Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek in kaj ste danes dobrega skuhali

in kaj ste danes dobrega skuhali

Ker je zunaj tako snežno in belo, je prav fino v kuhinji. Pri nas je danes za kosilo gobova juha in narastek iz pšeničnega zdroba.

Dober tek tudi vsem vam, karkoli že jeste!

naredite narastek. ne bi rada šla v trgovino. Zdrob pa imam 🙂

ričet, po kidanju snega se prileže………..

kislo zelje in krvavice

Moder je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Čisto preprosto:

1 l mleka
9 žlic pšeničnega zdroba
2 jajci
1 žlica masla
3 žlice sladkorja
2 vailija
kompotovo sadje ali zmehčano sveže sadje (jaz sem danes naribala 2 malo večji jabolki)

Zdrob skuhamo v osoljenem mleku.

Ko se ohladi primešamo maslo, rumenjake, sladkor, vanilin in sneg beljakov.

Pekač (20×30) obložim s peka papirjem in vlijem eno plast zdroba, plast sadja, potem pa še ena plast zdroba. Pečem 50 minut pri 220 ° C.

Dober tek!

Kurjo juho z ribanim testom,pomfri in čevapčiče,zraven zeljeva solata,na koncu jabolčni štrudl. čevape za sina,štrudl zame! 😉

še nč, ker je šele pol 14. pomoje bova v sparu obiskala menzo

Eh, jaz sem pa dobila na forumu idejo za krompirjev golaž. 🙂 Tako da bo kar to.

A ti to resno? Bljak.

Jaz nič,je pa zato mož skuhal slastno rižoto ,zraven pripravil skledo dobre solate…..hvala možek:)

A ti to resno? Bljak.[/quote] zelo. najprej shoping, pol kosilo.

A ti to resno? Bljak.[/quote] ravno včeraj ( poišči sama) je bila tema, da folk je največ v mercatorju in drugih gostilnah tako, da očitno nisi ena izmed njih.

kosilce ob 12 in vegeta?

pa ne mi govort, da boste danes vsi preživeli tako lep dan doma za štedilnikom. ven z otroci se pojdite smučat pa na kakšno kosilce vmes. mi gremo nekam v okolico na kakšen hrib, repco, krvavice in žganci. pridemo domov šele pozno popoldne.

Ma kaki! Kosilo bo za slabo urco skuhano, ravno v času počitka tamale, potem gremo pa ven. Smučamo sicer ne, gremo se pa valjat po snegu in na obisk.

pa ne mi govort, da ste ob dveh popoldne se kar doma? otroke bi na tako lep dan odpeljali smucat ze zjutraj! da te ni sram.

pa ne mi govort, da ste ob dveh popoldne se kar doma? otroke bi na tako lep dan odpeljali smucat ze zjutraj! da te ni sram.[/quote]

Tebe mama tud ni peljala že navsezgodaj?…..Sram jo bodi!!!!

zakaj dvojina? kaj pa otroka, kje bosta otroka jedla?

mi smo jedli goveje zrezke v omaki, pražen krompir, kislo repo. zdaj pa sem dala kuhat fižol, da bo za večerjo fižolova mineštra

pa ne mi govort, da ste ob dveh popoldne se kar doma? otroke bi na tako lep dan odpeljali smucat ze zjutraj! da te ni sram.[/quote]

kdo pravi, da me ni?

pa ne mi govort, da ste ob dveh popoldne se kar doma? otroke bi na tako lep dan odpeljali smucat ze zjutraj! da te ni sram.[/quote]

kdo pravi, da me ni?[/quote]

Potem pa ne vem ,zakaj sta že nazaj……otroke treba cel dan zunaj imet:)

kdo pa pravi, da nismo se vedno zunaj?

kdo pa pravi, da nismo se vedno zunaj?[/quote]

zunaj se treba igrat z otrocmi,kepat,delat snežake,ne na compu viset…..groza,kakšni starši:)

mogoce pa sem invalid, si pomislila?

mogoce pa sem invalid, si pomislila?[/quote]

seveda sem,zdej pa tuhtam kakšne vrste invalid bi lahko bil….torej;zunaj si lahko,na compu tudi,snežaka ne moreš delat,kepat se ne moreš ,hmmm…….js bi izbrala kategorijo-čustveni invalid:)……zadela?

a,mi lahko katera razloži, kaj je z vami,da se za brez veze pikate.A ste v resnici tudi take…ne verjamem.Si ne predstavljam ,da imam prijateljico,sosedo ali znanko ,da bi mi vedno govorila kako delam narobe ,kako lahko jem v šparu,kako narobe vzgajam otroke itd.,…ja vem ,da ima vsak svoje mnenje ,ampak velikokrat zgleda ,kot podj…..vanje

seveda.

si zdaj srecna? ti je prislo?

New Report

Close