Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mirena – je katera sploh zadovoljna?

Mirena – je katera sploh zadovoljna?

Zadnje čase berem same kritike v zvezi z mireno, pa me zanima še mnenje tistih, ki so z njo zadovoljne. Osebno jih poznam kar nekaj, ki je ne morejo prehvaliti in tudi težav nimajo z njo.

Ker mi je ginekologinja zaradi težav priporočila mireno in jo v kratkem dobim, bi rada slišala še kakšno mnenje.

Hvala vsem in lp.

Jaz sem zadovoljna.

Ima mireno dve leti. Prva dva meseca sem malo “mazala” perilo, a ni bili sile, sedaj pa sem ful zadovoljna.

Jaz tudi.

Najboljša kontracepcija!

Tudi zadovoljna-zelo.Imam jo več kot eno leto in kot je rekla predhodnica,sprva je bilo “mazanje” perila,zdaj nič več nič.Super.

imam jo malo več kot leto dni. zadovoljna.

imam jo 4 leta, super je, drugo leto jo bom samo zamenjala

Jaz jo imam 3 leta. Zelo zadovoljna!
Prej imela KT, same težave. Tako da to ni isto, ene enačijo tablete z Mireno, ker sta obe hormonski. Vendar pri KT sem imela ogromno težav, pri Mireni jih nimam NIČ.

Jaz in to zelo. Sem jo vmes že zamenjala, ker jo imam skupno že šest let.
Jaz jo priporočam.

LP

Zakon. Končno zadovoljna, ne razmišljam o vložkih, kdaj na morje……….

Zelo zadovoljna.

Zate! Subjekt!

Zelo zadovoljna

Imam jo slabi dve leti, zadovoljna.

Slabo leto jo imam in sem zadovoljna!

Go for it girl!

Ravno včeraj sem jo menjala po petih letih in še malo. Zelo zadovoljna.

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/


Oprosti moji nevednosti, a kaj to o vložkih pomeni?

tudi jaz zadovoljna……….pa mož seveda tudi!

Tudi jaz zadovoljna 🙂 , adijo vložki,hmm o.b. pa bo po moje že zaradi mene propadel,saj jih sploh več ne kupujem,odkar imam mireno.

Ob vseh slabih mnenjih sem bila tudi jaz negotova in sem kar čakala kaj bo narobe…pa ni bilo nič. Tudi ginekolog se je čudil, da je toliko slabih mnenj.
Sem že pozabila, da jo imam.

Katastrofa, srečna sem ker sem jo dala ven.

imela mireno 2 leti,po 1.5 leta so se začele težave,pred 1mesecem pristala urgentno na gineku-mirena TAKOJ ODSTRANJENA-akutno vnetje maternice-že cel mesec na antibiotiku…po odstanitvi krvavela več kot 14 dni noro-krvavitev ustavljena s kontracepcijo sedaj je že bolje in se je stanje umirilo,tolk v vednost vsem za katero se odločate
lp

Za ne poznam:

Ne potrebujem več vložkov – ne velikih, ne srednjih, ne malih in tudi tamponov ne. Ker nimam menstruacije. Na mesec ali dva pride do manjšega izcedka in to je vse……… Konec nočne more: kdaj bo menstruacija, kolk me bo bolelo etc.

Punce a ste vse brez menstruacije odkar imate Mireno?
Jaz jo imam 1 leto in imam še vedno menstruacijo, drugače pa sem zadovoljna z mireno.

New Report

Close