Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Logest in stranski učinki?

Nova tema
Default avatar zmijalj 12 Apr 2010 17:56

Sem v dilemi ali naj se odločim za logest ali ne.Strah me je stranskih učnikov. Kakšne so vaše izkušnje?

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar AKTEM 12 Apr 2010 18:03

Slabe izkušnje:(
Pred leti jemala,glavobol,slabo razpoloženje,vmesne krvavitve.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar brez stranskih 12 Apr 2010 18:20

jih jemljem že cca. 15 let, brez stranskih učinkov.
Lani sem sicer naredila nekajmesečno pavzo in v tistem vmesnem obdobju dobila ogromno mozoljev.
Sedaj, ko jih jemljem naprej, spet vse OK.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar usoda 12 Apr 2010 19:05

A to preprečuje nastanek mozoljev?

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
 
Avatar Plesalka 12 Apr 2010 19:57

Jaz nimam zaradi Logesta nič manj mozoljev, kot pred jemanjem. Jemljem jih cca 4 leta. Stranskih učinkov pri meni ni.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Avatar eksplozija 12 Apr 2010 20:04

usoda napisal:Prikaži citat
A to preprečuje nastanek mozoljev?


v večini primerov ja!

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar šmonca 12 Apr 2010 20:55

Jaz imam tudi tako kot AKTEM zelo slabe izkušnje z Logestom.
1-2 krat tedensko glavoboli, malodušje in takoj zatem naspidiranost - menjava razpoloženja , koleričnost in hitra jeza -v glavnem beda, res!!!.....

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar panja 12 Apr 2010 21:13

nimam stranskih učinkov - je pa koža res bolj čista, če smem temu tako reči ;)

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar afna002 12 Apr 2010 21:47

jemljem jih že 9 let, brez stranskih učinkov

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar firbec02 13 Apr 2010 07:20

Če bi bila mlada ne bi nikoli več jemala KT tablet. Po Logest in še enih prej sem fasala res hudo vnetje jajčnikov, ki me je za teden dni položilo v posteljo. Ne privoščim nikomur. Odgovor G - se pač zgodi bomo pa tablete zamenjali. Potem mi je dala Cilet - vsa zatečena, mozoljasta, razdražljiva, na kratko grozno!!!

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Ta prava Monica 13 Apr 2010 09:10

Ja sem bila depresivna,glavoboli in zelo shujsala po njih,v vsakem primeru meni niso nobene odgovarjale,z vsemi so bili isti problemi..
ampak tole hujsanje mi ni bilo pa nikoli jasno,pa se na kemijo spoznam,zakaj so bili glavoboli,depresije vse sem pogruntala,ampak tole hujsanje po 8 kil v dveh mesecih pa mi nikakor ne gre v glavo,bila sem zivi okostnjak..ce je kdo ki bi znal razlozit bi bila vesela,po vseh se mi je zgodilo isto od jarine,do cilest,logest -u name it.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar glavobollll 13 Apr 2010 09:36

glavobollll in to tak, da sem mislila da bom umrla.
Nikoli v življenju prej nisem imela glavobolov - nato pa kot da me kdo z kladivom tolče, bila obenem razdražena, hitro vzkipljiva....
tudi pred njimi sem že probala z tabletkami pa sem tudi imela glavobole....

tako da sem se jim zavedno odpovedala.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar AKTEM 13 Apr 2010 13:44

"Ta prava Monica" napisal:Prikaži citat
Ja sem bila depresivna,glavoboli in zelo shujsala po njih,v vsakem primeru meni niso nobene odgovarjale,z vsemi so bili isti problemi..
ampak tole hujsanje mi ni bilo pa nikoli jasno,pa se na kemijo spoznam,zakaj so bili glavoboli,depresije vse sem pogruntala,ampak tole hujsanje po 8 kil v dveh mesecih pa mi nikakor ne gre v glavo,bila sem zivi okostnjak..ce je kdo ki bi znal razlozit bi bila vesela,po vseh se mi je zgodilo isto od jarine,do cilest,logest -u name it.
Glej Monika,po tabletah si se v večini primerov zredil ne hujšal.Ko so k nam prišle logest tablete,je bilo rečeno,da vsebujejo nizko stopnjo hormonov,zate naj nebi redile ampak hujšanje??
Mogoče je bil razlog v težavah,ki so ti jih povzročale tablete in se ti je zmanjšal apetit,druge razlage ne vidim.Obstajamo pa ženske,ki kontracepcijskih tablet ne prenašamo,zato je bolje imeti drugačno zaščito.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Stran 1 od 1
Na vrh