Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cena odrgnjenega blatnika

cena odrgnjenega blatnika

Pozdravljene

Včeraj je prijateljica na parkirišču nekomu butnila v zadnji del blanika in se pozna da je odrgnejeno. BIla poštena in počakala lastnika avtomobila in mu povedala kaj se je zgodilo. Zmenila sta se za poravnavo v denarju. Ta fant naj bi avto peljal popraviti(nevem kaj to naredijo) in račun naj bi plačala prijatejica…zanima me kolikšna je cena za poravilo take praske?? Namreč boji se da bi jo fant sedaj okrog prinesel in bo morala celo kuponček dati zato?

Kakšne imate izkušnje? in kolikšna je priblizna cena za poravilo take praske na blatniku ( avto je bil bel) če je to kaj v pomoč

hvala za vsako pomoč 😉

Ko so nam podrgnili del blatnika, je ličar rekel, da je cena 150 € (Lj.)

Hja, kakšen avto…

mislim da je rekla da je bil bel golf….

hm ja verjetno bo cena za ta avto taka ;(
za to se verjetno ne splača dati kupončka ali pač?

hvala


Kvadratni meter barvanja je okrog 150 eur…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

kvadratni meter???? ali nisi mislil cm mogoče???

Jaz sem pa sama “zajahala” korito za rože (prekleto, vedno se skrijejo pod ogledala….) in plačala tam ene 200 EUR. (Opel astra)

popravilo blatnika ali odbijača stane 100 evrov brez računa in 130 evrov z računom, vse ostalo je rop

Odvisno,s čim se bo zadovoljil,če bo preveč,naj gre vseeno po nasvet k zav.agentu,pa bo povedal,koliko izgubi,če da kupon…

Pri Mercedesu razreda S niti za najmanjšo prasko ni dovolj tisoč evrov.

Še vedno je m2 barvanja 150 eur…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Barvanje celega avta je blo že zdavnaj 1000 mark, zdaj pa okrog 1000 eur…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Potem pa v fabrkah delajo čudeže, da ti cel avto, in to pobarvan, sestavijo za 10 jurjev. Pa pazi, to je že z maržo in davki, kar nanese tam okoli pol končne cene.

New Report

Close