Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dopust na hrvaškem in otroci

dopust na hrvaškem in otroci

Zanima me, kakšne izkušnje imate z zaračunavanjem apartmajev na Hrvaškem: ali na primer za dvoletnega otroka kaj do plačate (s tem, da imate še dojenčka)?
Zanimajo me samo izkušnje!

največkrat imam varjanto otrok do 12 leta 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta.samo mi vzamemo apartma in je itak vseeno

Mi plačamo fiksno ceno za apartma, ne glede na št. gostov.

mi pa imamo varianto za apartma, po kateri bi morali za 1 otroka doplačati dodatno ležišče

mi plačamo fiksno ceno za apartma, ne glede na to, kolk so gostje stari:)

jaz vedno nesem napihljivo posteljo s seboj in ne doplačam nič.res že par let.pa deko in to je to.

katka
to pa ne bo držalo
v apartma za 4 sigurno ne dovolijo, da se naseli 12 kom

Zakaj pa ne bo držalo? Saj je samo napisala, da plačajo fiksno ceno za APARTMA in ne po osebah. Torej če je apartma za 4 osebe, se deli na 4, če je apartma za 6 oseb, se deli na šest. Torej ni pomembno, koliko so te osebe stare, ker plačajo za apartma.

Zakaj pa ne bo držalo? Saj je samo napisala, da plačajo fiksno ceno za APARTMA in ne po osebah. Torej če je apartma za 4 osebe, se deli na 4, če je apartma za 6 oseb, se deli na šest. Torej ni pomembno, koliko so te osebe stare, ker plačajo za apartma.[/quote] v umagu res ne dovolijo kjer mi hodimo že 4 leta.vedno v app za 3 rezerviram za 4 ljudi pa full komplicirajo.šele pol popustijo.

Komplicirajo verjetno zato, ker morajo pol tudi prijaviti ustrezno število ljudi. Imajo kar stroge kazni glede tega.

Pri nas pač to drži.
Prvi teden smo samo 3-je, plačamo 50 € na dan, drugi teden pa pridejo še 3-je in še vedno plačamo samo 50 € na dan. Že leta tako.

In če bi prišel samo eden, bi tudi plačal 50 € na dan.

Pri nas pač to drži.
Prvi teden smo samo 3-je, plačamo 50 € na dan, drugi teden pa pridejo še 3-je in še vedno plačamo samo 50 € na dan. Že leta tako.

In če bi prišel samo eden, bi tudi plačal 50 € na dan.[/quote]

In za koliko ljudi je ta apartma registriran?

Pri nas pač to drži.
Prvi teden smo samo 3-je, plačamo 50 € na dan, drugi teden pa pridejo še 3-je in še vedno plačamo samo 50 € na dan. Že leta tako.

In če bi prišel samo eden, bi tudi plačal 50 € na dan.[/quote]

In za koliko ljudi je ta apartma registriran?[/quote] to pomoje drži,če je noter vsaj toliko ležišč kot oseb.pa pustimo majhne otroke,ki jih lahko daš spat kamorkoli.če pa je ležišč 12,ljudi pa 30 ti bodo pa rekli čao.

Pomoje tudi. Valda ni problem, če je apartma za 6 in je en teden samo polovično zapolnjen – cena bo enaka kot če je noter 6 ljudi.

Noben lastnik apartmaja ne bo dovolil, da v apartmaju s tremi ležišči biva 10 ljudi. Saj mu ga bodo razsuli.

V apartmaju sta 2 zakonski postelji in en majhen raztegljiv kavč. Hči spi na zakonski postelji. Ostalih 5 smo odrasli (oz. odrasle velikosti).

Tudi če bi prišla recimo še 2 otroka, ne bi komplicirali, za več pa gotovo.

Mi smo do sedaj vedno šli v hotel, kjer je načeloma za majhne otroke na pomožnem ležišču brezplačno.

leto sprvič plačamo 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} osnovne cene za malčka, kar se mi zdi sicer neprijazno do družin z malimi otroci, ampak kaj češ…..

New Report

Close