Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LIDL – stanje zaloge v trgovini

LIDL – stanje zaloge v trgovini

Ali je v trgovinah Lidl možno po telefonu preveriti, če imajo iskani artikel še na zalogi? Ne najdem telefonske 🙁

Glede na to,da so danes zjutraj vse trgovine oblegane kot nore …
Kaj te zanima – ikebane so, drsalk malo, kombinezone so pokupili, nimajo vseh števil, tako stanje je bilo ob 8.45

Silikonski pekači za mafine, ki so bili v akciji prejšnji četrtek 😮

jez sem kupila ene drsalke, ko sem jih prinesla domov pa ugotovila da niso vredu. sme jih nesla nazaj pa niso imeli take št.v taki barvi, je bila full prijazna poklicala v druge najbližje prodajalne in se dogovorila da mi jih dajo na stran. ampak to je bilo lani.

Če bi objavili telefonsko številko (za npr. preverjanje zalog), bi po moje ena prodajalka lahko bla cel dan samo na telefonu … Najbrž zato številka ni objavljena.

Pokliči na infofon 080 28 60

Pa en lep dan želim, Joan

samo tam se nihče n eoglasi – oz. je zasedeno. En dan sem probal 30x… pa ni bilo nič.

Jaz sem na tej številki enkrat vprašala za eno reč in so pogledali v računalnik in povedali, da je na zalogi v Gornji Radgoni:) Ampak da ni problema, da mi lahko preskladiščijo v Ljubljano v BTC oziroma kamor želim. In potem so me poklicali, ko je bilo v Lj, da sem šla iskat.

Samo moraš bit vztrajna pri klicanju.

Iz izkušenj vam lahko povem, da tisto, kar je res dobro in ugodbno in kar reklamarijo na veliko, običajno ne moremo kupit. Oz. lahko kupijo tisti, ki so že navsezgodaj v trgovini, potem pa zmanjka. Ostali pa cel dan hodijo(hodimo) tja, da kupimo nekaj iz akcije – in ker tistega ni več, kupimo pač kaj drugega, po kar sploh nismo prišli.
Dobra poslovna poteza, ni kaj.

Jaz sem v četrtek zjutraj bila po silikonski pekač, pa ga ob 9h ni bilo več…sam okrogli in navadni..ne pa medvedka in ne rožic.

Dons sem bila ob 10h tam, in sem dobila zadnji komplet s ksilofonom, rokavic pa več ni bilo, niti veliko otalih stvari (so bile košare prazne, sam še cene nad njimi)

Drsalk pa je bila še polna košara, to mi je pa padlo v oči, ker je bila ful velika košara.

Govorim za Vrhniko.

V Kranju so v dveh minutah pobrali vse kombinezone.

oh končno ena številka za LIDL

lep pozdrav

pred enim mescem so v lidlu imeli vodno črpalko.
Zanima me če se da kje dobiti ,cena je bila okrog 50 evrov.

v naprej hvala na odgovoru.

Ko sem šla pogledat na Lidlovo stran za izdelke ker me je zanimalo nek novi izdelek, ki si ga moji dve hčerki res želita sem videla neko telefonsko ki je?

080 70 60

Svaka ti čast za vztrajnost da odgovoriš pet let kasneje.

New Report

Close