Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kopalke nancy

kopalke nancy

A kdo ve, če v Lj ob Ljubljanici še prodajajo Nancy kopalke, v tisti majhni trgovinici? In a je cena povsod enaka? V Emporiumu so tako drage – vsaj meni se zdi 65 evrov drago za kopalke … Rada bi kaj cenejšega, a vseeno lepega … Upam, da nimam nemogočih želja 🙂

Pri Nancy kopalkah kvaliteta in cena ne gresta skupaj. Za tako drage kopalke je kvaliteta nikakva. Meni so se cele kopalke po eni sezoni uporabe (14 dni morja) dobesedno sprezale pri stani in po riti, kljub temu, da so mi bile dosti velike. Ko sem šla samo vprašat nazaj, kako je to mogoče je le rekla se zgodi.

Se za to ceno ali ceneje dobi kaj bolj kvalitetnega in tudi lepšega.

Jaz imam ene njihove kopalke že kr par let, pred cca. 2 leti je moderček ratal čuden, kot da bi bila mivka noter, ker so mi ble všeč sem jih poklicala v Naklo če mi lahko novega naredijo ker jih rada nosim, seveda sem pričakovala da bom plačala. No oni meni zastojn naredijo novega brez da bi jim kazala račun oz vprašali kot so že stare. Jaz jih spet veselo nosim in letos spet se zgodba ponovi. Potem se pa jaz spomnim, da bi bilo pametno pogedat na listek če jih sploh lahko perem v stroju in vidim prečrtan znak, tko da sem bila ze v prvo sama kriva. Ampak sem vseeno poizkusila in šla v naklo ker sem bla lih gor in jih nesla pokazat in spet brez vprašanja meni naredijo novi modrček brez vprašanja in seveda zastojn in še po pošti so mi ga poslali.

Trina ali si ti nesla v trgovine kjer si jih kuplja al na sedež podjetja, da imaš take izkušnje??

Judith sem opazila da so letos njihove kopalke nenormalno drago, tudi v Naklem v njihovi trgovini. Jaz grem ponavadi kopalke kupiti pred predsezonskimi razprodajami v Emporium, ker imajo veliko izbiro,ima vsako leto že pred sezonskimi popusti znižane cene za 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, je veliko izbire, pa še gužve ni.

nova
Uredništvo priporoča

Zanimivo, ker meni so tudi dobesedno razpadle – najprej modrc, potem še hlačke. In to, ups, celo dvoje doslej! Sicer ne po eni sezoni, pa vendar. Ampak očitno – povsem podzavestno – sem jim bila to pripravljena spregledati, češ da je bilo to slučajno. Pa zgleda, da ni. Ampak zgledajo pa res lepe, vzorci so mi fenomenalni. Imaš pa torej prav, da kvaliteta in cena nistasorazmerni.
Torej grem v lov na druge znamke. Skiny mi je ok, le tako malo izbire so imeli v Emporiumu. Upam, da je v njihovih prodajalnah drugače.
Sicer pa malo za šalo malo za res – koliko parov kopalk imate, ko greste na morje? Dva, tri, štiri, več?

Priporoča kopalke Triumph, ampak tudi niso ravno poceni. Imela pa jih boš kar nekaj sezon.

Imam ene njene kopalke že verjeli ali ne 12 let. 2 sezoni kot glavne, ostale kot rezervne – oblečene cca. 3 dni na sezono. Izgledajo kot NOVE. Modrček s trdimi košaricami – BP.
Benetton kupila lani – morskih dni v njih cca. 5- na riti se muckajo, kot da bi se po orenk po kamnih drsala, pa se nisem.

a se vam tudi zdi, da imaletos nancy full majhne košarice na kopalkah?
jaz sem že imela pred leti njene c košarico in so mi bile prav.
zdaj sem jih pa spet pomerjala, itak so vse podložene, ampak njihov c mi ni prav, zdi se mi kot kakšen b, pa nimam večjih prsi kot takrat…

so pa res lepe barve in modeli…

lp

jaz imam njene troje kopalke, pa zanimivo ene so stare že 5 let in so take kot prvi dan. Jih zelo rada nosim torej ne ležijo samo v predalu, barve praktično nič sprane….Skratka sem zadovoljna, pa še kombiniraš lahko različne modele nedrčkov.
Letos sem si kupila poleg njenih kopalk tudi Liscine pa je cena ravno tako visoka.

Za ta denar dobiš boljše od Nancy. Tudi jaz sem bila razočarana, kolegica jih je imela drugo sezono na morju, zgledale so pa scefrane, sprane, kot bi jih nosila 15 let. Pri njih kvaliteta in cena ne gresta skupaj.

Jaz sem imela dvojne njihove. Ene so bile ful lepe, z nekim belim potiskom… Nato pa je ta potisk postal čisto lepljiv in ko so bile zložene, so se cele kopalke “zamazale” s to snovjo… kot bi jih z lepilom polil.
Druge pa sem kupila tri sezone nazaj in jih še vedno ful rada nosim in so zanekrat čist lepe.
So pa vse res too much drage.

ma jaz mam njihove kopalke že 15let, pa so tud prve še čist lepe, no jih pa ne nosim ker sem se jih naveličala.Samo pri enih mi je na spodnjem delu popustila nitka-šiv. Na dve leti kupujem nove-1kpl., prejšnje so za rezervo. Perem jih na roko, samo cca.2-3x na sezono v stroju. Sem pa v njih cca.4 teden na morju in cca.1 teden toplic. Mam tud een cca.5 let stare z vezenjem, bele pa so še kot nove. Jih pa kupujem zato, ker mi odgovarja model in ker lahko kupuješ zg. in spodnji del posebej. Edino ene logike ne razumem:v ind. prodajalni v Naklu imajo razprodaje šele po 15.08., torej se bolj splača kupit v Emporiumu. Nazadnje je bla razlika 30€, kar ni zanemarljivo. No mi pa vsekakor cena in kvaliteta gresta skupaj.

Meni se pa Nancy ze od nekdaj zdi precej draga. Jih pa kupujem zato, ker je ena od redkih, za katere vem, da lahko lahko kombiniras velikost modrca in hlack. Namrec, nisem po JUS-u in rabim modrc 40, hlacke pa 44.
Grem v Naklo in tam ze najdejo kaj primernega zame.
Mogoce se da tako kombinirat kopalke se kje drugje, ampak po vecletnem nuspelem letanju iz strcune v strcuno, sem obupala z iskanjem in zdaj dam rajsi malo vec, grem direkt v Naklo in vem, da pri njih lahko kombiniram.
Kar se pa kvalitete tice, modeli so res nori. Tiste, ki sem jih imela jaz so bile super. Zal sem jih morala vreci stran: hlacke so zacele muckat na riti, ampak za to sem bila sama kriva, ker sem v njih sedela na ostrih skalah, modrc (oz. podloga v modrcu) se mi je pa skrcila, ker sem ga oprala na previsoki temperaturi.

Jaz pa mam ene Nancy že 7 let, s tem da zg del bikinik večkrat nosim tudi namesto modrca, kr so mi tak lepe, pa super poživijo črno majčko na naramnice:) še za naslednjih 7 let bojo očitno..

Ene pa sem kupla leti nazaj, pa so še kot nove.. Sem pa šla v Naklo po njih, pa sem jih na koncu sezone dobla za 25 al 30€..

Imam slabe izkušnje z Nancy kopalkami. Košarice so veliko premajhne glede na številko kopalk, podloga pri nedrčku razpade že po nekaj kopanjih.
V glavnem veliko denarja za mao muzike.

Tudi jaz sem kupila njihove kopalke v Emporiumu istočasno z kopalkami Lisca. Od Lisce jih imam še vedno, Nancy pa so se popolnoma zmuckale in jih ne morem več nositi.
Modeli so še kar, cene pa mnogo previsoke

Jaz pa imam ravno nasprotne izkušnje ! Imam jih že nekaj let , pa so nespremenjene , še vedno kot nove , kljub temu , da sem jih nosila in na morju in v toplicah .So bile malo dražje , ampak so pa vredne . Ne vem , kaj ženske počnete s kopalkami , moje so tudi po petih letih kot nove . In še bom šla v Naklo k Nensy ponje . Nič slabega nisem doživela tam , mogoče tudi zato , ker ne kompliciram , vidim , probam , in če so v redu , plačam in grem . Verjamem , pa da so ene ženske zakompkicirane , ampak to so itak , je pa to že druga zgodba .

Po moje je odvisno od materiala in pa od tega, kako jih paziš.Po vsakem plavanju jih je treba temeljito sprati z vodo.Delate to?

Jih imam in sem zelo zadovoljna z njimi. Dobri materiali in odlični kroji. Letos si bom še enodelne kupila.

Tudi meni so izredno drage kopalke Nancy po 2 tednih morja razpadle.
Kvaliteta blaga je bila porazna. Nancy me ne prepriča nikoli več.
Zelo lepe kopalke imam od Palmersa.

New Report

Close