Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Požar odšel

Požar odšel

Se mi zdi, da se je pozareport.com za nedoločen čas poslovil.

Jaz sem ravno hotela napisat, kaj se dogaja s to stranjo.

Ali kdo lahko še pride gor?

ker?? so portal ukinili, zaprli, je šel on v keho…povej no kaj več?

Očitno si je le preveč dovolil. Skrajni čas!

Res se ne da.Evo so se že prišli k sebi in se organizirali in naredili medijsko blokado.Saj to je zanje res sramota vseh sramot za vse po vrsti…

Kaj si je preveč dovolil?

Kaj si je preveč dovolil?[/quote]

Natolcuje brez dokazov. Ne moreš delat tega v nedogled, ne da nekomu slejkoprej stopiš na žulj in gre do konca. Ni bil zastonj že po sodiščih.
Končno se je opekel.

Kaj si je preveč dovolil?[/quote]

Natolcuje brez dokazov. Ne moreš delat tega v nedogled, ne da nekomu slejkoprej stopiš na žulj in gre do konca. Ni bil zastonj že po sodiščih.
Končno se je opekel.[/quote]

Ko je bil še urednik direkta, ga je skoraj vsaka številka spravila pred sodišče, kjer je bil večkrat pogojno obtožen. Ampak kaj, ko je z natolcevanjem škoda že narejena. Potem se pa zgovarja, da povzema le “tuje ” resnice. Podn od človeka in mrhovinar. Me ne bi čudilo, da je sam blokiral ta svoj zanikrni portal, z namenom, ustvarit lažen vtis gonje proti njegovemu resnicoljubnemu junaštvu.

Prevelik obisk pa se je stran sesedla. Ni treba takoj spletkarit kaj se je zgodilo.

tudi meni ne odpre strani.. jim je le uspelo bandi?

če stvari ne držijo in so v celoti izmišljene, imamo osebe, ki so poklicane, da v javnosti razglaslijo, da gre za laž.. medijska blokada in cenzura ne govorijo ravno laži v prid..

Haha, v javnosti razglasijo, da gre za laž?

Medtem ko že 95 bralcev verjame, da gre za resnico, ker so pač nekje prebrali?

Dobra je ta.

tega madeža ne bo izpralo nič več, pa če je milijonkrat laž.

Jaz samo upam, da če je laž, da ga bodo spravili na kant.

bbbbb

članek na požarjevi spletni strani se ni pojavil danes, če bi šlo resnično za laži, bi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takoj (torej prej, preden je članek sploh prebralo 95 ljudi) z začasno odredbo dosegli takojšen umik članka in prepoved nadaljnega pisanja o tej temi..

Ma daj, no, a smo otroci? Katero sodišče pa urgira tako hitro? In celo dokaže, kaj je resnica in kaj laž? Postopki trajajo.
Če gre sploh za resničen umik in ne samo sesutje strežnika, kar je glede na svinjarij lačno rajo čisto možno.

Kako bi pa drugače resnica prišla na dan,če jo ne bi nihče javno napisal.A mi lahko nekateri pametnjakoviči,ki se tukajle zgražate zaradi vsega kar je objavil in očitno zagovarjate izprijenost,poveste zakaj vse skupaj označujete kot natolcevanja,čeprav je bilo vse poslikano in znano.Najbrž same prijateljice ,ki se trudite prikrit resnico.
Pa še nekaj se mi zdi bolno in izprijeno…to,da je rotarca te pse klicala moji otročki.Se vam zdi ,da imaste spucane podstrehce.

A si videl kakšno sliko? No,jaz tudi ne – in dokler ni slik in uradnega poročila, ne verjamem.

Hm očitno poznaš malo lastnikov psov. Mislim, da bo večina za svoje pse rekla, da so kot njihovi otroci, sploh če pravih nimajo. Tudi tukaj, ko so debate, jih večina pravi, da so zanje psi družinski člani, enakovredni otrokom.

Dajmo pripisat zoofilijo kar vsem.

gre za to, da če daš tako hudo obtožbo v javnost, bi človek pričakoval, da je članek skrbno pripravljen, raziskovan in podkrepljen z dokazi. Da gre za raziskovalno novinarstvo in ne tabloidno.

Takšni naj bi bili standardi.

Ne pa kar nekaj brez repa in glave in po možnosti še zmontirana slika.

Palčica, solastnica al kaj že foruma o zoologiji in pedofiliji je zelo aktivna na forumih..zdaj vem zakaj, ker jo starši vzdržujejo in ima čas..gotovo tudi tukaj piše z različnimi niki.

Kje točno ste vi videli te slike? Požar je lansiral informacijo, da naj bi “krožile po spletu in mobilnikih”, videl jih pa živ bog ni. Iz česa točno sklepate, da je informacija o straponu (in ne dildu) vezana na spolno zlorabljanje psov? Vse, kar je Požar napisal, je bilo to, da so v garaži opazili strapon, na poptv pa so objavili, da so bili psi zlorabljani. Je kako ime, ki bi potrdilo za prmej, da so psi imeli spolne poškodbe? Strapon bi bil s čisto enako verjetnostjo lahko tudi umetni penis, kot je to umetna noga ali roka, če si brez nje. In s čisto enako verjetnostjo bi šlo lahko tudi samo za začudenega policaja, ki še nikoli ni videl moškega, s hormonsko terapijo spremenjenega v žensko.

Da ne bo pomote, ne zagovarjam Baričeviča, ampak tudi Požarja ne, ker v njegovi teoriji ni ene same verodostojne informacije, enega samega verodostojnega vira. Vse, kar je, so namigovanja, ki jih je javnost po principu otroškega telefončka, ko se tisto, kar gre od ust do ust, med potjo napihne, pograbila in obrnila tako, da je zadovoljila svoj bes nad izogranostjo, ki jo upravičeno čuti v tem primeru. Ker krivda je predvsem na strani ustreznih služb, Ministrstva, predvsem pa VURS-a, ki niso delali, za kar so plačani, ampak vse drugo.

Za spolne zlorabe še zdaj, po toliko dneh, ni enega samega dokaza. Če je strapon, katerega lastnik je ženska, spremenjena v moškega, obremenilno “orodje”, potem je lahko obremenilno orodje za vas tudi flaša v prtljažniku, ko povzročite nesrečo, pa čeprav v krvi ne bodo našli pikice alkohola – dovolj bo že, da bo Požar razglasil, da vozite s flašo v prtljažniku in ste ergo naklepni morilci.

Rada bi slišala in videla dokaze, skratka, ne natolcevanj.

Ne zagovarjam izprijenost, če je dokazana. Zaničujem pa izprijenost Požarja, ki natolcuje le zato, da se bolje prodaja. In če bo nekoč zapisal, da tvoja stara mama občuje s sosedovim oslom, kar je dokazano s fotošopano sliko, bomo kar vsi verjeli??? Ker je napisal Požar, je resnica? Moja mama tudi kliče svojo kužico, moja mala punči, pa še kaj drugega. In je zato zoofilka? Ji rine štil od metle v rit??

Na Požarjev strani se je pojavil link, tam je dejansko bila (ali pa je še) slika pokojnika na mestu zločina. Po mojem so mu server ugasnili možje v modrem.

To, kar je bilo objavljeno na Požar reportu je tako bolno, nagravžno in pokvarjeno, da si tega nihče še zmislit ne more. In prav je, da je Požar to objavil. Edini, ki ima jajca in res upam, da je tale molk samo to, da mu je strežnik ven vrglo zaradi prevelikega obiska.

Kjer je dim tam je ogenj. Ja, jaz verjamem da je 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nekaj za temi članki, ki prihajajo v javnost.

Seveda. Jaz tudi verjamem in nihče me ne bo prepričal, da ni tako.

Ja seveda. Si si pogledala ploščice na tisti sliki? Ki se niti od daleč ne ujemajo s temi v garaži Baričeviča? Kaj vse se vam lahko podtakne, pa to ni res.

Kaj je res in kaj ne v zadevi, ki jo žolčno žvečite že en teden, ne veste. Tud moj namen ni o tem razglabljat.

Imam pa mogoče priložnost, da povem, da so Požar in njegovi poročevalci navadni mrhovinarji, ki iščejo življenske tragedije drugih ljudi za lastno korist. Pa ne govorim v tri dni, govorim iz izkušnje. Ko se je meni zgodila huda življenska tragedija, so se pojavili na vratih in niso znali niti osnovnega pozdrava. Z objektivi za vratom in z “dolarskim znakom” v očeh so samo hoteli zgodbo, da bodo zaslužili in da jo boste bralci lahko brali in se naslajali ( če drugega ne, pa z usmiljnenjem, ki to ni, ampak je v resnici samo misel,- dobro da se je zgodilo njej in ne meni-). Samo sokrajanom se lahko zahvalim, da so me pravočasno obvestili, da me iščejo in sem bila pripravljena, ko sem se na vratih v face zlagala, da jaz nisem ta, ki jo iščejo.
Še isti dan so pod pretvezo, da so moje prijateljice, hotele na vsak način priti v intenzivno sobo kjer je moj sin ležal v komi, umetno vzdrževan pri življenju! Zakaj? Da bi spet prodajali mrhovinarjem slike, ki si jih tako krvoločno želite!? Bruh! Vsa čast medicinskemu osebju, ki je odreagiralo v skladu z zakonom o varstvu podatkov. Do danes (pa je minilo že več let) se mi ni nobena prijateljica oglasila s podatkom, da je takrat želela obiskat mojega otroka!
Ko sem se kasneje pozanimala, če bi v primeru kakršnegakoli članka proti moji volji (ki je vseeno bil, napisan kar tako, za lase privlečena “dejstva” in podatki, ki so se jih enostavno izmislili!!!!), želela ukrapati proti njim (npr. s tožbo), mi je bilo svetovano s trani odvetnikov, da denar, ki ga bi dobila, ni vreden vsega kar so oni sposobni javno z mano počet! Zgubili bi tožbo, ampak še prej pa mastno zaslužili z novicami, ki jih HIJENE na terenu komaj čakajo (čakate)! Zato marsikatera neresnica za vso javnost za vedno ostane resnica!

Požar je (zaradi lastne izkušnje) zame edini človek, ki mu želim, da nekoč tudi njega oplazi usoda!
Pa ni treba, da tako kruto, kot je oplazila vsem zdaj dobro “znanega doktorja”.

New Report

Close