koza si” …………evo zdele pa mislim “carica si ha ha”.

Jaooooo, tole ni bila prava Štefka Logar, ona ne uporablja neta za take stvari in niti približno ni tako primitivna!
Prosim če se nehaš zajebavat fake Štefka! Res grdo in nesramno …
Avtorica in drugi upam, da ji ne verjamete.
Štefko osebno poznam in to ni niti približno njen slog ali način razmišljanja.

Srečno pri službi!

Jaz bi se pa na tvojem mestu uprasala, a je res tvoj moz kriv, da si je nasel drugo. Ce si bila kelnarca, si bos ze znala najti sluzbo, saj take rabijo.

New Report

Close