Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek konec filma izgubljena v letalu

konec filma izgubljena v letalu

Včeraj na pop-u, sem zaspala. Kdo ve, ali so našli deklico in kje?

Mama jo je našla na letalu, letalski šerif je bil kriv in umre, ko mama sproži eksploziv na letalu, sozarotnico stevardeso aretirajo.
Tudi mož ni umrl po nesreči, so ga ubili, ker so rabili krsto.

deklica je bila uspavana v tistem prostoru za elektroniko, ki ga je šla pogledat stevardesa, ki je sodelovala s šerifom. Tam je bila tudi bomba.

nova
Uredništvo priporoča

Obupen scenarij, povsem implausible plot, igralci so se obojemu oddolžili z neobičajno bednim igranjem, kot da se že vnaprej zavedajo, kakšen crappity movie bo nastal.

Eden očitno mora zdaj biti ful pameten:) Ne vem, zakaj je tako implausible – tebi se očitno ni še kaj dosti zgodilo v življenju, da misliš, da so ene zadeve nemogoče. Še kaj hujšega je možno, brez skrbi:)

Meni je film ful všeč, Jodie je pa tako ena mojih najljubših igralk.

Se mi dogaja več, kot si lahko predstavljaš, vsekakor dovolj, da mi ni treba orgazmirat na tako trhle hollywoodske instant župce. Jodie Foster kot igralka si tega filma ne more šteti v svetlo plat svoje filmografije, ne glede na to, kako je razturala v Accused ali v SOTL.

Še ena, ki je je všeč Jodie Foster in ki ji je bil film – kljub neznosnemu kljuvanju: “ma kako je možno, da male ni nihče videl??” – prav tako všeč (brez onaniranja).

Okusi so različni in prav je tako, ne?

Meni je pa fosterjeva full dober odigrala svojo vlogo. ONA je tista, ki je iz tega filma naredila vsaj malo zanimiv film.
Tiste pa, ki ste presrane, pa sploh ne vem, zakaj ste gledale ta film? Saj imate na TV več kot pa samo en program, mar ne?

Pa fino, ko si med filmom lahko videl 24 ur hehe….

Kateri filmi pa so potem tebi všeč?

Yo, smartass, why bother to look at something so terribly crappy?

Sorči, kaj dosti se ti pač ne dogaja, če imaš problem z enim holivudskim filmom in se rabiš tu zdaj ven metat, da kako pa ne padaš na to in kako je to zate vse “pretrhlo”, oh oh oh:))

Sami ego tripi, ki jih rabijo ljudje brez life-a in brez vsebine:)

Malo iz firbca, kako se bo scenarist izvlekel iz globokega brezna (še zmeraj ostane twist tipa Šesti čut, čeprav je dobro deloval samo prvič). Najbrž tudi iz podobnega mazohizma, ki te sili, da praskaš po nezaceljeni krasti ali požreš celo vrečko čipsa, čeprav veš, da ti bo potem slabo.

o bog, tipičen bolan, vase zaverovan primerek, z ogromnim egom, ki je tako pomilovanja vreden, da se mora tu ven metat s tako brezvezno zadevo, kot je en holivudski film.

patetično:))

Za lase potegnjen, ali ne, meni je bil zanimiv z vidika, kako bi se počutila, če bi bili ljudje prepričani, da imam halucinacije, sploh glede nečesa tako dramatičnega, kot je obstoj tvojega lastnega otroka.

A sem vam mar stopila na žulj? A bi nehale s užaljeno paranojo in amatersko psihoanalizo iz dejstva, da sem na glas povedala, da se mi je zdel nek film strašansko beden še za hollywoodske kategorije? Če sem grešila proti kakemu pravilu politične korektnosti, se poščijem na to. Film zato ne bo nič boljši, amen.

(sem prezgodaj stisnila send)
Ampak ker ste nekatere očitno tolpa črednih kokoši, do nebes užaljenih, če si kdo drzne izraziti mnenje, drugačno od vašega, pa kar kokodakajte naprej v zborčku, naj vam vsaj to polepša dan.

Hvala za tole, lepo se zabavam :).

Amaterska psihoanaliza?

Torej, dejstvo je, da si toliko filmski kritik, kot sem jaz psihoanalitik.
Got it?
Amaterka 😉

Jasno, da lahko poveš, da je bil ZATE film zanič, ampak to še ne pomeni, da so vsi, ki jim je bil všeč, do konca butnjeni.

hehe, nekdo je tukaj predvsem užaljen, ker je hotel špilati glavnega petelinčka pa mu ni uspelo:)))

a dej no, a res misliš, da fasciniraš z eno tako brezvezno temo, kot je mnenje o enem brezvezem filmu al kaj?:))

skratka, folk brez life-a:) namreč, ostalim se sploh vredno ne zdi kao nekih “poglobljenih” komentarjev dajat za tako brezvezne zadeve.

tu pa en misli, da je kao ful “globok” in “pronicljiv”, ker je “izviren” ob komentiranju enega popcorn filma:)

joj, prejoj, česa vsega eni ne potrebujete za filanje ega in se delate, da ste nekaj “nad” pri takooo nepomembnih rečeh:)

temu se smejemo, ne temu, da imaš drugačno mnenje. samo itak ne razumeš:)

Sister, can you read? Kje sem kaj napisala o butnjenosti tistih, ki jim je bil film všeč? Kje sem napisala, da sem filmski kritik? Vse to je figment of your rich imagination 🙂

Ah seveda, se oproščam, pozabila sem, da se na tem forumu razpravlja v glavnem o Schopenhauerju, biti, predsokratikih, transcendenci in Salvadorju Daliju. Sorry to bother.

Ah seveda, se oproščam, pozabila sem, da se na tem forumu razpravlja v glavnem o Schopenhauerju, biti, predsokratikih, transcendenci in Salvadorju Daliju. Sorry to bother.[/quote]

a joj, kvazi intelektualec:))

dej no, a se moraš res tako nizko spuščati, da se ven mečeš znanjem filozofije na prvo žogo?:))
aha, bit pa predsokratiki – imaš to od zoreta in cvetke?:))))

in veš, če je nekdo res intelektualen, zna tudi odklopit in se prav po popcornovsko zabavat, sploh pa svojo blazno poglobljeno intelektualno energijo ne razsipava za komentiranje nekih brezveznih filmov.

ker že predmet, ki si ga izbereš za svojo “globoko” analizo, kaže, kje si. In če je tebi en brezvezni holivudski film iztočnica za razmetavanje, kako intelektalen/na si, je pa to res žalostno:))

pa cvetko pozdravi:))

in pa lep dan, grem domov gledat razočarane gospodinje!

muahahahahahahahahahaha!!!!!!:))

Wtf is figment?
Sis, can you write?

Wtf is figment?
Sis, can you write?[/quote]

http://www.merriam-webster.com/dictionary/figment

Main Entry: fig·ment
Pronunciation: \ˈfig-mənt\
Function: noun
Etymology: Middle English, from Latin figmentum, from fingere to shape — more at dough
Date: 15th century
: something made up or contrived

Hahaha, dobra.:)

Bejba, saj nima smisla, če s postom malo izstopaš iz povprečne tukajšnje banalnosti, te bodo oklicali za “kvazi intelektualko”, “pametnjakovičko”, “wannabe whatever” itd. V tej temi je bilo potrebno hvaliti scenografijo, kostumografijo, igralsko zasedbo, sploh pa tole skpucalo od scenarija, hehe.

Saj če bi napisala:

“men pa film ni biu ušeč, zgodba mi je nekak čudna pa nevrjetna pa tut tole glauno igralko sm že vidla u boljš filmih”

ne bi pokasirala niti ene replike, razen mogoče, da se “ušeč” piše z “v”. Grem stavit.:)))))

New Report

Close