Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zavarovalnica Triglav

Zavarovalnica Triglav

Povejte mi, a ima še kdo težave s to zavarovalnico??? Vsi družinski člani, pet nas je imamo vsak po dva zavarovanja sklenjena pri njih, dva osebna avtomobila in pet tovornih vozil. Vedno, ko pride do primera, da morajo izplačati kakšen znesek, (ponavadi to niso visoki zneski) imamo komplikacije. Kar naenkrat nič ne štima in potem se postopek vleče v nedogled. A je to normalno???

mi smo zamenjali zavarovalnico , samo znajo kasirati, zastopniki prijazniiii ob sklenitvi in podaljšanju pogodbe, ob morebitnem izplačilu škode se skrivajo in lažno izjavljajo kako so v tujini”Vas pokličem”

Ja, za Triglav je to normalno, ker jim v podatkih nic ne stima oz imajo precej neurejeno in znajo velikokrat kaj zamesat, komplicirajo pa pri premozenjskih zavarovanjih.

Kar se pa tice izplacevanja skod, se mi zdi se najboljsi, posebno pri osebnih zavarovanjih. Drugi znajo komplicirat, ce nisi zaposlen in podobno, Triglav pa ne.

Seveda ni normalno. Jaz s Triglavom doslej same dobre izkušnje.

Tudi jaz imam s Triglavom dobre izkušnje. Kaj, će bi zamenjalo agenta? Poklicali na upravo in tam povedali svoje slabe izkušnje?

Še eden s samimi pozitivnimi izkušnjami. Meni niso nikoli nič komplicirali. Rešitev škode hitra in korektna.
Poskusi s pritožbo, če ne gre drugače.

Zavarovalnica Triglav?.Ne hvala, nikoli več!
Izplačalo dobili po dveh mescih pregovarjanja, ko smo zagrozil, da bomo dali zadevo v medije.

1x letno uveljavljamo škodo na parkirišču + do sedaj 2x točo in nikoli nobenega problema

New Report

Close