Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a je kdo zaradi stresa shujšal 4 kg v 10ih dneh…

a je kdo zaradi stresa shujšal 4 kg v 10ih dneh…

Zadnja dva tedna nam gre čisto vse narobe…
sem v totalnem stresu, jem sicer še kolikor toliko, ampka v 10ih dneh sem izgubila 4 kg….
če ne bo kmalu bolje, me bo pobralo……….:(

To je pa res hudo:-(
Jaz sem sicer shujšala ene 3kg v 1o dneh,ampak sem bila pa full bolana.
Želim vam,da se čimprej poberete.

V treh dneh 6 kg Zvedela da sem zbolela za ščitnico.

nova
Uredništvo priporoča

jst sm par let nazaj zarad “stresa” zgubu 10 kg v 14 dneh

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Sres, problemi…. kg so kar “leteli” dol. 🙂 V letu in pol sem shujšala 20 kg.Pred tem sem namerno hujšala pa nič. Zanimivo , res, kako naše telo reagira na stresne zadeve.

6 kg plusa v tednu dni-vzrok ščitnica

zaradi stresa shujšala v tednu dni 3 kile

4 kg v 3 dneh, ampak je bil res hud stres, zraven sem pa še eno virozo fasala od otrok


4 kg v 3 dneh, ampak je bil res hud stres, /quote]

isto jaz – 4 kg v treh dneh….

Tudi jaz 5 kg v štirih dneh . Stres in velika žalost.

pa ste šle vse k zdravniku? so vam vzeli kri, kakšno stanje je bilo ste bile slabokrvne? Koliko časa je trajal stres? Ste med streom jedle, pile…..? Kako ste spale?

vse to me zanima

hvala

Ko sem izvedela za prevaro

V 4 dneh 3 kg, zaradi razmer v službi (jokala, bruhala, driska….). Če ne bi doživela, ne bi verjela.

Nisem šla k zdravniku.Veliko sokov, pazila sem da jem dobro.Kuhala sem si metin čaj z meliso. In ene tri škatlice persena sem porabila. Počasi se je stanje normaliziralo. Po enem letu sem bila na prejšnji tezi. Želim ti vse dobro! Drži se in nase kaj pomisli, če le gre!

drobižka

Lahko se zgodi.!
Pred leti sem doživela stresno situacijo…
situacijo, čigar nobena tolažba ni pomagala, zares hudo je bilo
……jaz sem se “topila”…..kar posnelo mi je “rezerve”.
Velikokrat se spomnim teh trenutkov, nobeno hujšanje ni bilo tako učinkovito.
S prenehanjem skrbi se je zopet vse normaliziralo!

Nisem šla k zdravniku, saj mi je bilo jasno, kaj je vzrok hujšanja… Itak se nisem tehtala prej, kot ko je bil najhujši stres mimo – to je po nekaj dneh. Posledice sem čutila še več mesecev, a tisto najhujše stanje, ko ne moreš jesti, spati… je trajalo nekaj dni. “Spiš” tako, da se non stop zbujaš in razmišljaš, razmišljaš, jočeš,…

Jst bi se sigurno zredila…. name stres vpliva drugače..

Nisem šla k zdravniku, saj mi je bilo jasno, kaj je vzrok hujšanja… Itak se nisem tehtala prej, kot ko je bil najhujši stres mimo – to je po nekaj dneh. Posledice sem čutila še več mesecev, a tisto najhujše stanje, ko ne moreš jesti, spati… je trajalo nekaj dni. “Spiš” tako, da se non stop zbujaš in razmišljaš, razmišljaš, jočeš,…
[/quote]

…. da si shujšal, če se ne tehtaš?
Ker so oblačila prevelika, ali kako?
Pa verjetno se pri stresu hujša zato, ker premalo ješ?

Meni nikoli ni bil jasno, ko govorijo, da moraš k zdravniku, če nenamerno hujšaš?
Kaj to pomeni nenamerno – da normalno ješ – a vseeno hujšaš?


Preveri če od teh 4 kg ni 1.75 kg blata in 0.60 kg urina

…. da si shujšal, če se ne tehtaš?
Ker so oblačila prevelika, ali kako?
Pa verjetno se pri stresu hujša zato, ker premalo ješ?

Meni nikoli ni bil jasno, ko govorijo, da moraš k zdravniku, če nenamerno hujšaš?
Kaj to pomeni nenamerno – da normalno ješ – a vseeno hujšaš?
[/quote]

Zakaj odgovarjaš na prastaro temo?

Zakaj odgovarjaš na prastaro temo?
[/quote]

Ker me to skrbi in sem brala pač teme o stresu in hujšanju. Naletela sem na to temo in ker me to skrbi in zanima sem vprašala.
Zakaj bi odpirala novo temo, če se lahko navežem na to.
Si zdaj zadovoljen?
Evo zato. ZATO, sem odprla to temo. Zaradi strahu (sem tudi v močnem stresu) in ne zaradi zafrkancije!!!!!!!!!!!!!!

Ker me to skrbi in sem brala pač teme o stresu in hujšanju. Naletela sem na to temo in ker me to skrbi in zanima sem vprašala.
Zakaj bi odpirala novo temo, če se lahko navežem na to.
Si zdaj zadovoljen?
Evo zato. ZATO, sem odprla to temo. Zaradi strahu (sem tudi v močnem stresu) in ne zaradi zafrkancije!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Tvoja vprašanja ne odražajo tvoje skrbi ali stiske, ampak brezvezno vlečenje neke stare teme na vrh foruma.
Realno: misliš da je avtorica še na forumu?

Ne štekam vlačenja starih tem. Komot se odpre novo. Isto je treba napisat svoj nick, komentar… Aja, ni pa treba napisat naslova;). Zato moramo brati stara jajca!! Ajajajaj…

Tvoja vprašanja ne odražajo tvoje skrbi ali stiske, ampak brezvezno vlečenje neke stare teme na vrh foruma.
Realno: misliš da je avtorica še na forumu?
[/quote]

Mene avtorica ne zanima!
Zanimajo me samo odgovori na moja vprašanja?
Mogoče boš kdaj v moji stiski in te bo strah, takrat se spomni name. In nate, ki me obsojaš, ker pomagati- odgovoriti mi več kot očitno ne nameravaš.

Mene avtorica ne zanima!
Zanimajo me samo odgovori na moja vprašanja?
Mogoče boš kdaj v moji stiski in te bo strah, takrat se spomni name. In nate, ki me obsojaš, ker pomagati- odgovoriti mi več kot očitno ne nameravaš.
[/quote]

Citiraš in sprašuješ nekoga, ki je nekaj napisal pre OSMIMI LETI!
Kako te potem ne zanima, če si citirala njen odgovor?

Glede tvojih skrbi pa tako, ko boš napisala, kaj se ti dogaja in kaj te skrbi, boš dobila tudi odgovore trenutno sodelujočih na forumu.
Ta, ki si jo citirala in ji postavljaš vprašanja, boh ve, kje je… Ena od sodelujočih v tej temi iz leta 2010 žal ni več med nami…

New Report

Close