Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

me je kdo iskal?

Default avatar

saška E

ja ali ne ?
Default avatar

jst !

Sam tolk, da te vprašam, a tale tvoj bivši dec res ne mara pire krompirja, ker men je reku, da ga ne je sploh !? Zdej pa ne vem, a ga res ne je, al sm ga premal zmečkala, al je pa preslan ? Sam tolk, če mi poveš.
Default avatar

Nely29

[quote=""jst !""]
Sam tolk, da te vprašam, a tale tvoj bivši dec res ne mara pire krompirja, ker men je reku, da ga ne je sploh !? Zdej pa ne vem, a ga res ne je, al sm ga premal zmečkala, al je pa preslan ? Sam tolk, če mi poveš.[/quote]

Ha ha! Dons pa imate ideje. :D
Default avatar

a pol je pa njegova ta nova

...odprla temo malo spodaj,če še ima kter dec malega lulčka??Baje ima 10 cm dolgega,pardon kratkega.
Default avatar

dejnehino

[quote=""a pol je pa njegova ta nova""]
...odprla temo malo spodaj,če še ima kter dec malega lulčka??Baje ima 10 cm dolgega,pardon kratkega.[/quote]
zaradi tebe nas bodo zaprli (beri: brisali)
Default avatar

kakšen poden

Kakšen poden od ženske ste ve, saj to ni res. Nekje prav v tem trenutku raste šiba za vas. Pa ko bo usekala po vaših golih ritih. Auč, bo bolelo.
Default avatar

jst !

[quote=""a pol je pa njegova ta nova""]
...odprla temo malo spodaj,če še ima kter dec malega lulčka??Baje ima 10 cm dolgega,pardon kratkega.[/quote]

Ne, tole pa nisem bila jaz. Midva imava probleme samo glede hrane, sej veste, v glavnem sem nosila hrano iz vrtca, pa ne znam kuhat.
Njegov ''one'' mi pa ustreza.
Default avatar

zaenkrat ne

Nihče te ni iskal in nihče te ni pogrešal.

Te bomo pa kmalu, da zvemo, kakšnega spola je detece, ki se bo kmalu rodilo.
Default avatar

linkiram

[quote=""zaenkrat ne""]
Nihče te ni iskal in nihče te ni pogrešal.

Te bomo pa kmalu, da zvemo, kakšnega spola je detece, ki se bo kmalu rodilo.[/quote]

Saša Einsiedler molči, mož Tilen Pusar pa zatrjuje, da ni oče prihajajočega otroka

http://lifestyle.enaa.com/Aktualno/Aktu ... troka.html