Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek shranjevanje gob

shranjevanje gob

Živijo!

Dobila sem narezane in očiščene jurčke. Ponavadi jih dam kar v skrinjo in jih kmalu porabim. Kakšen namen/smisel ima blanširanje. In kaj je blanširanje – da jih malo preverej? Kaj je bolje?

Hvala!

Blanširanje gob nima nobenega smisla, z njim izgubi vso vrednost, ki jo premore. Take, narezane, daš porcijsko v skrinjo.

R

če jih blanširaš, potem se ti v skrinji zamrznejo v eno tako ledeno gmoto, s katero potem med kuhanjem težko “operiraš” oz. jih moraš prej odmrzniti. Neblanširane in narezane pa ostanejo praktično v posameznih lističih in jih samo streseš v lonec in delaš z njimi, kar hočeš. Pri nas (moji, moževi starši, jaz) jih ne blanširamo nikoli pa smo vsi še živi s tem, da letno porabimo kar veliko gob (jurčkov).

Posebej lepe (čvrste, nečrvive) lahko narežeš po dolgem skozi vso gobo na cca 1/2 cm debele kose in te kose na pladnju zamrzneš v eni plasti – potem pa direktno na ponvi popečeš z obeh strani in je okusna priloga kaki pečenki ali podobno.

nova
Uredništvo priporoča

ITAK! Ni mi jasno kako so naše mamičke včasih vse to prekuhavale…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Nikakor blanširat, suhe narezane v skrinjo, lahko vrečke še malo pretreseš, ko so napol zamrznjene in jih potem lahko po eno pest vzameš ven in delaš kar hočeš.

Mi jih pojemo kar veliko (jurčkov in lisičk).

lp n

New Report

Close