Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek subvencija za nakup novega avta? bo, ne bo?

subvencija za nakup novega avta? bo, ne bo?

Niso nekaj govorili, da bodo tudi pri nas subvencionirali nakup novega avtomobila, kot imajo v Nemčiji in še kje? Ali je potem vse utihnilo? Kaj mislite, se splača še malo počakati?

Prejšnji teden je izdihnil moj 16 let star avto in moram kupiti novega. Tuhtala sem, da bi kupila rabljenega, ampak cene le-teh so kar visoke (ne razumem, zakaj). Kaj pravite, naj počakam še kakšen mesec, da vidim, če bo država kaj financirala? Medtem si bom sposojala bratov avto, čeprav on ni ravno najbolj vesel 😉

Pri nas to ni smiselno, ker nimamo dovolj avtomobilske industrije.
Poleg tega pa vlada špara za nakup Mercatorja.

So že povedali, da iz tega ne bo nič, je bila pa pred časom ideja, ja. Če nimajo denarja za ljudi, ki so jih pometali iz služb, bodo pa dajali denar za avtomobile? Saj ga naša država nima od kod vzeti. Si bo treba kar sam pomagati. Da pa brat kislo gleda, pa verjamem, ker pregovor pravi, da se žene in avta ne posoja.

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam z elaine.

Revoz že tako dela praktično na 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svojih zmogljivosti. Slovenskim dobaviteljem avtomobilskih delov pa tudi ne moremo kaj veliko pomagati s tem, ko bi v Sloveniji (mali trg) kupili nekaj tisoč avtomobilov več. Edini, ki bi imeli korist od tega, bi bili prodajalci avtomobilov, ki bi verjetno temu ustrezno znižali svoje popuste in bi jim ostalo nekaj več dobička.

Le zakaj bi vam davkoplačevalci subvencionirali nakup avtomobila??? Kdor ga potrebuje si ga naj pač kupi in plača toliko kot se mu zdi vreden.

Zato ker sem tudi sama davkoplačevalka in ko bom kupila avto, bo šel ta davek tudi za tvojo leno rit :))

Zato ker sem tudi sama davkoplačevalka in ko bom kupila avto, bo šel ta davek tudi za tvojo leno rit :))[/quote]

Jaz si bom za svojo leno rit kupil avto s svojim denarjem, brez tvoje pomoči, in upam, da boš tudi ti ravnala podobno. Res sem sit tega, da moram kot davkoplačevalec financirat dobrine raznim voluharjem, od katerih širša družba nima prav veliko koristi.

New Report

Close