Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

ne razumem moškega

Default avatar

ne razumem

potrebujem mnenje...srednjih let...ločena...se dobivam z moškim,prijateljstvo,seks,skoz govori da naju ne vidi skup,ampak končava ne...ne razumem kaj pravzaprav hoče...ko omenim da bi končala je slabe volje.......
Default avatar

Hoče seks

Hoče seks, ne "resno zvezo" .
Default avatar

fischika

saj si že sama povedala, prijateljstvo/sex....mogoče je tako bolje...
Default avatar

komot mu je

Noče narazen, ker mu je to najbolj komot. Seks, prijateljstvo, a nič resnega.
Default avatar

felis

Tudi avtorici bo za končat šele takrat, ko bo našla resnega.....

če ga bo.....
Default avatar

ne razumem

hja,sej,tko težko iščeš koga drugega ker si preveč in v tem in morda neki pričakuješ...:(
Default avatar

acjom

Ker te ima samo in izključno samo za sex. Dokler ne spozna ženske, ki si jo želi za še kaj več kot samo za sex.

Upanje je kakor nočno nebo. Nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili vsaj ene zvezde...
Default avatar

acjom

Ne obupaj!!!
Če ti prija, bodi z njim dokler.....ne spoznaš koga resnega.

Upanje je kakor nočno nebo. Nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili vsaj ene zvezde...
Default avatar

magdalenaa

Imam enega čisto istega. S tem, da je mene že minilo, ker sem videla, da se zagreje le, ko se umaknem. Še eden v dolgi vrsti pač, ki ni padel na podn, da bi ugotovil, da je z njim nekaj narobe, če se počuti ogroženega, če si ženska želi graditi odnos in se zbližati in odpirati in...

meni je čisto vseeno, če prekineva. Pa kaj, z njim si tako ne želim biti. Ti se vidiš s svojim? Ob takšnem pomanjkanju občutka, da si ljubljena?
Default avatar

ne razumem

maš prav magdalenaa na trenutke se vidim z njim ,večinoma ne,ampak sem se navadila nanj,pogrešam ga ko ga ni,čeprav vem da...besede ki povedo da se z mano ne vidi,bolijo.Sva ženekajkrat končala pa sva spet skup,ne vem,zmedena sem,razočarana,ob tem pa spet polna upanja čeprav slišim kaj govori na trenutke ne morem verjet da to govori on :(
Default avatar

Janis

[quote=""ne razumem""]Sva ženekajkrat končala pa sva spet skup,ne vem,zmedena sem,razočarana,ob tem pa spet polna upanja čeprav slišim kaj govori na trenutke ne morem verjet da to govori on :([/quote]

Če malo posplošim: moški lažejo, dokler ne dobijo seksa. Ženske lažejo, dokler ne dobijo zaželenega števila otrok. Ko je cilj dosežen, je vse, kar ostane, čista resnica. Če ti moški govori, da te ima samo za seks, je to resnica. In če ti ženska pravi, da se sedaj, ko ima dovolj otrok, hoče ločiti, ker ji grejo tvoje lastnosti že par let na živce, govori resnico.
Default avatar

sory no

Še en čustveni invalid, nezmožen prave ljubezni in bližine, ki mu tak površen odnos in prijateljski sex čisto odgovarja. Igra svojo igro, s teboj čustveno manipulira in verjemi tak tip ti ne bo rekel adijo. Njemu je tako čisto ok. Dokler ženska hoče oz. sprejema to njegovo igro bo z njo.
Torej odločitev je tvoja.
Kakšno življenje si želiš?
Default avatar

ena ninanana

ima te za sex

kolegica ja dala par takih čez in dokler ni ona naredila črte, je oni niso odj...na koncu je potem vedno dobila isti odgovor, zakaj ne pravo razmerje: ni bilo prave kemije, seksat s tabo je bilo pa super, pa pogovarjat tudi, več pa ne

in zelo možno je, da dokler ne prekineta, ti ne boš zares "iskala" drugje. Če so tvoja čustva močna, pa sploh. Ker ga boš raje imela tako, kot sploh ne. Imam sama podobno izkušnjo. Z moje strani močna čustva, nisem ga bila zmožna "zapustiti", pa sem vedela, da bi morala. Dobro, da je počilo in je on naredil križ. Samo to me je pognalo naprej! Nisva imela pravega razmerja in sem kao imela odprte oči za druge in sem se tolažila, ja saj bom "z njim" samo dokler ne pride pravi...a-a, šele zdaj, ko me je odpikal, sem se premaknila naprej.

Tako da poglej vase, česa si zares želiš, samo ti poznaš samo sebe...
Default avatar

safir

[quote=""ne razumem""]
potrebujem mnenje...srednjih let...ločena...se dobivam z moškim,prijateljstvo,seks,skoz govori da naju ne vidi skup,ampak končava ne...ne razumem kaj pravzaprav hoče...ko omenim da bi končala je slabe volje.......[/quote]

Saj ni pomembno, kaj hoče on, raje se vprašaj, kaj hočeš ti.
Default avatar

moj nasvet

moj nasvet iz lastne izkušnje - pusti ga, odjebaj ga.

kot so že zgoraj rekle, gre se mu le za seks. in imel te bo le za seks še naprej, dokler ne bo našel resnega dekleta. za seks te ima pa zato, ker ima vsak moški raje žensko ob strani še za pravi seks, kot pa da si ga meče na roke.
jaz sem se to lekcijo žal naučila na težki način, ki ti ga ne privoščim.

odjebi ga.
Default avatar

doberman

safir je napisal/a:
[quote=""ne razumem""]
potrebujem mnenje...srednjih let...ločena...se dobivam z moškim,prijateljstvo,seks,skoz govori da naju ne vidi skup,ampak končava ne...ne razumem kaj pravzaprav hoče...ko omenim da bi končala je slabe volje.......
Saj ni pomembno, kaj hoče on, raje se vprašaj, kaj hočeš ti.[/quote]

To je edini pravi odgovor. Nihče na tem forumu ti ne more odgovoriti kaj hoče on. Itak ti bo večina rekla, da mu je samo do seksa, ker je to tak klišejski odgovor. Ljubico se ima vedno samo zaradi seksa, ženo pa iz čiste ljubezni ;))) Ne moremo vedeti kaj on čuti do tebe, gotovo pa je, da si ne želi obveznosti in da mu odgovarja stanje kakršno je. Tebi pa očitno ne, zato je pomembno, da ti razmisliš kaj si želiš, mu to jasno poveš in če na to ni pripravljen, greš naprej svojo pot brez njega. Tudi če to ni enostavno, je pravilo, da so najtežje odločitve na dolgi rok edino pravilne. In bolje pol leta hudega trpljenje kot 10 let životarjenja in umiranja na obroke. Vsakega čaka sreča, le izborit si jo je treba.
Default avatar

Janis

doberman je napisal/a:
Ne moremo vedeti kaj on čuti do tebe, gotovo pa je, da si ne želi obveznosti in da mu odgovarja stanje kakršno je. Tebi pa očitno ne, zato je pomembno, da ti razmisliš kaj si želiš, mu to jasno poveš in če na to ni pripravljen, greš naprej svojo pot brez njega.
Če bi bila ženska pripravljena oditi iz nezadovoljujočega razmerja, bi to že zdavnaj naredila. Njen problem je, da se noče sprejeti realnosti in da že zgolj v tem, da moški že toliko časa hodi k njej seksat, išče znake, da jo "ljubi", vendar si "ne prizna".
Default avatar

odloči se

safir je napisal/a:
[quote=""ne razumem""]
Saj ni pomembno, kaj hoče on, raje se vprašaj, kaj hočeš ti.[/quote]

točno tako, se strinjam....
raje se vprašaj kaj hočeš ti, on ti je že povedal, da noče resne zveze, ampak le prijateljstvo in sex brez obveznosti
določen čas je tudi tebi to odgovarjalo, sedaj pa ti ne več, odloči se kaj želiš
Default avatar

licorice

Hoj, "Ne razumem"!

Obstaja način, kako preizkusiš, kaj on misli - nekaj časa se pojdi z njim samo prijateljstvo brez seksa (lahko si izmisliš, da imaš kakšno ginekološko težavo), bodi prijazna, ljubezniva, druži se znjim, zabavaj se, samo nog ne dat narazen recimo mesec ali dva. Grem stavit, da ti bo potem veliko bolj jasno, kako on razmišlja - in da boš tudi ti veliko boljše vedela, kaj razmišljaš in kakšnega odnosa si želiš. Hehe, morda bi pa že zadostovalo to, da zahtevaš, da zaradi ginekoloških težav npr. glivice seksata samo s kondomom.

Morda odkriješ celo to, da si tudi ti ne želiš kaj več kot občasen seks brez obveznosti in površno prijateljstvo - in s tem ni nič narobe, samo oba morata biti za stvar in vedeti pri čem sta.