Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek več kot deset let brez službe

več kot deset let brez službe

Vedno več vas je dolgotrajno brezposelnih ljudi, mnogo tudi po 10 in več let neprekinjeno.

Pa me zanima ali ste po desetletju neuspešnega iskanja še vedno optimistični, da vam bo nekoč uspelo najti delo ali pa vas je prevzel pesinizem?

deset let brezposeln????????
reci raje deset let len!

10 let..ljubi bog,jaz mislim max.delat samo se 10 let,pol cem pa mir met in nekaj od lifa ,da bi bila pa 10 let brez dela saj nevem kaj bi pocela cele dneve,kje bi denar dobila-pa ne mislim na gospodinje,tudi to je zaposlitev..mislim na tiste,ki res ne delajo tako ali drugace

nova
Uredništvo priporoča

js pa malo dvomim, da tisti, ki je brezposeln deset let skupaj, sploh išče službo. bolj verjetno je, da mu ni do dela in lepo izkorišča tale naš socialni sistem. ker se mi zdi nemogoče, da v desetih letih ne najdeš kake službe, pa tut če za krajši čas (npr. leto, dve).

Še bolj nemogoče pa je, da bi nekdo potem zaposlil takega človeka, ki že deset let ni delal.

Ja res je ,sem doma že 13 let in sploh ne iščem službe,se mi ne da več po tolkem času it nekam delat,pa sej nebi znala več ničesar.

Sem doma 10 let. Lansko leto sem aktivno iskala službo. Sem pa tudi jaz rahlo zarjavela. Prišla sem do treh razgovorov pri ohoho prijavah. Sem obupala in sem še naprej doma- gospodinja.

Pa te tvoji bližnji zaradi tega kaj grdo gledajo?

Mene nič .majo kuhan ,pospravljen sem skoz tu,tko ,da pol ,ko me ne bodo več rabil,mi bodo očital ,da nisem delala

Pri meni je podobno.

Tak človek je len zadnjih 10 let ker mu ni treba delati ali pa zadnjih 10 let dela na črno in si gradi črni kupček v nogavici…

Ne bo povsem držalo tole. Poznam nekaj ljudi, ki imajo zdravstvene omejitve, ki jim onemogočajo (redno) zaposlitev. Npr. nekdo, ki ne prenaša vožnje z avtom, avtobusom, z vlakom, … skratka, kolo (če ga ima) ali pa peš. Tu so pa spet omejitve …

ZS
Re: več kot deset let brez službe
05.02.10 10:46

Citiram:
satanovaposlanka
deset let brezposeln????????
reci raje deset let len!

Ne bo povsem držalo tole. Poznam nekaj ljudi, ki imajo zdravstvene omejitve, ki jim onemogočajo (redno) zaposlitev. Npr. nekdo, ki ne prenaša vožnje z avtom, avtobusom, z vlakom, … skratka, kolo (če ga ima) ali pa peš. Tu so pa spet omejitve …

Gulp!!:):)
Upam ,da je to šala,kajti,če ni……
To so potem že invalidi,ali se motim?:):)

Npr. nekdo, ki ne prenaša vožnje z avtom, avtobusom, z vlakom, …
[/quote]
O tem me pa zanima kaj več …

Kako pa to vpliva na potomce se nihče ne vpraša, ki bodo morali vračat VSE, če bodo hoteli dediščino?

Tema je stara 9 let!

To se lahko zgodi samo v Sloveniji. Zelo dobro poznam nekoga, ki ne prenese vožnje z avtobusom ali avtomobilom. Po par kilometrih že bruha in je bel kot stena in po vožnji odspi eno urco, da pride k sebi. Celo z mestnega avtobusa je moral dol po 2 postaja, ker ga je tiščalo bruhat, da ne omenjam drugih problemov. Z njim ne moreš nikamor na pot. Ampak če sam vozi, mu pa ni slabo. In ta človek je bil voznik avtobusa 8 let. Amak v tujini. V Sloveniji bi ga ujčkali in ajčkali s socialno pomočjo do smrti. Zato je treba gledat, kaj človek zmore, in ne česa ne zmore. Samo kaj, ko je politika taka, da spodbuja nedelo.

Ne bo povsem držalo tole. Poznam nekaj ljudi, ki imajo zdravstvene omejitve, ki jim onemogočajo (redno) zaposlitev. Npr. nekdo, ki ne prenaša vožnje z avtom, avtobusom, z vlakom, … skratka, kolo (če ga ima) ali pa peš. Tu so pa spet omejitve …
[/quote]


Večina iz nekega drugega foruma vsaj po nicku pozna tako osebo, stara 32 let niti en dan del dobe, ima pa več fobij kot jih sploh obstoja in dodatno cel kup izgovorov zakaj ne bo delala.

Torej prištej še 9 let zraven k svoji nezaposlenosti, ne?😅

New Report

Close