Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obstajajo kake subvencije za samske osebe za stanovanje?

Obstajajo kake subvencije za samske osebe za stanovanje?

Spodaj je objavljena tema o subvencijah za mlade družine. Kaj pa za samske osebe? Tudi obstaja kaka subvencija? Sem v najemu, služba enkrat je, potem spet ne itd. 🙁
Kdo kaj ve? Hvala.

mislm, da edin tist lahk zaprosiš za stanovanje z neprofitno najemnino… sam, tist bo trajal, letala boš s papirji k nora, pa še to bo na prednostni listi pred tabo kšn Brusli Karađorđević.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

jaz tega tud ne razumem….najprej družina potem pa stanovanje, al kako??
nekateri si sploh ne upamo razmišljat o družini dokler nimamo rešen stanovanjski problem.
no ja, mogoče sem samo jaz čudna.

zakaj ne zaprosis za subvencijo najemnine v obcini kjer si v najemu? pejt na spletno stran obcine, sprintaj obrazec in vlozi vlogo…

Poznam ene tri samske, ki so uspeli dobiti od občine Lj v najem neprofitno stanovanje, no, bolj stanovanjce. Tako da se je smiselno prijaviti, če ustrezaš pogojem.

Saj ni kaj razumeti. Mlade družine imajo enega ali več bodočih davkoplačevalcev.

Hvala!

Kaki pa so kaj pogoji, če lahko kdo približno napiše, ki se je s tem srečal, trenutno nimam časa brskati po spletu. Najlepša hvala!

Se pa čisto strinjam s tem, tudi jaz sem za to, da mora bit najprej štalca.

Čist tko, mimogrede, s tem se strinja tudi stanovanjski sklad, saj si do subvencije upravičena samo, če imaš otroke IN kupoprodajno pogodbo (ali gradbeno dovoljenje).

Imam otroka in hišo. Sva jo kupila. Torej sva mlada družina, upravičena do subvencije.
Kaj je tu čudnega? Lahko je bila hiša par mesecev pred otrokom, ali pa otrok par mesecev pred hišo. Lahko imam hišo že od leta 2006 pa sem letos rodila in oddam vlogo na razpis.

Mi ni jasno kaj tu zdaj filozofirate o tem kako ste imele stanovanje pred otroci, očitno niste prebrale razpisa ali pa ga ne znate prebrat.

New Report

Close