Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek RTV SLO oddaja leto 2009 – katastrofa

RTV SLO oddaja leto 2009 – katastrofa

Zdajle sem si pogledal tole čudo od oddaje.
Takšne katastrofe pa še ne. Prisljeno, negledljivo, živčno! Skaknje v besedo, čisto vsak prispek so prekinili dopisnike! Hitimo, hitimo, da nam ne zmanjka časa (ja pa sej so vnaprej vedeli, pa saj so vsi neki veliki profesionalci) teme so kar malo sebi namen. brez rdeče niti (Vlasto Jeseničnik so živčno prekinjali potem pa . Čista zmešnjava v studiu, brez repa in glave, nametano.

Sam ne vem, takšen pomp in samohvala RTVja. Tolk prekinjanja še nisem doživela, živčna Mancase zapletala in je spreminjala izraze kot tužna lutka.

Scenografija kričeča, voditelja pa nista bila ravno uskladna (en visok, druga pritlikava, pa čeprav v čevljih, v katerih je komaj stala, kaj šele hodila).

Ne morem pomagat, ampak tole bilo porazno!

Voditeljica Manica se je tako strahovito spakovala med intervjujem, ki naj bi bil krona oddaje, da , če bi jo sogovornik videl, bi ušel. Izgledala je kot žalostna karikatura klovna, ne morem pomagat. popolno razočaranje.

Od Bobovnika sem več pričakovala.

Tudi meni se je oddaja zdela katastrofalna!

nova
Uredništvo priporoča

Tale Manica je gledljiva samo na dnevniku, ko pač bere s trotel bobna in se ne more pačit, kot se je v tej oddaji. Tudi mene je razočarala oddaja nasploh.

Jaz sem gledal v petek in sem bil neprijetno presenečen. Usedeš se pred Tv in pričakuješ nek pregled, potem pa…
po 2 urah sem bil čisto razštelan, živčen , vse je bilo kr neki.

Pa sem pričakoval več od Bobovnika,
Manica pa ni vredna imena voditeljica. Po vseh letih in desetletjih, da takole “vodi” oddajo.

Ja pa naj da prostor komu drugemu! Non stop ista faca in jecljanje, kriljenje z rokami in živčen ton glasu.

baje jim rejtingi pdajo. le zakaj?

Velecenjena Manica, ki se je promovirala po vseh možnih RTV odddajah je pač , bi človek milo rekel, častihlepna in (kot imajo angleži lep izraz – overconfident.

Težava je v tem, da ima očitno dovolj visoke zveze, da je ne dajo stran z ekrana, amapk posiljujejo nas z njo non stop.

Vrnite nam Mojco Širok, za pregled pa angažirajte Dejana Ladiko!

Ne morem verjet, da je Bobovnik del te burke, ker točno to je ta oddaja bila!

Manica je spominjala na klovna s tistimi usti. Hodila je ikomaj, ko se je usedla na stol, pa nskoraj ni dosegla tal. Kot kmetica, ki ji obuješ rdeče salonarje.

Ja, dama se rodi. In dame ne naredi obleka.

Slišim, da bodo naredila ZOPET veliko scensko prenovo. Baje bodo zamenjali grafično podobo Dnevnika in drugih informativnih oddaj. Baje jih je po gledanosti prehirtel še celo Svet na kanalu A ! ha, ha, ha!!

Ja, in namesto, da bi zamnjali vsebino in morda kakšno odsluženo voditeljico, bodo raje spremenili barvo. To bo pomagalo!!!

Saj itak plačamo mi, a ne?! Ja, dejte nam še več Manice in še bolj jo namažite! To bo kvaliteta zrasla! oj, Butale Butale!!

Nej kdo pove tejle važni Manici, da naj prekriža noge (in da ne izgleda tako dobro, kot milsi). In naj ne vzdihuje toliko:)

Oddaja je bila katastrofalen kolaž prispevkov brez rdeče niti. zaradi skakanja iz teme na temo ni bilo občutka pregleda. Ni bilo opazne časovne rdeče niti ,niti vsebinske.

Ne mrem pomagat, ampak tale Manica tako prekinja goste in ostale novinarje, da jo je zelo težko poslušati. kako glasno vdihuje, ko človek še govori. O pačenju z usti sploh ne govorim. Uh, ja pa še moteče kriljenje z rokami…

pa dajte nam že nekoga drugega za gledat! Dost je mamo!

Meni se je pa zdelo, da sta hotela narediti piramidasto verzijo galuluničevega šova!

Še tribuno sta imela, samo da sta jo napolnila z vojaki, ki niso imeli izbire!
HUh, sveta preproščina!

Tega se ni še nihče spomnil1 Poklicat vojake, da ti zasedejo tribuno in ploskajo na ukaz! Boljše publike si ne bi mogel želeti!
Genialna poteza!

Oddaja je prekipela čez rob.
O vsebini je veliko žezgoraj povedanega.
Jaz pa bom dodal še nekaj misli o vizualni podobi.
Ne moreš gledat take razlike v velikosti, ali gledaš Bobovnika pod stropom ali rdeče kričečo Manico nekje pod sredino ekrana. Obleke ne bom komentiral, poglejte si njen dekolte:).

Obleka stoji Bobovniku kot ulita, stilistkam pa pri Manici več sreče prihodnjič. Scenografija je bila obupno kričeča, rdeča obleka od Manice pa je preveč kričala po pozornosti, ki bi morala biti porazdeljena med voditelja.

Predvsem pa morata biti voditelja usklajena, ne pa da je med njima cel meter razlike!

Oddaje sicer nisem gledala in ne morem soditi.

Vendar pa imam pri tem postu občutek, da vse piše ens sama, ena in ista oseba, vsakokrat seveda pod drugim vzdevkom. V čem je fora?


Ja, pa še nekaj utrinkov iz Trenj! Dirigiranje tribune, ha, ha!!!

Pa si poglej oddajo, morda boš potem razumela zakaj nas je toliko tukaj!
Sicer pa smo to temo že imeli.

Evo Titi, še preden sem prebrala tvoj post, sem tudi jaz pomislila, da je vse poste napisala ena oseba.
Tudi jaz žal nisem gledala oddaje, tako da sem ne morem prispevati svojega mnenja. Mi je pa hecno, da ima toliko oseb enako mnenje.

Titi, In ti it, meni je pa čudno, da se vtikata vidve, ki je nista gledali, diskusija pa teče celo popoldne in očitno so tisti, ki so gledali povedali svoje mnenje.
najprej si jo poglejta, potem pa komentirajta, a prav?

Če je toliko ljudem oddaja zanič, potem mora biti pomota, al kaj?

Jaz sem pa gledala oddajo, ampak ob branju teh postov imam enak občutek kot Titi in ti it.
Kaj pa zdaj?

Btw, prispevek res ni bil vrhunski, ampak vidi se, da sta ga avtorja delala prizadevno in s srcem. Nekaj ur retorike pri Ajdi Lesjak ali Nataši Dolenc bi Manici zelo koristilo. Kar ne pomeni, da avtorjema ni uspelo narediti putpurija dogodkov za leto 2009.

Oddaja je bila slaba in Manica tudi.
Super da sta delalas srcem , amapak na koncu šteje rezultat.

p.s. Meni se zdi, da je Titi stopila v akcijo(gledalka, ti it). Palica ima dva konca;)

Manica je dobila že dovolj ur retorike in še marsičesa, čas je za koga drugega!

Manica je prišla v službo (in na net) 🙂

O kateri oddaji govorite? Toče naslov, prosim,da jo pogledam v RTV arhivu.
Hvala

sem poskusila gledati … pa se mi je prekinjanje “dopisnikov” in nekam zelo visok ton Manice zdelo čisto neprofesionalno in negledljivo. Saj se stvari da narediti tudi z občutkom … Če kdo ne sliši, lahko da televizijo bolj na glas. Tehniko bi menda ja lahko sprobali že pred oddajo …
Nehala sem gledati po 5 minutah. Pa mi je škoda, ker imam tovrstne preglede rada.
Če mene vprašate, pompozno ni “in” … je prej “out” … če bi hotela pompozni pregled leta, bi preklopila na kakšno komercialno tv …

Žal se ti slabo dozdeva 😉 Mene pač ni sram pisati pod svojim stalnim vzdevkom in nimam nobene potrebe po spreminjanju le-tega in potrjevanju svojega mnenja. oddaje pa še vedno nisem pogledala, ker enostavno nimam toliko časa.

New Report

Close