Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poštarji – kakšna plača?

Poštarji – kakšna plača?

Samo iz firbca me zanima, kolikšna je plača poštarja? Ve kdo?

Hvala za odgovore.

Glede na to v kakšnih pogojih delajo,PREMALO!!!

Oh ja…

Nisem vprašala v kakšnih pogojih delajo, ampak kakšno plačo imajo. zanima me vsaj približen znesek.

nova
Uredništvo priporoča

Odvisno ali gre za pošto na vasi, v kraju ali mestu. Na vasi okoli 700 neto, 20 več ali manj, odvisno od delovne dobe. Lp

Sorry, ampak glede na postanke po kafičih in nacejanju so še preveč. že pred 4 leti sem gledal plačilno listo tipčka mal čez 30 let pa je bilo za današnjih 1000 €.

ja sej ja,sam to vidte,kateri so v gostilnah! ko pa delamo od 4:50 dalje,pa premečemo na tone pošte,pa gremo z motorjem ali avtom od hiše do hiše po dežju,snegu(ker ima malokdo spluženo ob 8 zjutraj),ledu,to pa noben ne vidi. pa napis “pozor hud pes” pred vrati tud noben ne vidi,ne?samo teh 800 € vsakega v oči zbada!!!!
dobr,da noben ne vidi drugih delavčkov,sploh tistih za cesto,ko 1 dela,5 ga pa gleda!
prokleta fovšija slovenska!!!!!

..dobr si napisou Poštar!

ali lahko postaneš poštar če imaš srednjo gostinsko šolo?

če bi mi dali 1000 neto nebi več delo pri pošti banda zafukana

ja lahko dobiš pa se ful iščejo zdaj norce ki bi to delali,zdaj je najboljši čas za poizkus če ti je zdaj super boš še dolgo

ja lahko . ni važno kakšno šolo imaš . če imaš samo osnovno šolo rabiš 5 let delovnih let službe kjer koli . rabiš potrdilo da si bil 5 let šlužbeno zavarovan da imaš 5 let delovne dobe . ali ali kot ti praviš srednjo gostinsko šolo . katero koli šolo več od osnovne šole . zelo jih rabijo prijavi se

Sem slišal da je 700 evrov gola neto osnova za začetnika.

Pošta čedalje težje dobi ljudi, zaradi neznosnih pogojev in mizernega plačila, zato ponekod že kar nekaj časa zaposlujejo ljudi iz bivše juge, kmalu niti ti več ne bodo hoteli.

New Report

Close