Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Vzglavnik iz ajde

Default avatar

AVI

Priporočam vzglavnike od Ajdovih sanj (www.ajdovesanje.com) . Imajo popolnoma čiste in prekuhane ajdove luščine, tudi prečiščene pirine luščine. Prodajajo tudi v trgovinah Sanolabor. Njihove ajdove vzglavnike ima naša cela družina že od leta 2003 in zamenjamo jih vsakih 5 let. Na vzglavnik se tako privadiš, da brez njega več ne moreš in jih vozimo tudi s sabo na dopust. Preverjeno odlični :) in še v prekrasni embalaži. Strošek poštnine imajo v ceni. Toplo priporočam.
Default avatar

Lola57

Jaz imam pirine povštre že vsaj 10 let (jih menjam na nekaj let), in zadnjič se mi je isto prvič zgodilo, da sem opazila žuželke, rjave in dokaj velike, ki so lezle ven.. Takoj sem vrgla v smeti, me je zelo prestrašilo...
Default avatar

Cocos

Včeraj kupila vzglavnik. Spala sem zelo slabo, zbudila sem se čisto polomljena. Koliko časa traja to privajanje? Je pomembo, da spiš na hrbtu ali je vseeno?
Default avatar

to je tako

Cocos je napisal/a:
Včeraj kupila vzglavnik. Spala sem zelo slabo, zbudila sem se čisto polomljena. Koliko časa traja to privajanje? Je pomembo, da spiš na hrbtu ali je vseeno?
Moraš ga imet precej razrahljanega, saj če je preveč zbit/trd, je jasno, da te bo bolel vrat, odvisno tudi od pozicije, kakor nekomu bolj ustreza.