Forum.Over.Net

Starševski čvek

a da je ena shujšala 42 kg'

Default avatar

Malierik

Tudi jaz sem po razpadu prve resne zveze shujšala za 20 kg. Kot bi mignil. Seveda je bilo to najprej jokanje 24 ur na dan kak mesec dni.... smiljenje samemu sebni, na hrano sploh nisem mislila.....
Nato pa sem se eno jutro zbudila in ugotrovila, da sem se z to zvezo rešila ogromno problemov, in potlačene jeze in od takrat naprej so kilogrami kar izpuhteli. Je pa res, da nisem več kuhala pekla, cvrla... ker sem bila sama sem si najhitreje in najlažje naredila ogromno solate kak kruh in sir zraven, na obiskih sem potem nadoknadila z mesom ,ki ga doma nisem pripravljala.... in seveda ogromno, kolesarila, se sprehajala, rolala, ker sem imela čas.
Težo sem brez težav vzdrževala 2 leti.
Potem sem zanosila in pridobila vse nazaj pa še malo zraven.... po porodu sicer nekaj izgubila a se je kmalu začelo spet nabirat.
Sedaj dve leti po porodu pa sem se odločila da je dovolj javkanja in jamranja in stokanja in šla v akcijo in trenutno vztrajam 1 mesec. Kilogrami se topijo počasi a upam, da ne obupam.

Ker sem prej pojedla ogromno kruha, tudi do pol kg na dan. Sem ga sedaj močno zmanjšala, dodala gromno solate in se počasi navajam, da opuščam večerjo.... Pri prehrani sem na dobri poti, le miganje mi še ob otroku, službi, dodatnem izobraževanju ne uspe vključit v moj vsakdanjik. Upam, da mi uspe tudi to.

Dodala mojo uizkušnjo in se veselim vsakega nasveta.

LP
Default avatar

motivka

Poznam eno ki je shujšala čez 70 kg. Na žalost jih je dobila veliko nazaj, ker je hujšala iz zaljubljenosti, ne iz trdnih odločitev, da dela zase.