Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere snove manjka v telesu, če ti precej izpadajo lasje?

Katere snove manjka v telesu, če ti precej izpadajo lasje?

Trenutno mi kar precej izpadajo in nekje sem nekoč prebrala, da ti manjka nekih snovi v telesu. S kakšno hrano lahko to popravim? Vem, da je lahko tudi stres … ampak trenutno me zanima, česa v telesu primanjkuje. Hvala

Če je plešavost pri vas dedna, ni pomoči, tudi če imaš dovolj vseh snovi v telesu. Boš pač plešast – takšno je življenje.

katere snovi manjkajo..
katera snov manjka…

B vitamini

Lahko je hormonsko pogojeno, tudi pri ženskah. So pa tudi drugi vzroki, ne le pomanjkanje vitaminov…

mozno je,da gre za motnjo scitnice, torej snov v tem primeru bi bila hormon, s hrano pa ga ne bos mogla “prinest not”. Svetujem ti,da gres na pregled krvi. Se posebej,ce poleg izpadanja las opazas se kake bolecine v misicah, utrujenost, nemir,…

lahko izpadejo npr 1-3 mesece po hudem stresnem dogodku.

Silicija

Tudi po porodu lahko začnejo izpadat lasje.

Jaz ne jem več kruha, in sedaj mi tudi izpadajo lasje, manjka pa mi vitamin B.Jem kapsule Fitoval.

Silicija!

http://www.lekarnar.com/izdelki/silicijeva-prst-tablete

Priporočam.

jesen je,zato izpadajo lasje.do 100 las na dan je čist normalno.če ti raste podrastek (majčkeni laski),ne rabiš skrbet.verjemi,sem frizerka.

New Report

Close