Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oblačila za močnejše! je tega preveč ali premalo?

oblačila za močnejše! je tega preveč ali premalo?

Živjo.
Odprla bom podjetje z oblačili za močnejše postave, številke od 44-64.
Cene zelo ugodne, stvari sexi in elegantne, športne, spodnje perilo, pižame, hlače, jeans, krila in razni dodatki.
Preko spleta, kasneje če bom uspešna v roku pol leta še trgovina “v živo”.

Od ustanovitve me loči le še podpis z dobaviteljem, zato še vseeno majceno cvikam.
Se vam zdi, da je tega že dovolj v Sloveniji?
Vem da je bila trgovina evans in je propadla. Se ni dovolj prodajalo?
So sploh v Sloveniji ženske, ki imajo večje konfekcijske številke od naprimer 50?

Skratka, mislite da ima moja trgovinica prihodnost?
Hvala

Mislim, da je tega v Slo. premalo. Če že, vse skupaj zgleda, kot za stare mamce. Jaz ti želim VSO SREČO!!!

Kar pogumno.
Vse, kar je v ponudbi za močnejše je žakljasto, razvlečeno, brez domišljije, samo zdolgočaseni vzorci in modeli.

Le glej, da boš objavila naslov, kjer se lahko ponudbo vidi! (in kupi :))

Tudi jaz poznam urejeno gospo, (katero številko nosi ne vem, vem da ji vaga kaže krepko čez 100) ki pravi, da nikjer ne najde lepa oblačila v večjih številkah, tko da…

dobra tržna niša!

lp
srečno

Hvala!
Ja nič, potem pa zgleda podpis…

Podjetje je pripravljeno, spletna stran v izdelavi, če bo vse po načrtih, se v kratkem javim :))

bom vesela še kakšnega mnenja.

Glej, da takoj javiš naslov spletne trgovine, prvo stranko že imaš. Če bodo seveda oblačila prijetna na pogled, ne sama sintetika in seveda za normalne cene.

Vsekakor premalo oblek v teh velikostih – oblek, ki bi bile lepe, modne, živahnih barv. Je sicer že nekaj let od tega, kar sem rabila konfekcijo 44, ampak takrat je bila umetnost dobiti nekaj v tej številki, pa da ni bilo žakljasto, poliestrsko ali pa črno, rjavo, sivo.

le sporoči kontakt, ko boš začela, zelo verjetno te bo veselih cel kup ljudi. ker v tegovinah se da kmalu obupat.

Ampak res glej, da to ne bodo obleke kot so ti napisale že punce zgoraj. Se spomnim, da sem včasih , ko smo še hodili v ITA. tam večkrat občudovala okrogle mlade in malo manj mlade ženske, ki so bile ZELO moderno oblečene, ne pa tisto, ker se prodaja pri nas. Sem namreč prepričana, da bi se marsikatera opogumila in se ,,šmeki,, oblekla, če bi le imela kje nabaviti take stvari – ne glede na mnenja modnih ,,strokovnjakov,,.
Kar pogumno!!!!!

U neee, jaz tudi ne maram sintetike. :))

Cotke so živih barv, resnično moderne, veliko zelo sexi, cene čisto normalne, materijali pa vse od viskoze do bombaža.

Punce, lahko mi daste svoje maile, da vam javim, ko bo trgovina online, če želite.

Ali se javite na: [email protected]
Obljubim, da bom vsaki posebej javila.

Jaz te res komaj čakam.
Ker sintetiko je res težko nosit, predvsem poleti, naravne materiale pa se težko dobi.

Pa glej, da boš nabavljala hlače brez žepov, ker so samo take hlače lepe na hruškasti postavi in da boš omogočila tudi K velikosti, da hlač ne bo potrebno krajšat. Pa A kroje, ki se ne začnejo že pod prsmi, ker potem izgledamo kot noseče. Pa majice z lepimi dekolteji, ker pokazat pa imamo velikokrat kaj. 🙂

Enako. Komaj čakam. Imam pa cifro 50.

Ti puščam svojega:
[email protected]

Tega je v Sloveniji še premalo. Zadnje čase je sicer nekaj več izbire, kot je bilo včasih, še vedno pa je vsaka novost dobrodošla.
V Evansu sem bila samo enkrat pa mi roba ni bila niti malo všeč, pa še precej drago. V mestu je bila ena italijanska trgovina za močnejše, ampak ko sem videla cene v izložbi, v trgovino sploh nisem šla. Nekaj izbire ima Vögele, pa Ca. Kakšne lepe hlače ali lep pulover je pa že loterija. Če že najdem kakšno lepo bluzo, ima na prsih našite žepe, ja, ravno to še rabim tam. Skratka, kar pogrešam, so normalna oblačila za ugodno ceno 🙂

V Evansu ni bilo niti ene stvari, ki bi bila meni všeč. Tako kupujem zdaj preko Neckermann kataloga. Komaj čakam, da odpreš.

Še ena, ki komaj čaka, da odpreš. Tega je v Slo res premalo še posebej če ne živiš v Lj in okolici. Upam, da bom lahko kmalu kaj naročila 🙂

Punce, maili mi dežujejo.
:))
Upam, da bo res šlo kot kaže, ampak nikoli ne veš, dokler nisi tam.

Kdor pa ne reskira, ne profitira, pravijo 🙂

MOGOČE BI ŠE ZA OTROKE POSKUSILA???(ups Caps Lock) mi imamo malo bolj okroglega otroka 136/ 36kg in nikjer ne dobimo hlač.
Hvala.

Dobro, ampak tiste velike številke so pa – pa kakorkoli že obračaš – RES težko seksi, no. :o)

Sicer poznam to področje, pri nas se da dobiti tudi luštne kose, je pa res, da je izbira precej okrnjena, tako da bo dodatna ponudba prišla še kako prav – to itak vedno pride, konkurenca mora biti. :o) Tako da kar pogumno.

Pa še na moj naslov lahko podatke, prosim – mail je v imenu.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Prav gotovo je to tržna niša. Poznam kar nekaj starejših, ki imajo res velike probleme, da karkoli najdejo. Že nakup ženskega puloverja je problem, govorim pa o kvalitnem puloverju iz naravnih vlaken. Včasih jih je delala Rašica, zdaj so to le še spomini. Nobene izbire. Razen če si kupiš moškega.

Glej, glej kolk debelih. Pa saj vendar beremo tu gor kako ste vse šlang in športnice in bla bla bla…..

Bravo in še enkrat bravo in lepo prosim, da takoj, ko boš zaštartala, objaviš tu gor kontakt. Sem za!!!

Realno gledano, ženska, ki ima cca 100 kil v nobeni cunji ni seksi.

kako, da ne…? Grem stavit, da ima Ines iz Kmetije blizu 100 ali pa še kakšno več, pa vsi pravijo, da je seksi…
Meni sicer ni všeč, pa ne zaradi kil….

Bravo. Komaj čakam na odprtje. Javi na MON.

New Report

Close