Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Toyota Verso , Ford S-max

Toyota Verso , Ford S-max

Tisti, ki imate zgoraj navedena avtomobila.

Sta avta dovolj prostorna za tri otroke – predvsem me zanima za Versota, ki je manjši od S max-a. kako ste zadovoljni z njim?

Hvala z odgovore.

S-Max super avto, sem zadovoljnja,
.

Absolutno toyoto, tako zadovoljna z avtom še nisem bila doslej.

Tri školjke-sedeži za otroke ne gredo v drugo vrsto v Versota ali pa tako težko, da je problem zapenjanje pasov. Tu ne mislim na lupinice za dojenčke. Če je eden otrok že večji pol ni problema, pa če maš 7 sedežev tudi ne… S Max je v tem pogledu toliko večji.
Najbrž dobiš glede na cene malo več v Maxu, a meni Verso tako dobro služi, da grem z njim do konca.

sploh ni primerjave…vsaj zame je ford tako kot star jugo, verso pa kot mercedes…a sem povedala vse…

Nam Verso odlično služi! Res pa imamo dva otroka, so pa zadaj trije ločeni sedeži.

Toyote ne poznam, sva pa z možem zelo zadovoljna voznika s maxa- avto je nadvse uporaben, vožnja v njem je odlična, nudi nam veliko.
Za Ni primerjave pa- žalostno je, kako eni prav žaljivo nastopite do nekaterih stvari (ford je jugec, Toyota pa mercedes). Še otroci v vrtcu ne znajo biti z razmišlajnji tako žaljivi, kot nekateri odrasli.

Od japoncev se edino Honda lahko kosa z evropskim nivojem…ostalo so jajca…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Najbrž zato Toyota že par let pobira “nagrade” za najmanj kvarljive avtomobile, ane? :)) Pa pusti sedaj tole sranje, ki so ga imeli z bremzami. Veliko avtov (sploh evropskih) ima serijske napake, pa jih firme zaboga ne bojo priznale, ker se bojijo upada prihodka.
Za moje pojme so japonski avtomobili po kvaliteti daleč pred evropskimi, tako da o nekem evropskem nivoju res ne moremo govorit.

Sama vozim 8 let staro Mazdo, doma imamo tudi enako starega Forda. Če ju primerjam, je ford res jugo, mazda pa mercedes. Žal, pa nimam namena nikogar žalit.

Najbrž zato Toyota že par let pobira “nagrade” za najmanj kvarljive avtomobile, ane? :)) Pa pusti sedaj tole sranje, ki so ga imeli z bremzami. Veliko avtov (sploh evropskih) ima serijske napake, pa jih firme zaboga ne bojo priznale, ker se bojijo upada prihodka.
Za moje pojme so japonski avtomobili po kvaliteti daleč pred evropskimi, tako da o nekem evropskem nivoju res ne moremo govorit.

Sama vozim 8 let staro Mazdo, doma imamo tudi enako starega Forda. Če ju primerjam, je ford res jugo, mazda pa mercedes. Žal, pa nimam namena nikogar žalit.[/quote]

Če bi vsi kupovali samo najmanj kvarljive avte, potem bi obstajali samo japonci….je treba upoštevat vse postavke pri nakupu novega ali rabljenega avta….

Evropski nivo (bmw, audi, mb) je pač standard za vse druge…tako glede napredka tehnologij(pa ne mi zdej o tako opevanih japonskih hibridih, ker bo še ogromno vode preteklo da bodo baterije nadomestile nafto….), oblike, motorjev, ergonomije,itd…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ma ja najmanj pokvarljiv avto…kakšen je že njihov moto: Today, tomorrow, servis?

New Report

Close