Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Parkiranje na letališču Trst

Parkiranje na letališču Trst

Ali kdo ve iz prve roke kakšna je cena parkiranja na letališču v Trstu za 5 dni ? Oziroma na dan ?

Hvala !

A je tako težko Google odpret?

http://www.aeroporto.fvg.it/si/come_arrivare/parcheggi.htm

Za Slovence je do 7 dni brezplačno. Situacija je taka, da ko narediš check in moraš na tem istem mestu prosit za vaucher za parkirišče. Potem ko prideš nazaj na parkirišču tistmu modelu daš vaucher in on tebi kartico za izhod…in to je to.
Preverjena informacija iz prve roke…letela iz Trsta 2 mesca nazaj!

Lp

nova
Uredništvo priporoča

Enojabolkonadan, hvala za informacijo, ki je prav taka, kot sem jo potrebovala.

Moram pa povedat, da mi grejo ful na živce komentarji, kot so ” A ne znaš Googla uporabljat ?”.
Ti se pojavljajo kot odgovor na vsako drugo temo.

Vsi vključno z novinarji morate vedet, da letališče ni v Trstu ampak v Ronkah, ki je na zemjevidu bližji Gorici.

Midva sva lani letela in plačala, ker nisva vedela, da je zastonj (a je že blo?), ampak letos pa konec meseca spet letiva in mi je to super novica! samo se spomnim, da lani ni bilo nobene osebe tam, da bi jo lahk prosla za voucher, kje se to dobi – v tisti hiški, “utici”, kjer smo pol plačali? če se prav spomnim, sva vzela listek za parkirnino iz avtomata, tako da bi res prosila za info, da vem za letos. sva pa plačala 40 evrov, se mi zdi – za en teden – saj ni drago v primerjavi z drugimi letališči!

-a ve kdo kaka je cena tam za 1 teden?

Za vaucher prosiš na mestu kjer narediš check-in. Se pravi tam, kjer oddaš svoje kufre in avionsko karto.
To je pomojem strategija alItalie, ker vejo, da imamo Slovenci v istem radiju 3 letališča in če ti dajo berzplačni parking kot opcijo se boš valda šla od tam.

Lp

Se pravi je brezplačni parking samo, če letiš z Alitalio. Kaj če letiš z Ryanairom?

ENOJABOLKONADA, živio. Najlepša ti hvala, ker si delila z nami informacije o brezplačnem parkiranju v Ronkiju. Lepo bi te prosil, če mi lahko poveš, če je tudi brezplačen parking, če letiš z RYANAIR in če že imaš karto online stiskano od doma. Kje bi se lahko obrnil za voucher.

Najlepša ti hvala za pomoč.
Letim čez 2 tedna.
LP.
FRANCI

SLOVENSKI DRŽAVLJANI

Brezplačno parkiranje do 1 teden* za potnike, ki potujejo z Alitalio (ali s partnerjem v codeshare, v vsakem primeru na letih s kodo AZ) na mednarodnih letih iz Rima FCO*. Bon prevzamete pri prijavi in izpolnjenega predložite blagajniku skupaj s parkirnim listkom na vhodu na parkirišče na blagajni (P2), preden prevzamete avtomobil. Poleg tega je treba pokazati tudi osebni dokument, s katerega je razvidno državljanstvo Slovenije.
*Za daljša obdobja se upošteva veljavna tarifa. Ponudbe ni mogoče kombinirati in velja samo za eno vozilo.

http://www.aeroporto.fvg.it/si/come_arrivare/parcheggi.htm

A tole še velja ker čez cca 1 mesec letim proti barceloni prek rima

Trst ali Benetke?

A kdo ve če je tole za brezplačno parkiranje v Trstu za Slovence še veljavno? Ne spletni strani ni več.

To pa tudi jaz nisem vedel. Se vozim iz Trsta ponavadi že od 2001, ampak zdaj me ni bilo že skoraj 3 leta v Trst.

Glede na to, da je novica uz 2010, je kar jasno, zakaj nisi tega vedel….

A res moderatorji dvigujejo te teme spet na vrh?

 

 

New Report

Close