Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek stanje vaših otrok pri 36,9 stopinj

stanje vaših otrok pri 36,9 stopinj

Zanima me, kakšno je stanje vaših otrok pri temperaturi 36,9 stopinj in kaj temu sledi (temperatura še pade, zbolijo). Pa kolikšna je normalna temperatura pri vaših otrocih?

Ne vem, ker take temperature nikoli ne namerim . Ko se na našemu otroku kaj pozna (da se upočasni in je videti slabše volje), je temperatura blizu 39 stopinj. Pred tem ga nič ne ustavi.

enako

pri taki temperaturi je stanje normalno

nova
Uredništvo priporoča

Pri tej temperaturi je imel moj otrok hude privide. Grozljivo, vam povem

za naše je to že kriza, nikoli nimata visoke vročine, in zanju je 36,9 že znak bolezni

Pri 36,9 je imel privide?

Jaz take temperature na otip sploh ne zaznam pri otroku. Pri 37,5 se mi ponavadi zdi topel in grem merit. Kako se potem razvija je odvisno od situacije.

ojoj, pri 39,6 je imel privide. Se oproščam. pri nas do 37,5 ponavadi ne občutimo spremembe. Opravičujem se za napako

Tamali se ponavadi tam od 36,8 dalje že slabo počuti, ima zaspane in motne oči, je brezvoljen- zanjga ta temperatura in navzgor pomeni da je bolan.
Tamala pa še pri 39 ponavadi normalno funkcionira.
Vedno pa oba pri 37 obdržim doma.

37 vročine nikoli ne namerim, ker jo pred 38 sploh ne zaznam oz. bi jo če ga prav namensko potipam.

KO pa gre na bolje zame ni 37 vročina nič posebnega in je posledica prevelike vneme mam za pokrivanje otrok in pitjem vročega čaja.

V fazi okrevanja pri tej temperaturi gremo na krajši sprehod in vedno vročina pade. Naslednji dan pa normalen lajf.


Ne razumem vprašanja, tistega dela v oklepaju. Seveda lahko temperatura pade, itz normalne na bolj normalno ali pa naraste.Nikoli nisem znanstveno spremljala otrokove temperature pod 37, ker v takšnem stanju še ni bolezni. Ker je povišana znak, da se telo bori z bacili in to je problem, ne pa sama temperatura.

Tako temperaturo namerim izjemoma, potem ko ga že skuha in gre stanje že na bolje. Na začetku ga pa ujamem tam nekje blizu 38. Je pa imel moj že 37.5 od samega norenja, sem enkrat tko za foro pomerila in pri zdravniku omenila.

Sem narobe prebrala. Sem mislila, da piše 39.6. Toliko ima naša pupa danes popoldne in zvečer.

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

to je za moje povsem normalna temperatura. naš zravnik pošteno natuli babnce, ki pri taki temp. otroke vlačijo v čakalnice. babnce sem napisala, ker moški tega ne počno.

New Report

Close