Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Riževi vaflji – ali redijo?

Riževi vaflji – ali redijo?

Mi lahko katera pove, če pojem celo vrečko riževih vafljev (100g), ali to redi?
Nenormalno sem požrešna in sem se pravila na ta “stiropor”, okus ni ravno najboljši, tako da če to tudi redi bom raje ostala pri čokoladi 🙂

Hvala

dobri so tisti s čokolado in kokosom, v DM-ju.

A ti redijo?

ne vem, jaz jih obožujem, po mojem glih za hujšanje niso, če je gor čokolada. Ker so pa nasitni jih ne moreš pojesti celo vrečko.

Mislim, da ima en vafelj cca 30 kcal. Niti ni ne vem kako veliko.

riževi vaflji imajo visok GI (glikemični indeks), tako da jih Montignac ne priporoča. Kot zaradi visokega GI tudi ne priporoča kokic, za katere sem bila prepričana, da so “dobra” hrana

Tisti s čokolado so debelejši in še čokolada nanese nekaj – tisti imajo 70 kcal 😉

To pa ni več zanemarljivo – poješ tri in je 210 kcal…

Jah, od enega ali dveh vafljev se ne bo noben zredil. Cel paketek (100 g) ima pa več kalorij kot kruh.

Kakšna neumna vprašanja so to?!

Če jih boš pojedla več, kot jih lahko pokuriš, potem redijo.
Če boš pokurila še več energije, kot ti jih da ta stiropor, potem boš zraven še shujšala.

Noben živ bog ti ne bo znal povedat, a jih boš pojedla preveč ali premalo glede na tvojo porabo.

To mi je vse jasno, samo ker nisem “debela” in nikoli ne hujšam, ne vem, ali ti vaflji redijo ali ne.
Ker če so zelo “škodliji” bom pojedla raje čokolado in uživala zraven.
To sem si kupila samo, ker sem res nenormalno požrešna in me od jabolkov že zelodec boli. Sej me bo požrešnost minila in bom spet normalna

so pa blagi za želodec. tako da so iz tega stališča za tiste s problemi z želodcem stokrat boljša izbira kot jabolka, čokolada, kruh ali kar je še tega.

odvisno od tega kaj boš gor na vaflje dala (majonezo,…)
in ali boš jih jedla po ali namesto kosila

:-)))))

malo seje treba tudi nasmejati…………….

New Report

Close