Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek IZVIRNO darilo za poroko

IZVIRNO darilo za poroko

Poleti se poročita prijatelja. Ne zbiram idej za darilo na sploššno, ampak nekaj izvirnega, posebnega, drugačnega, a hkrati uporabnega, z neko morda osebno noto. Npr. majčke za dojenčke s potiskom njegovega imena so nekoliko drugačno darilo za novorojenčka – ker ni kupljena v trgovini kot vsaka druga, starša si bosta zapomnila to darilo, čigavo je. Ampak ne mislim to za poroko – niti ni še noseča itd. – samo za njiju. Na koncu vedno pride prav bon, ki je še vedno boljše kot nekaj na silo, ki bo ležalo v kotu, a je hkrati čisto nekaj drugega od tega, kar iščem. Pomagajte, prosim – ste kaj takega kupili, dobili? Hvala.

pojdi do njunih staršev in prosi, naj pobrskajo po kleti ali podstrešju. gotovo se najde priljubljena igračka iz otroštva. meni so podarili moje prve čeveljčke, povem ti, občutki se ne morejo primerjati z ničemer.

za poroko je to morda “premalo” – lahko pa s tistim, kar boš dobila za enega in drugega, aranžiraj “tapravo” darilo.

Ideja je res zanimiva, ampak čisto odvisno, kako in kje živiš. Namreč oni živijo skupaj in imajo o teh stvari vpogled. tudi jaz imam do svojih, ki so sicer na podstrešju mojih st. staršev, tako da sem več ali manj vse prebrskala … Sicer pa živimo čisto na drugem koncu Slovenije in je ne bi rada obremenjevala, da pošilja po pošti.

Npr. vsakemu svojo majčko z njuno sliko, pa datum poroke in napis moj/a za vedno, lahko še kakšen bon zraven.

Na tvojem mestu bi kupila steklenico vina Namesto etikete (originalne) bi dala nanjo njuno sliko, poleg pa morda še datum poroke, ne vem, zgolj ideja:)

sem bla na poroki, kjer sta imela mladoporočenca majčki in sicer nevesta spredaj npr. “02.06.2009” , zadaj pa – “Ni mi žal”. Ženin pa ravno obratno in ko sta bila skupaj je bilo vedno vidno oboje.
Fajn za pogledat in še kdaj za oblečt…

jaz sem na poroki prejšn vikend dala brisače, sta bla presenetlivo hehe super zadovolna.ok, to ni blo glih izvirno, je blo pa uporabno.ker se selita sta bla zadovolna.

meni se bi zlo dopadlo npr polet z balonom. pa kak šampanjec zrav za v balonu spit:-D to bi se men npr fuuuuuul dopadlo.

sicer pa, to je stvar okusa. izvirno je zelo relativen pojem. zame npr majce…niso glih izvirne. ampak kakor za koga. se strinjam, da je lahko za koga to super darilo. ne vem, mogoče mi to ni tko izvirno ker sem to že vidla pr parih parih…

hvala, kar nekaj idej za razmislit. Rada bi – karkoli bom že kupla – dala zraven nekaj s slikco ali datumom ali kaj takega, da si bosta za dlje časa zapomnnila. in nekaj samo za njiju, ja. premalu jo zdaj poznam, ker smo bili bolj včasih skupaj, tako da sem malo skeptična, da ne bi pri raznih poletih z balonom falila, čeprav sem že razmišljala o tem. brisače pa to … saj pravim, da če bi se selila in mela vse prazno, absolutno pridejo prav take stvari, tko bosta pa še naprej tam kot do poroke in razne gospodinjske fore odpadejo. o čem takem bom razmislila, da bo samo za njiju. hvala, pa še kdo naj kaj napiše, če mu pride na pamet 🙂

meni so zelo všeč škratovi pladnji in imaš kar nekaj možnosti pa še uporabni so. pa še kaj zraven 🙂

http://www.skrat.eu/si/izd/i_plad.htm

malo pobrskaj ali pa ogledalo : midva sva najlepši par 🙂

Jaz sem to podarila in sta bila zelo vesela, ker je vsestransko uporaben. Seveda je treba kako malenkost še zraven dat, vsaj mislim 🙂

ne ne ne, saj brisače niso ble izvirne:-) to je blo uporabno:-)

jaz sem sicer imela pred temi brisačami v mislih nekaj čist drugega, mal bolj izvirnega, za odtenek recimo (mizico za zajtrk v postelji z parom krožnikov in skodelic-pač, kao servis za zajtrk, pa eno opeko z poročnim motivom in njunim datumom…lepa da doooooooool padeš). ampak sem se potem po premisleku odločila da…saj ju kar dobro poznam, ne pa spet tolko, da bi lahko z zagotovostjo rekla, da bo tako v mojem pogledu “izvirno” darilo izvirno tudi za njiju oziroma da jima bo všeč. tako sem se na koncu odločila za brisače boljše kvalitete. ker so uporabne. z takimi stvarmi ne moreš zgrešit. z izvirnimi” darili pa…pač, to je relativno:-S

jaz vem za par, ki je bil totalno navdušen nad letom z balonom in šampanjcem z koščki pravega zlata…

lahko bi dala tudi panoramski polet z avionom športnim npr (za kakega navdušenca nad avioni)

kak lep poročni album

ali še bolje, vsaj zame, daj kakemu umetniku za narisat njun potret (mu daš več slik za mušter pa je). zraven dodaš še kako čokolado z posebnim motivom, pa je.

Izkušnje s poročnimi darili.Še najbolje so se izkazali čisto navadni, vsakdanje uporabni predmeti.
Brisače, skodelice,….in seveda gotovina. Eni darilni boni so mi na mojo veliko žalost celo propadli, ker bi jih morala vnovčiti v omejenem roku. Ker sva nameravala renovirati stanovanje, sva jih za ta namen hranila dobre pol leta in nato v drobnem drobnem tisku ugotovila, da je šlo vse v maloro. Še sedaj me boli srce, ko se spomnim na to. Pa tako sva jih šparala.
Razni stekleni okrani predmeti z imeni. Neuporabno. Samo prekladaš po omari. Friteza je v kleti. Rabila približno 1x na leto. Mogoče bi komu drugemu bila strašno uporabna. Nekateri recimo ne uporabljajo mikrovalovne. Dobila tudi mizico za zajtrk v postelji, pa se kar naprej zlagajo nogice, tako da se podere. Kaj češ s tako v postelji, ko nikoli ne veš kdaj boš dobil kavo v naročje. Tudi pristala v kleti.
Mogoče kaka grafika – če zadaneš okus.
Ali večer v jacuzziju, vikend v..??
Stilska preobrazba

Pozanimaj se, če imata v kakšni trgovini odprto knjigo. Ker če nimata, potem ti predlagam tisto idejo z majčko (“ni mi žal”), ter darilni bon ali denar.

Tudi midva sva dobila grafiko – ki niti pod razno ne ustreza v najin stil doma. Dobila sokovnik – ki ga že imava, ter brisače – ki so še vedno v omari.

Morda se sliši nesramno, vendar sva bila denarja in bonov res zelo vesela. (dobila pa sva po 50€/osebo).

a je že dolgo od tega?
tole z veljavnostjo bonov je škatljivo. Če bi vključila kakšno varstvo potrošnikov, bi vama jih 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} priznali. Dejstvo je, da so oni dobili denar in ti ne morejo kar tako skenslat svoje obveznosti za ta denar.

“Izkušnja”: Glede bonov se pozanimaj še enkrat. Midva sva v začetku leta, po parih pogovorih, uspela vnovčit bon iz leta 2003, ki je bil še vezan na tolar.

Upam, da vama uspe!

Darilo Zvezdar je meni fino… Sicer darilni boni, ampak imajo rok trajanja res dolg v primerjavi z drugimi (moj ima več kot eno leto), super je pa to, da vse skupaj pride v lepi škatli, v njej pa so različne možnosti. Tako si lahko sama izbereta, kaj in kje bosta izkoristila. Res priporočam, če nimate idej…

Morda poleg kaj takega. Je lepo, osebno darilo pa še ful ugodno:
http://metkaonlinehallofart.blogspot.com/

Izvirno darlo za poroko je na Kotiček pod srečno zvezdo – darilo za poroko

New Report

Close