Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek si predstavljate 100 monovk na kupu, kako zgledajo?

si predstavljate 100 monovk na kupu, kako zgledajo?

rada bi videla, kako bi to zgledalo, da bi se nekje zbrala gruča babnic, pa vse bi bile monovke, kako bi zgledale. kakšne so torej monovke za pogledat ali z drugimi besedami, kako zgleda 100 perfektnih žensk na kupu.

..kot en velik kup dreka…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

poglej v najbližji kurnik, al pa v vzrejne prostore PP 😉

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.
nova
Uredništvo priporoča

Sem hotla nekaj napisat, ampak sem potem prebrala tale dva komentarja in se ne morem nehat režat…

Baraba jedna. :)))) Bejž na dile klečat!

No ja, teh par “dedcev”, ki se tukaj javlja tudi ne bi rada videla na kupu.

Jaz, po sebi sodeč, bi rekla: borke, razočarane, vse s parimi kg viška…umes par blestečih

Monovke smo itak pridne … če smo na kupu, še bolj.

Jaz tud ne…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Bomo naredile srečanje na sredini Slovenije,potem pa akcija zaščitimo glave(kot na prjateljicini sliki) in rajanje….

Ko sardele…

http://www.thoughtyoumayask.com/wp-content/uploads/biggest-nude-photo-shoot1.jpg

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

drrr- tole je pa men javlo za trojanca NE ODPIRAJTE!!!!!

to od DRRR mi je vrglo v karanteno, a to zdej pustim v karanten, a zbrišem iz karantene, al kaj naj naredim?

Men tuuuuuuud, matr ga bom usekala!

Men tuuuuuuud, matr ga bom usekala![/quote]
kaj boš naredila zdaj s tem ??

Jaz si jih predstavljam zelo različno. Ene kot izžete, požrtvovalne gospodinje, nenaličene in neurejene. Nekaj je verjetno poslovnih žensk, ki dajo veliko nase, urejenih, v dragih kostimih. Nekaj je socialnih problemov, neizobraženih, ki bi imeli vse zastonj in večno prosjačijo tu gor. Nekaj je delavk, preprostih žensk. Veliko jih je iz javne uprave, te se obnašajo kot bi bile same direktorice in jako pomembne, o inteligenci pa raje ne bi. Kam spadajo vse tiste z nizkimi udarci in ne ravno bistrimi odgovori, pa si približno predstavljam….

Jaz nč ne vem o kakem trojancu…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


men je javlo da je trojanc, takoj k sm kliknila tvojo sliko, z naslovom; ko sardele
tebi ni?


men je javlo da je trojanc, takoj k sm kliknila tvojo sliko, z naslovom; ko sardele
tebi ni?[/quote]

Ne…najbrž imamo v firmi tako močan antivirus da za manjše stvari sploh ne odpira znaka za nevarnost…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

No, kar sem pa jaz spoznala žensk v živo s tukaj gor, so pa same take za koledar!
Tako da če kakšna napiše, da ima pri 40 postavo kot 25-letnica, sem ji fouš, ker verjamem, da jo ima res.

Zrihti mi eno tako…pa da ma ritko ko bebika..

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Eh…. pred par leti bi blo lušno… 🙂

:))))) dobra fotka.

New Report

Close