Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nova bunda

nova bunda

že dolgo sem si jo želela, nekaj let.
vedno sem se prepričala, da starost 40+ in BELA bunda ne gresta skupaj. pa sem premagala predsodek in od sredine prejšnjega tedna sem ponosna lastnica.

pojavil s je problem – nosim povečini le klasiko, plaščke za zimo. kako naj kombiniram sedaj to bundo? dolga je do sredine stegen, športna. kako kombinirate takšna oblačila?

Kje si jo pa kupila?
Jaz iščem dolgo, do sredine stegen, po možnosti prešito, pa nikjer ne najdem???

Na superge.si. Ice peak.

http://www.superge.si/html/svn/7037607-AA.shtml

Je takšna, kot jo imaš v mislih?

No, kam bi jo nosile?

Jaz sem si sicer omislila tole
http://www.superge.si/html/svn/7026067-AA.shtml

je precej bolj športna kot tvoja. Sem pa probala tudi tvojo – super, ampak meni za dva mulca in še psa, žal neprimerna..

Jaz bi jo nosila na športne hlače, spodnje dele trenirk, na ostalo bolj elegantno robo pa nekako ne. Ampak, vsak po svoje.

Super da so predsodki premagani! V pomoč je tudi prelistanje kake modne revije in ideje kar pridejo,tud bolj komot se počutimo oz. bolj pogumni pri kombinaci. Tako sem tudi sama naredilako sem bila v situaciji kot vi. Tudi občutek za nošenje drugačnega stila je bil pravi balzam. .Ali je bunda športno elegantna ali prav športna? Merilo za bolj športno so lahko npr. našitki,morda pletenina kot patent okoli rokoavov….čeprav je danes med športno in športno elagantno bundo zelo mala razlika. Vsekakor k beli bundi gre lahko vsaka barva…kar je vam všeč.Vsekakor zraven grejo škornji – visoki do kolen ali tudi gležnjarji. Meni zraven športnih bund ni všeč lakiran čevelj (recimo neki lakirani špičaki)ostali materiali ja. Veste kje je fajn ubutev za tovrstni stil mogoče Geox…v soboto sem bila v centru in nekaj še imajo fajne obutve. Zdaj so še znižanja in se kar najde….čevelj-superga….Tud če je kaka bleščica gor je tud lepo za zraven.Seveda če vam bo všeč. Predvidevam če je bunda bolj športno elegantna. Lepo se podajo tudi pleteni šali, rokoavice…mogoče ste sedaj nosili bolj rute te so bolj elegantne.Zdaj res ko je čas rasprodaj se da poceni lepe stvari najt. Zraven seveda grejo hlače….ki le da niso strogo elegantne, krilo v kombinaciji z 70denskimi žabami …lahko črne ali sive, viola…, visoki škornji, gležnarji odvisno od vaše postave kaj vam bolj sede. Čevelj ima lahko nekaj pete ali pa da so ravni. Salonarji so že bolj eneganca. Svilene bluze z nekimi zlatimi gumbi saj za moj okus tu odpadejo….bolj se mi zdi sede tanjša pletenina, mikrofibra, viskoza, bombaž. Jopica, pulover, puli,skratka srajce iz bombaža ali bombaž elastana krojene za bolj ob telesu (odvisno od vaše postave in kaj vam je všeč), brezrokavnik, tunika. Se da kar malo poigrat z vsem. kar oblečt bundo in naprej po trgovinah in sprobavat. izkoristit popuste :))

Upam da sem kaj pomagala….Lepo noste belo barvo! pazite na pranje.

jooooj kok sm js kiksnla :(….ni bla slika prej gor. No če nič drugega ni za uporabit kaj sm napisala so pa vsaj geox obuvala ;)))))))), šal, jeans hlače.
lp

Kar precej idej bo za uporabit! Da jo bom oblekla tudi poleg kavbojk, je bilo že vnaprej predvideno.
:)))

Glede opombe, da naj pazim na pranje – kako naj jo pa perem? Veljajo kakšne posebnosti?
Je OK na 30 stopinj, prašek za belo perilo, perem samo?

Pranje na 30….kar pa ni vedno dovolj za bele stvari. Sploh ovratniki pa rob rokava so najbolj na udaru. pa robovi žepov, če so beli. pri beli jakni se je meni enkrat zgodilo da sem uporabila veniš. Morda sem predolgo mela gor ker je kar bolj bel flek ratal. Pol Enkrat sam v stroj dala veniš pa ni blo nič, ni opralo pri 30 stopinjah. Težko je belo oblačilo obdržati vedno enako belo. Saj meni :(. Jaz od zdaj večkrat perem, (2-3x dam gor in pranje…magar na tisto hitro sam da se opere) pa če je že kaj bolj umazano prej namočim npr.rokava, ovratnik, in narahlo zdrgnem. Če ima kdo še kak nasvet za pranje belih oblačil zelo dobrodošlo.
Drugače pa jakna je res dobra…spodaj dobra trenerka (ne vem če ste iz Lj. oz če vam ni problem v Super novo it…..zgoraj na štuku je Kappa trgovina ima zanimive trenerke pa ful znižano), jeans pa sploh se super poda.
LP

Se pravi, čimvečkrat prati. Ima kdo še kakšen dodaten predlog?

Sem iz Celja. In ne vem, če je pri nas kakšna trgovina Kappa. A jo imamo?

O to pa res ne vem. Če imate Supernovo pol verjetno bi znala bit not. Kappa sem omenila le zato ker sem tam res najdla trenerke za 25 e…Intersport so že 50e…..saj danes ko sem šla so cenejše že vse pobrane. Hervis jih tud ma še nekaj. No toliko za vsak slučaj če vas zanima.
Lp

New Report

Close