Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za ženske z “brčicami”

Vprašanje za ženske z “brčicami”

Mene pa zanima, kako si popedenate puh nad zgornjo ustnico, se pravi brčice. Sama si jih občasno belim s kremo. Sem pa pomislila, da bi jih odstranila z voskom, ki se ga dobi prav za to. Malo me skrbi, da ne bi potem zrastle konkretne brčice, ker zdaj so dlačice tanke, mehke in kratke, le nekoliko pretemne. Kakšne pridejo po voskanju?

trakovi, že voskani, enkrat na mesec že več let. dlačice sicer ponovno zrastejo, vendar moja izkušnja je, da so tanjše, redkejše in manj močne, kot so bile preden sem si jih začela odstranjevat. gladka koža nad ustnico je zakon!

Si jih odstranjujem s tistimi lističi za obraz, pa sem zadovoljna – so tanjše in svetle, se nič ne okrepijo. Mi pa najbolj ustrezajo znamka od Mullerja, z Veet nisem bila zadovoljna.

Vosek je super, nisem opazila, da bi bile dlačice kaj močnejše – pa tudi logično se mi ne zdi, zakaj bi bile…

Brčice so zakon. Najbolj všeč mi je, ko me ona pikne z brčicami 🙂

Mene pa zanima, kdaj ste začele to odstranjevati. Sama imam svetle in mehke dlačice, ampak ko malo čekiram okrog sebe, malo daljše kot ostale, zato so mi že malo moteče. Se pa bojim, da bodo po voskanju postale temne, ker malo pa že morajo zrast, preden jih povoskaš in če so temne, jih je še toliko bolj videt. Kaj naredit?

Prosim napišite kje kupite te trakove ali vosek , v katerih trgovinah in kaj gor piše, verjetnio ne po slovensko, kakšna je embalaža?

Jaz si jih kar postrižem, bi pa rajši voskala, dlje drži.

.. jaz jih tudi imam 🙁
voskati se ne upam, ker po voskanju/depiliranju so moje dlake na nogah z leti tako močne in debele .. pa še temna sem, katastrofa.

zanima me, katero kremo uporabljaš, moja je nekaj čudna , takoj mi se posuši na obrau in kot karton pade dol .. in potem spet in spet ponavljam postopek.

Uporabljam Andino od Leka. Če je suha, lopatico malo zmočim in se potem lepo maže, pa večkrat med tem, ko je na koži, jo z lopatico malo pomažem, da ne odstopa.

Sicer je krema čisto OK zame, ker imam res švoh poraščenost, le barva je problem. Vendar, ko dam gor kakšen puder, je pa smešno, ker se prime na dlačice in zato bi si jih želela odstraniti.

hahahahaha – ful dober!

Depilacijska krema (tudi tista za noge) je O. K. Kupiš jo v vsakem marketu. Včasih tudi puljenje s piceto . Potem moraš namazat z kremo ali oljem, ker je koža suha, malo vneta. To mine v urci ali dveh.

Jaz kupujem Veet trakove v Tuš drogeriji, embalaža je roza barve, najdeš na polici z depilacijskimi sredstvi in pripomočki. Cena je tam nekje med 4-5€.
Mislim, da jih morajo imeti tudi v Dm in Muller trgovinah.
Z Veet trakovi sem zadovoljna.

Mi lahko katera priporoča še katero drugo znamko? So kateri še boljši?

Pri nas si ženske kar z ono zadevo iz top shopa uredimo pa je. Malo cuka, so pa potem res svetle, tanke in redke.

Povejte, prosim, koliko to z voskom boli in vsake koliko časa to delate.
Kako so te dlačice videti dokler si jih spet ne depilirate. Kaj niso med tem časom grde, črne?
Jaz si kupujem prah za beljenje las, ga zmešam z 9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hidrogenom in nanesem na kožo-dlačice. Prej se še namažem s kremo Bekutan. Po cca 10 min. sperem z vodo in spet namažem s kremo. To naredim na cca 14-20 dni.
Z Andino, ki jo omenjate gor, se tudi dela po istem principu.

Lp

populim s pinceto. Dlačice so svetle in tanke. Malce boli, ampak za lepoto………

V teh letih bi bila že brez dlak, če bi bilo res tako.

V teh letih bi bila že brez dlak, če bi bilo res tako.[/quote]

Žal je tudi to, da je z leti dlačic vedno več in tudi vedno bolj temne so.

Jaz tudi uporabljam trakove. Imam pa svetle dlake, ki so komaj vidne. Ampak me vseeno motijo.

Kupiš jih lahko v katerikoli trgovini ali drogeiji, zgledajo pa takole:

Samo poglej, da na njih piše “za obraz”, ker so manjši, tisti za noge pa večji oz. širši.

Jaz sem včasih uporabljala te, zdaj pa itak ni več treba, ker sem šla na laser.

Kako je z laserjem, prosim svetujte kaj .

New Report

Close