Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko žensk živi v zmoti..

Koliko žensk živi v zmoti..

oz, dokazano je, da G-točka ne obstaja, ampak je samo plod ženske domišljije)

ja ja dream on 🙂


aha, še ena ki jo ima? v zadnjih letih je še mene par žensk skušalo prepričati kje jo imajo, in bolj ko sem jo iskal, manj mi je bilo jasno….no, nova raziskava je pokazala, da sem vseskozi imel prav

Majhen tič pa ni plod ženske domišljije, ampak kruta realnost, kajne?


daj si preberi članek, potem pa se muči s tem kako mali je moj tič

A ni zanimivo kolk moški znanstveniki vedo o tem?

Sem tud jaz brala 1x odgovor nekega priznanega ginekologa, moškega seveda, ki je pravil, da ne obstaja. Pa sem mu najstniško vrjela in se smejala vsem ženskam, ki so se o tej točki kje pogovarjale na forumih.
Potem pa jo naenkrat ob primernem trenutku spontano odkrijem pri sebi… In je bilo posmehovanja drugim ženskam konec-> prišel je užitek 🙂
Tko da… da je ni, lahko trdijo le moški zato, ker niso ženske in nimajo pojma kako smo zgrajene in funkcioniramo in pa tisti, ki so fouš, da imamo gumb za užitek na 2 mestih 🙂

In najbolj svetsko je, ko “vklopiš” oba gumba in doživiš tak orgazem, da skor omedliš 🙂 mmmmmmmmmm

a si ti funkcionalno nepismena? si prebrala, da sta v raziskavi sodelovali najmanj dve ženski znanstvenici in 1800 žensk?

Bravo, Ernst, ker on je imel prav! In pri meni res leži na tem mestu. Ima tud obliko oz. neko strukturo (ne morm rečt, da je lih fižol). In preverjeno je ta bunkica mesto užitka, poleg ščegija, seveda 🙂

Zanimivo, ko v članku piše večrat, da niso mogli potrditi, niso mogli dokazati. Nikjer pa ne piše, da so ovrgli. Men nič kaj prepričljivo ne deluje ta članek.
No, mogoče pa je res vse ženske nimajo ali pa zgolj žive (kot sem sama nekoč) v prepričanju, da je ni. Jaz sem jo našla in z njo zelo zadovoljna, kaj si pa drugi mislijo, mi pa dol visi 🙂

Bravo, Ernst, ker on je imel prav! In pri meni res leži na tem mestu. Ima tud obliko oz. neko strukturo (ne morm rečt, da je lih fižol). In preverjeno je ta bunkica mesto užitka, poleg ščegija, seveda 🙂

Zanimivo, ko v članku piše večrat, da niso mogli potrditi, niso mogli dokazati. Nikjer pa ne piše, da so ovrgli. Men nič kaj prepričljivo ne deluje ta članek.
No, mogoče pa je res vse ženske nimajo ali pa zgolj žive (kot sem sama nekoč) v prepričanju, da je ni. Jaz sem jo našla in z njo zelo zadovoljna, kaj si pa drugi mislijo, mi pa dol visi :)[/quote]
madona, ti si pa prenesla g-točko oz njen ne-obstoj na duhovno raven….nihče ne more dokazati da Bog je, prav tako pa nihče ne mored dokazati , da Boga ni…..s tem da ti v članku lepo piše (na vrhu), da je g-točka izmišljotina..in enako trdim jaz, ker je še pri nobeni ženski nisem otipal, pa mi verjemi da sem jo iskal s prsti na tistem famoznem pasu 2-3 cm znotrja vhoda v nožnico..je pa res da ženske različno reagirate na draženje tega dela s prsti….sam to je bol psihološke narave, kot pa posledica “g-točke”

Jaz sem svojo G točno tudi našla, samo je tak čuden občutek, ko sem jo poskusila stimulirat, prej neprijetno kot da bi pasalo. Tako da po moje obstaja, ni pa nujno, da je pri vsaki vir neznanskega užitka.

Bravo, Ernst, ker on je imel prav! In pri meni res leži na tem mestu. Ima tud obliko oz. neko strukturo (ne morm rečt, da je lih fižol). In preverjeno je ta bunkica mesto užitka, poleg ščegija, seveda 🙂

Zanimivo, ko v članku piše večrat, da niso mogli potrditi, niso mogli dokazati. Nikjer pa ne piše, da so ovrgli. Men nič kaj prepričljivo ne deluje ta članek.
No, mogoče pa je res vse ženske nimajo ali pa zgolj žive (kot sem sama nekoč) v prepričanju, da je ni. Jaz sem jo našla in z njo zelo zadovoljna, kaj si pa drugi mislijo, mi pa dol visi :)[/quote]
madona, ti si pa prenesla g-točko oz njen ne-obstoj na duhovno raven….nihče ne more dokazati da Bog je, prav tako pa nihče ne mored dokazati , da Boga ni…..s tem da ti v članku lepo piše (na vrhu), da je g-točka izmišljotina..in enako trdim jaz, ker je še pri nobeni ženski nisem otipal, pa mi verjemi da sem jo iskal s prsti na tistem famoznem pasu 2-3 cm znotrja vhoda v nožnico..je pa res da ženske različno reagirate na draženje tega dela s prsti….sam to je bol psihološke narave, kot pa posledica “g-točke”[/quote]

Je mogoče niso mele, kaj naj ti rečem. Sej pravim, da ni rečeno, da pri vseh obstaja. Jaz ne vem, nisem tipala nobene ženske vagine, poznam pa zelo dobro svojo 🙂

Zato lahk le rečem, da obstaja pri MENI na tem predelu neka posebna struktura pri draženju katere, mi pride. In pride mi pri draženju LE te točke, ščegija se niti ne dotikam. Če pa se dražita ščegi in ta točka skupi, mi pa pride tolk močno, da me odnese.

Sem ženska, sem se že xyz krat raziskala in vem, kako funkcioniram. Tko da en moški al pa nek znanstveni članek, me v svoje ne prepričate več. Že dost me je takrat tist ginekolog, ki sm mu slepo vrjela, da ve.


Lepo, da si se v novem letu odločil tolažiti s takimi instant raziskavami. Manj boli kot dejastvo kratkega penisa, nesposobnosti zadovoliti žensko ali karkoli je tebe oviralo pri tem, da bi pri ženski našel G točko. Zaradi mene se lahko imenuje kakorkoli hoče, važno,da nas pripelje do ekstaze. In verjemi mi, da pravi moški jo najde. In to tako paše……:)))


Lepo, da si se v novem letu odločil tolažiti s takimi instant raziskavami. Manj boli kot dejastvo kratkega penisa, nesposobnosti zadovoliti žensko ali karkoli je tebe oviralo pri tem, da bi pri ženski našel G točko. Zaradi mene se lahko imenuje kakorkoli hoče, važno,da nas pripelje do ekstaze. In verjemi mi, da pravi moški jo najde. In to tako paše……:)))[/quote]

Kings College je zate kvazi institucija, ki opravlja kvazi raziskave? malo si preberi, pa komentiraj

ljubček g-man
pa si našel tudi raziskavo tega inštituta , teh raziskovalcev na to temo mogoče??????
Daš link na raziskavo, kajti jaz je ne najdem.
aja, s je mogoče v tej kombinaciji pa ni??


sem ti nalimal malo višje povzetek te raziskave, če ti to ni dovolj si boš pa že sama poiskala nadaljne informacije….lahk pa te tud jaz pregledam in ti dokažem)

Kak je tale g-man smešen 😀 Me zeloooo na nekoga spominja 🙂 In sicer na mavričnega, ki vedno neki o ženskah piše in misli, da ima prav in vse ve, vidi pa ne 5 cm pred nosom, da bi ugotovil, kako se moti.

Pa srečno 2010!


Lepo, da si se v novem letu odločil tolažiti s takimi instant raziskavami. Manj boli kot dejastvo kratkega penisa, nesposobnosti zadovoliti žensko ali karkoli je tebe oviralo pri tem, da bi pri ženski našel G točko. Zaradi mene se lahko imenuje kakorkoli hoče, važno,da nas pripelje do ekstaze. In verjemi mi, da pravi moški jo najde. In to tako paše……:)))[/quote]

Kings College je zate kvazi institucija, ki opravlja kvazi raziskave? malo si preberi, pa komentiraj
[/quote]
Miško, pomiri se. Očitno si našel nekaj, kar ti paše, ker boža tvoj ranjeni ego, ker ti je očitno ne boš nikoli našel (sedaj imaš razlog več, da je sploh ne boš več iskal – boge tvoje ženske). Ampak če bi podrobno prebral kar si pripel, bi videl, da piše, da niso našli. Kar ne pomeni, da ne obstaja. Če samo pogledaš odgovore na svoj post, vidiš, da nekaj je na tem. Očitno ni potrebno, da je fizično otipljiva točka, vendar stimulacija na pravem mestu pomaga, da ženske doživimo vrhunec. Mi je pa zanimivo kako zagrizeno napadaš vsak kontra odgovor “tvoji” raziskavi.
Iz tvojega povzetka sklepam, da so vsi ti silni znanstveniki samo spraševali dvojčice ali jo imajo ali ne. Pa nisi pomislil, da tiste, ki so trdile, da je nimajo, še niso bile zadovoljene tako, da bi vedele, da jo imajo? Vse tiste, ki pravimo, da jo imamo, točno vemo kje nam “utripa” pri res dobrem orgazmu, torej….. Nasvet: najprej kakšno žensko spravi do orgazma, pa potem pametuj. Take (še vedno trdim) instant raziskave pa so samo voda na mlin takim nesposobnim moškim kot si ti sam, da se še naprej ne potrudijo zadovoljiti ženske.

Kings College je zate kvazi institucija, ki opravlja kvazi raziskave? malo si preberi, pa komentiraj
[/quote]
Miško, pomiri se. Očitno si našel nekaj, kar ti paše, ker boža tvoj ranjeni ego, ker ti je očitno ne boš nikoli našel (sedaj imaš razlog več, da je sploh ne boš več iskal – boge tvoje ženske). Ampak če bi podrobno prebral kar si pripel, bi videl, da piše, da niso našli. Kar ne pomeni, da ne obstaja. Če samo pogledaš odgovore na svoj post, vidiš, da nekaj je na tem. Očitno ni potrebno, da je fizično otipljiva točka, vendar stimulacija na pravem mestu pomaga, da ženske doživimo vrhunec. Mi je pa zanimivo kako zagrizeno napadaš vsak kontra odgovor “tvoji” raziskavi.
Iz tvojega povzetka sklepam, da so vsi ti silni znanstveniki samo spraševali dvojčice ali jo imajo ali ne. Pa nisi pomislil, da tiste, ki so trdile, da je nimajo, še niso bile zadovoljene tako, da bi vedele, da jo imajo? Vse tiste, ki pravimo, da jo imamo, točno vemo kje nam “utripa” pri res dobrem orgazmu, torej….. Nasvet: najprej kakšno žensko spravi do orgazma, pa potem pametuj. Take (še vedno trdim) instant raziskave pa so samo voda na mlin takim nesposobnim moškim kot si ti sam, da se še naprej ne potrudijo zadovoljiti ženske.[/quote]

za tvoje dobro upam, da znaš bolje seksat kot brati…ker če še seksaš tako zanič kot bereš…bošček ti, bošček on


Miško, pomiri se. Očitno si našel nekaj, kar ti paše, ker boža tvoj ranjeni ego, ker ti je očitno ne boš nikoli našel (sedaj imaš razlog več, da je sploh ne boš več iskal – boge tvoje ženske). Ampak če bi podrobno prebral kar si pripel, bi videl, da piše, da niso našli. Kar ne pomeni, da ne obstaja. Če samo pogledaš odgovore na svoj post, vidiš, da nekaj je na tem. Očitno ni potrebno, da je fizično otipljiva točka, vendar stimulacija na pravem mestu pomaga, da ženske doživimo vrhunec. Mi je pa zanimivo kako zagrizeno napadaš vsak kontra odgovor “tvoji” raziskavi.
Iz tvojega povzetka sklepam, da so vsi ti silni znanstveniki samo spraševali dvojčice ali jo imajo ali ne. Pa nisi pomislil, da tiste, ki so trdile, da je nimajo, še niso bile zadovoljene tako, da bi vedele, da jo imajo? Vse tiste, ki pravimo, da jo imamo, točno vemo kje nam “utripa” pri res dobrem orgazmu, torej….. Nasvet: najprej kakšno žensko spravi do orgazma, pa potem pametuj. Take (še vedno trdim) instant raziskave pa so samo voda na mlin takim nesposobnim moškim kot si ti sam, da se še naprej ne potrudijo zadovoljiti ženske.[/quote]

za tvoje dobro upam, da znaš bolje seksat kot brati…ker če še seksaš tako zanič kot bereš…bošček ti, bošček on[/quote]
o, midva se imava precej dobro. Naj te ne skrbi zame. Ne glede na to kako berem (si se vprašal kako je s tvojim razumevanjem prebranega?), je moj partner našel mojo točko. Ti pa vseeno želim,da bi vsaj enkrat uspel zadovoljiti žensko. Mogoče boš tudi sam precej manj napet.

za tvoje dobro upam, da znaš bolje seksat kot brati…ker če še seksaš tako zanič kot bereš…bošček ti, bošček on[/quote]
o, midva se imava precej dobro. Naj te ne skrbi zame. Ne glede na to kako berem (si se vprašal kako je s tvojim razumevanjem prebranega?), je moj partner našel mojo točko. Ti pa vseeno želim,da bi vsaj enkrat uspel zadovoljiti žensko. Mogoče boš tudi sam precej manj napet.[/quote]

no , še ena seksualno nefunkcionalna ženska….tvoj fant pa je seksualni fenomen, našel je tisto kar ne obstaja))) bravo za vaju


hahahahhaha sem skor na tlapadla od smeha

Pa še kako obstaja točka G. Sicer ne na vidnem mestu, je pa v možganih. In nekateri je celo življenje ne najdejo. Žal.

ti miško tole zadevo jemlješ čist preveč osebno … očitno imaš res težave, pa ne s točko G …

New Report

Close